***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #31
    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kui sellise sample peale NL10 ei biidi, siis peavad küll ikka väga jõhkrad leakid sees olema. mis su NL5 winrate on? tasemevahet ei tohiks ju pmst ollagi.
    NL5 viimase 100k käe peale tsipa üle 4bb/100

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #32
      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

      Ehk lihtsalt scared money.Lasin ise see kuu nl5-nl10 starsis.Mingit vahet pole,nl5 kohati isegi raskem.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #33
        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

        Kuu keskel, kui peak oli, lootsin, et suudan ka enda jaoks midagi imelist korda saata. Downer happened.
        -837$ võib juurde liita teises arvutis mängitud sessidelt.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        cash: +6293
        rb: +2783

        KOKKU: 9076$

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #34
          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

          Siinseid graafikuid vaadates tundub, et eesti nokia ongi leitud. :D

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #35
            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Kuu keskel, kui peak oli, lootsin, et suudan ka enda jaoks midagi imelist korda saata. Downer happened.
            -837$ võib juurde liita teises arvutis mängitud sessidelt.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            cash: +6293
            rb: +2783

            KOKKU: 9076$
            Hea kuu ju ikkagi, pool muidugi läks kaotsi. GG

            Comment

            • valgelendur
              Jube Noob
              • Oct 2012
              • 121

              #36
              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***


              + ca 1200-1300 boonuseid/rb + miski paarsada ka PLO HU, pole HEM2 PLO varjanti muretsenud.
              [x]Ilmselge bumhunt 6max laudades + running good

              Veebruar
              [ ] 5000$ rake maksta
              [ ] 28 pokkeri videot vaadata
              [ ] 14x gym
              [ ] mitte süüa totaalset rämpsu
              [ ] 100% kaine kuu
              [ ] Kuu kulutused alla 2000dollari
              Last edited by valgelendur; 31.01.13, 22:24.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #37
                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                kuu suursaavutus: TURKAHIT
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                cashi kuu: (kollane joon on rakebackiga koos 37,5% hinnanguga)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #38
                  Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  poolteist kuud jäi vahele ja jaanuari keskelt alustasin.

                  veebruaris:

                  [ ] 80k kätt
                  [ ] profit
                  [ ] korralik päevakava

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #39
                    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                    All in all võib kuuga rahule jääda, kuigi mingi hetk oli asi väga nilbe. Tundide poolest rekordkuu, 100k kätt mängisin viimati ilmselt paar aastat tagasi.



                    +2487 rb


                    Veebruar:

                    Kool
                    80h
                    Vähem tilti/swinge
                    Profit

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #40
                      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***


                      mõni tuhat kätt jäi eesmärgist puudu, aga muidu rahul peale väikest pausi.
                      Eile sain platinumi ka kätte, seega vga hea.
                      8202 FPP =300$
                      cash =974$
                      mtt& live = -157$
                      muu = 680 $

                      =1797$ Olen rahul!! :)

                      Veebruar: Mängida veel puudujäänud käed pl25,et see aasta saaks 100 000 kätt täis.
                      Alustada NLPL50s. Kolmas kord siis nüüdseks. loodame et jääb püsima seekord!

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #41
                        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                        Sattus kah suht kena aasta algus tulema, seega väike brag ka minu poolt.



                        18,8 VPP ka, ei teagi, palju see täpsemalt rahas teeb.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #42
                          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                          sind polegi NL100s enam näinud eriti. enamus käed NL200?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #43
                            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                            NL100 98%, vast 500 kätt nl200 ja natuke NL25 ja 50.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #44
                              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                              tundub, et siis mängime erinevatel aegadel. : D

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #45
                                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                                Ma lasen kella 23 ja 6 vahel tavaliselt

                                Comment

                                Working...