***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #46
    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    HUhyper
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Cashi graaf nagu pesunöör, jube jube jooks
    aga vähemalt sain enne südaööd kuu plussi 22$
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    HuHyper +6009$
    cash +22$
    RB ja stellarid midagi 2000$

    Kokku +8031$

    Jaanuari peamine eesmärak - alkovaba kuu, sai täidetud. Tubli, luban endale ühe õlle.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #47
      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      NL25 FR
      + boonus $175
      + lisaks ainuke live- Olympic turnalt 2. koht ja $120 profit

      Järgmine kuu NL50 FR!

      Comment

      • ebast
        Jube Noob
        • Apr 2012
        • 104

        #48
        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

        väga tublid tulemused, siin rohkem ilusaid graafikuid kui 2p2s kokku!


        väga-väga tublid kõik.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #49
          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          27-45man sng-d, lisaks tscoopi razzi eest 45$ kokku 207$
          Veebruaris korralikum volüüm, vaadata ära kõik 27-90man videod, ennast pisutki vormi ajada ja kasum..

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #50
            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

            Pole küll terve kuu, varasemaid käsi pole. SN ei avalda, kes teavad, hoidke enda teada. NL25/50 FR.


            Järgmine kuu 100k kätt, paari agro regulari mängu lahti haruta. Profit.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #51
              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

              nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

              ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta

              Comment

              • WIN
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 275

                #52
                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

                ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta
                Ma ei julge, sest nagunii hakatakse norima.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #53
                  Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***



                  +$1600 boonus

                  Veebruar:

                  [ ] 150h NL50

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #54
                    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                    Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                    nii naljakas et paljud ei taha oma screenname avaldada. kõik ju näevad et olete eestist niikuinii ja suht kiiretl saab selgeks kas midagi jagate või mitte.

                    ma ei ole kunagi aru saanud mida see muudaks kui teataks su screenname, eriti nüüd kui PTR enam ei tööta
                    Anonüümne püsimine on +EV, whereas mitte anonüümne on kas 0EV või -EV. Just saying, midagi mille üle mõelda. Kui kunagi crushima peaksin jõhkralt suuri limiite siis tahaks samamoodi RL anonüümne olla nagu ment52. Niikaua kuni ma ei ütle oma pärisnime ega SN ei suuda keegi pilti kokku panna ja minu jaoks on win/win. Ära väga tõsiselt üks ühele võta mu filosoofiat, praegu lihtsalt ei soovi avaldada SN. :D

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #55
                      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                      Anonüümne püsimine on +EV
                      Huvi pärast milles see väljendub ?

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #56
                        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                        Käib delfis kommenteerimas sama nime alt.

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #57
                          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                          Ühest näidet ei oskagi tuua, aga võin mõned punktid välja tuua, kuidas tuntus võib pokkerimängijale kahjuks tulla.

                          1) Postitad graaiku koos SN-ga, limiidikaaslased eestlased hakkavad kas või alateadlikult pingsamalt jälgima. Eriti nüüd
                          kui PTR maas. Statside järgi ei saa midagi öelda. "Heade statsidega" keskmine mängija on nagunii BE.
                          2) Tuttavad teavad, et teenid palju raha ja suhtuvad sinusse teistmoodi. A la kas või alkoholi lembeline naabrimees, kes pidevalt paar eurot "võlgu" küsib, küsib edaspidi rohkem. Ebameeldiv olukord, vahet pole kas annad raha või mitte.
                          3) Mängid näiteks lives ja oled teistele võõras, mitte tuntud pro.

                          No põhimõtteliselt halb on näidet tuua, sest ise ei mängi VEEL nii kõrgel, mis ei tähenda, et see tulevikus välistatud oleks. Kõik taandub sellele, et kui mul oleks valida, kas keegi nuhib mu rahakotis või mitte siis ma valiksin, et pigem mitte.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #58
                            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                            Ühest näidet ei oskagi tuua, aga võin mõned punktid välja tuua, kuidas tuntus võib pokkerimängijale kahjuks tulla.

                            1) Postitad graaiku koos SN-ga, limiidikaaslased eestlased hakkavad kas või alateadlikult pingsamalt jälgima. Eriti nüüd
                            kui PTR maas. Statside järgi ei saa midagi öelda. "Heade statsidega" keskmine mängija on nagunii BE.
                            2) Tuttavad teavad, et teenid palju raha ja suhtuvad sinusse teistmoodi. A la kas või alkoholi lembeline naabrimees, kes pidevalt paar eurot "võlgu" küsib, küsib edaspidi rohkem. Ebameeldiv olukord, vahet pole kas annad raha või mitte.
                            3) Mängid näiteks lives ja oled teistele võõras, mitte tuntud pro.

                            No põhimõtteliselt halb on näidet tuua, sest ise ei mängi VEEL nii kõrgel, mis ei tähenda, et see tulevikus välistatud oleks. Kõik taandub sellele, et kui mul oleks valida, kas keegi nuhib mu rahakotis või mitte siis ma valiksin, et pigem mitte.
                            aga on ka plusspooled, mind näiteks ei usu ükski eestlane kes pole regular ja pidevalt bluffivad mis toob lisavalue kui osata õigesti adjustida ja inducida. selliseid olukordi on sitaks olnud. nii online kui live, viimasel ajal vähem kuna pole eriti aktiivne olnud ja inimesed on ära unustanud. ja see laenamise jutt sõltub 100% inimesest.

                            ma pole juba väga ammu kellegile kopiaktki laenanud kuna see lihtsalt ei lõppe hästi ja rikub suhteid. niiet lõpeta laenamine.

                            eks kõik sõltu inimesest endast ka, kas ta tahab et teda teatakse või mitte, kuid öelda et screename teadmine on -EV on küll absurd. samamoodi võib öelda et kuna ma su screenname ei tea ja märkan et mängid enamvähem. panen su kohe level madalamale levelile ja ei üritagi sind bluffcatchida olukorras kus mul reaalselt suurt midagi pole, kuna eeldan et oled järjekordne BE nühkija kes selleks võimeline ei ole. Kõik on suhteline, oleneb kelle vaatevinklist vaadata

                            Comment

                            • $Lauri$
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 479

                              #59
                              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                              True, aga SN mitte avaldades pole kaotada midagi. Vb mu jutt liiga segane, homme loen üle, mis ma kribasin. Patrick, sul pole ka und vä?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #60
                                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                                Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                                True, aga SN mitte avaldades pole kaotada midagi. Vb mu jutt liiga segane, homme loen üle, mis ma kribasin. Patrick, sul pole ka und vä?
                                ma ei maga kunagi

                                Comment

                                Working...