***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #1

    ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Näärikuu tõmbab oma otsad kokku ja külla tuleb küünlakuu. Et sahvris küünlavalgel grindides motivatsioon ära ei kaoks, paneme kirja eesmärgid kuhu püüelda uuel kuul.
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #2
    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

    Põhimõtteliselt järjekordne nullkasumiga kuu.Vähemalt oli fun.Enamus aega tiltasin ja tegin kehva mängu.Veebruar vast läheb paremini.NL10-25

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #3
      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

      Jaanuar:

      Eesmärgiks oli NL10 pidama jääda, mis ka õnnestus.
      Saavutada Silverstar VIP tase, õnnestus.

      Graafik:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Veebruari eesmärgid:

      NL16 jõuda ja pidama jääda.
      Vähem tilti.
      Hoida Silverstari VIP taset.
      Mängida vahelduse mõttes mõned MTT-d, cash strictly NL10-NL16 (no more NL2 pls).
      Liikuda NL25 poole.

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #4
        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

        First 5 figure month. Mõtlesin, et kui ära teen siis postitan, muidu mitte. Noh, here you go.

        Tuba nr 1:
        cash: 10572$
        rb & bonuses: 1208$
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Tuba nr 2 (PS):
        cash: 2458$
        HT: -505$
        ffps: 147$
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Total: 13380$ ehk 10233€.
        Jaanuar parem kui eelmine aasta kokku.

        Veebr eesmärk:
        vähem mängida (sess läbi ja hakkab kool uuesti)
        $$$

        Comment

        • GMeCh1ps
          Räme Fish
          • Jan 2013
          • 16

          #5
          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

          Neeme, mitmel laual mängid? 1 graafikust loeb välja, et ca 150 kätt tunnis ehk mingi 2-3 lauda?

          Comment

          • neeme
            Grinder
            • Nov 2008
            • 540

            #6
            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

            Algselt postitas GMeCh1ps Vaata postitust
            Neeme, mitmel laual mängid? 1 graafikust loeb välja, et ca 150 kätt tunnis ehk mingi 2-3 lauda?
            Täpselt nii, kuni 4 lauda pmst.

            Comment

            • juuretis
              FPP Pro
              • Jan 2011
              • 269

              #7
              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Üritasin NL10 shoti võtta täna, taseme vahe on ikka jõhker

              Jaanuari tulemused:
              +51cashmoneyyoungmoney
              +10boonus
              silverstar

              Veebruari eesmärk :
              A- game
              NL5 ainult

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                MTT-d: ~ +350€
                Cash: ~ -100€
                Betting: ~+80€

                Kokku: +330€

                Pole paha olematu volüümi eest :D

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #9
                  Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                  Veebruari eesmärk: olla tubli ja mängida hästi.



                  Uploaded with ImageShack.us

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                    Väga kehv algus aastale.

                    Kuu alguses mängisin 50.


                    Siis peale seda huumorit tagasi 25 kus jätkus nali.


                    Kogu graph.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    RBga koos mannetu 140$ plussis.

                    193h

                    gg

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #11
                      Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                      Fulltime töö kõrvalt 60h pokkerit siis. Loodan järgmine kuu sama volüümi hoida. Zoom only

                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #12
                        Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                        Tulemused pm 31k kätt NL5 6max BE, kehv jooks sita mindseti ja C mänguga, blah.


                        Veebruari eesmärgid :

                        NL5s võita mõned buyinid veel, seejärel shot NL10sse ja seal kanda kinnitada ja ajada kokku NL16 jaoks roll ning ehk ka laudu miksida kui kannatab - []
                        Saada tervis korda - []
                        Koolile rohkem aega pühenduda - []
                        Toitumine/magamine paika - []
                        Hea mäng ja väsinuna/närvilisena mitte pokkerit puutuda. - [ ]

                        Kollane top priority,


                        My2cents, gl kaasvõitlejad
                        Last edited by bi0hazard; 31.01.13, 19:00.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #13
                          Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                          Fulltime töö kõrvalt 187h. Järgmine kuu loodan rohkem volüümi anda.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #14
                            Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                            Algselt postitas Romka Vaata postitust
                            Fulltime töö kõrvalt 187h. Järgmine kuu loodan rohkem volüümi anda.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Mitu tundi und see keskmiselt päevas teeb? Oma graafiku lisan veidi hiljem.

                            Comment

                            • isutuba
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 633

                              #15
                              Re: ***Jaanuari graafikud/Veebruari eesmärgid***

                              Cash:994€
                              Turniirid:316€
                              Rb:505€
                              Kokku: 1815€
                              Mängupäevi oli vähe 1-8 jan +üleeile.

                              Veebruar: korralik volüüm 160h+

                              Comment

                              Working...