***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #16
    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Mitu tundi und see keskmiselt päevas teeb? Oma graafiku lisan veidi hiljem.
    Mingi 6 pakuks? On päevi kus magan 4h ja päevi kus saan 7,5h kätte. Keskmiselt peaks sinna 6 peale rohkem jääma.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #17
      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

      tundub ohtlik

      Comment

      • Foux
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 486

        #18
        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

        Liigne balla'tsemine rikkus kuu täitsa ära. Lasin rolli liiga madalale aastavahetuse ja sellele eelnevate pidustustega ja terve kuu rämeda pinge all mänginud, sest arved/üür vajasid maksmist.

        Esimene kuu, kus jooksin niiivõrd kohutavalt aga samas korralikult üle EV:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Veebruaris pole vaja enam üüri/kommusid maksta (ettemaks ja tagatis), kuna kolin paariks kuuks tagasi kodulinna märtsis ja siis saab ehk pingevabamalt mängida.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #19
          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          tundub ohtlik
          Laupäeval ja pühapäeval tuleb tavaliselt ikka 10h ära. Ja ma harjunud sellise elustiiliga, juba noorest saadik.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

            Esimesed 3 nädalat ei mänginud üldse Jaanuaris. Osad turnad läpakas, osad vanas laua-arvutis, mis on garantiis ja osad uues arvutis - seega panen sharkscope`i graphi.

            Mõnus jälle fishe grindida üle pika aja :P

            +RB $4500

            Veebruar:
            *palju grindi
            *hästi mängida
            *profit

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #21
              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              Mingi 6 pakuks? On päevi kus magan 4h ja päevi kus saan 7,5h kätte. Keskmiselt peaks sinna 6 peale rohkem jääma.
              wow, see on päris julm, ma ei funktsioneeriks üldse nii vähese une pealt.

              Andu on mees teiselt planeedilt, wp

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #22
                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                Esimesed 3 nädalat ei mänginud üldse Jaanuaris. Osad turnad läpakas, osad vanas laua-arvutis, mis on garantiis ja osad uues arvutis - seega panen sharkscope`i graphi.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #23
                  Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                  Algselt postitas juuretis Vaata postitust

                  Üritasin NL10 shoti võtta täna, taseme vahe on ikka jõhker

                  Jaanuari tulemused:
                  +51cashmoneyyoungmoney
                  +10boonus
                  silverstar

                  Veebruari eesmärk :
                  A- game
                  NL5 ainult
                  Mismoodi tasemevahe jõhker? Ise tegin täna sama, kas sa oled FR või 6max? Mina FRis näen olematut vahet.. natukene rohkem on lihtsamini crushitavaid wannabe regulare, kes soliidse mängu jaoks liiga andekad on.

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #24
                    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                    Alustasin peale 2 aastast pausi uuesti otsast 19.ndal jaanuaril. Kaunis jooks käsikäes jõudsin Nl2st NL10ni üle ootuste kiirelt.



                    Veebruaris:
                    [ ]-Saada arvuti, mis võimaldab grindi üle 1,5h ilma crashimiseta.
                    [ ]-Süveneda iga päev pokkeri õppesse enne ja pärast sesse.
                    Ennustamise poole pealt
                    [ ]- 80k kätt.
                    [ ]- Next limiit.

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #25
                      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                      22h mängu, trios hittisin miski 800-900€ turkast, donkasin maha ja jäi kuu seal -300$ .
                      Telefonis ka koolis veidi grindinud ja miski 300$ nl ja plo50st . + boonused 150$.


                      Eesmärgiks äkki säilitada goldstar, ei viitsi vapsee mängida.

                      Comment

                      • 7om
                        Julm Donk
                        • Dec 2009
                        • 32

                        #26
                        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***



                        esimene pool kuust pokerheaven



                        kuna seal vähe actionit siis cashout ja osa rollist starsi - algul 5nl



                        ja 10nl (peab mainima, et fishe kõvasti rohkem ja sai volüümi anda, millest küll väga kasu ei olnud sita jooksu pärast
                        )

                        kui keegi on nõus natuke coachima nii, et ala mingi osa kuu profitist talle siis PM

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #27
                          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          2 kuud ei teinud klientigi lahti peale suurt downerit kus pidin limiidist alla kolima
                          Veebruari suureks grindiks ettevalmistused tehtud, 4 päeva sooja ja homsest hakkab peale, isegi nädal puhkust võetud veebruari lõpuks

                          Eesmärgid:

                          [ ] 20k käsi (ca 70h mängu)
                          [ ] Gold member = 27,5% RB
                          [ ] Low rake race top 100 (peaks 20k käega kuskil 50 hulka jääma)
                          [ ] >1BB/100
                          [ ] Tunda mängust mõnu

                          Comment

                          • juuretis
                            FPP Pro
                            • Jan 2011
                            • 269

                            #28
                            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                            Algselt postitas WIN Vaata postitust
                            Mismoodi tasemevahe jõhker? Ise tegin täna sama, kas sa oled FR või 6max? Mina FRis näen olematut vahet.. natukene rohkem on lihtsamini crushitavaid wannabe regulare, kes soliidse mängu jaoks liiga andekad on.
                            Noh ega ma päriselt ei mõelnud seda, lihtsalt et NL5 saan hästi hakkama aga NL10 täis katastroof. Tea mitu shotti võtnud ja alati läheb sitasti, 50k käepeale winrate tsipa üle -5bb/100. FR siis
                            Last edited by juuretis; 31.01.13, 21:44.

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #29
                              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                              Cash
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Starsi MTT-d mida pole võimalik biitida kui oled unlucky
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kokku:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #30
                                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                                Algselt postitas juuretis Vaata postitust
                                Noh ega ma päriselt ei mõelnud seda, lihtsalt et NL5 saan hästi hakkama aga NL10 täis katastroof. Tea mitu shotti võtnud ja alati läheb sitasti, 50k käepeale winrate tsipa üle -5bb/100. FR siis
                                kui sellise sample peale NL10 ei biidi, siis peavad küll ikka väga jõhkrad leakid sees olema. mis su NL5 winrate on? tasemevahet ei tohiks ju pmst ollagi.

                                Comment

                                Working...