Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Mingi 6 pakuks? On päevi kus magan 4h ja päevi kus saan 7,5h kätte. Keskmiselt peaks sinna 6 peale rohkem jääma.
Algselt postitas mislinn
Vaata postitust












Comment