Näärikuu tõmbab oma otsad kokku ja külla tuleb küünlakuu. Et sahvris küünlavalgel grindides motivatsioon ära ei kaoks, paneme kirja eesmärgid kuhu püüelda uuel kuul.
***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Collapse
X
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Jaanuar:
Eesmärgiks oli NL10 pidama jääda, mis ka õnnestus.
Saavutada Silverstar VIP tase, õnnestus.
Graafik:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Veebruari eesmärgid:
NL16 jõuda ja pidama jääda.
Vähem tilti.
Hoida Silverstari VIP taset.
Mängida vahelduse mõttes mõned MTT-d, cash strictly NL10-NL16 (no more NL2 pls).
Liikuda NL25 poole.
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
First 5 figure month. Mõtlesin, et kui ära teen siis postitan, muidu mitte. Noh, here you go.
Tuba nr 1:
cash: 10572$
rb & bonuses: 1208$
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tuba nr 2 (PS):
cash: 2458$
HT: -505$
ffps: 147$
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Total: 13380$ ehk 10233€.
Jaanuar parem kui eelmine aasta kokku.
Veebr eesmärk:
vähem mängida (sess läbi ja hakkab kool uuesti)
$$$
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Täpselt nii, kuni 4 lauda pmst.Algselt postitas GMeCh1ps Vaata postitustNeeme, mitmel laual mängid? 1 graafikust loeb välja, et ca 150 kätt tunnis ehk mingi 2-3 lauda?
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Üritasin NL10 shoti võtta täna, taseme vahe on ikka jõhker
Jaanuari tulemused:
+51cashmoneyyoungmoney
+10boonus
silverstar
Veebruari eesmärk :
A- game
NL5 ainult
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Veebruari eesmärk: olla tubli ja mängida hästi.

Uploaded with ImageShack.us
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Väga kehv algus aastale.
Kuu alguses mängisin 50.

Siis peale seda huumorit tagasi 25 kus jätkus nali.

Kogu graph.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
RBga koos mannetu 140$ plussis.
193h
gg
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Tulemused pm 31k kätt NL5 6max BE, kehv jooks sita mindseti ja C mänguga, blah.
Veebruari eesmärgid :
NL5s võita mõned buyinid veel, seejärel shot NL10sse ja seal kanda kinnitada ja ajada kokku NL16 jaoks roll ning ehk ka laudu miksida kui kannatab - []
Saada tervis korda - []
Koolile rohkem aega pühenduda - []
Toitumine/magamine paika - []
Hea mäng ja väsinuna/närvilisena mitte pokkerit puutuda. - [ ]
Kollane top priority,
My2cents, gl kaasvõitlejadLast edited by bi0hazard; 31.01.13, 19:00.
Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Fulltime töö kõrvalt 187h. Järgmine kuu loodan rohkem volüümi anda.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
MTT'd, natuke sai 180'seid katsetatud kus siis palju raha sai auku pandud ja lõpus sai 45'ste peale jäädud.

Comment
-
Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***
Mitu tundi und see keskmiselt päevas teeb? Oma graafiku lisan veidi hiljem.Algselt postitas Romka Vaata postitustFulltime töö kõrvalt 187h. Järgmine kuu loodan rohkem volüümi anda.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
MTT'd, natuke sai 180'seid katsetatud kus siis palju raha sai auku pandud ja lõpus sai 45'ste peale jäädud.

Comment
Comment