***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

    Kuna suht solid kuu enda jaoks siis otsustasin teema ära teha, pole varem teinud ka.
    Arvestades, et eelmine kuu olin mänguliselt BE siis see kuu on suht awesome.
    Novembri alguses hakkasin siis peale kerget pausi uuesti tõsisemalt süvenema asja ja atm ei ole plaanis enam ennast puhkama jätta pikemaks ajaks.
    Lisan ka juurde, et need käed ja tunnid on kõik tehtud stnrd 9-5 töö kõrvalt. Et kui keegi ütleb, et tal aega ei ole siis kõik on võimalik kui on motivatsiooni :)





    25



    50



    Kokku 222 tundi grindi.
    16k VPPd.
    Rb stellaritega koos miski 1050$~


    Lõpuks saab jalga puhata veits, head vana lõppu kõigile.
    Uuel aastal uue hooga!
    Last edited by qbj0hn; 30.12.12, 23:27.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

    Detsember (114.27 hrs):

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #3
      Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

      Detsembris distsipliin kadus järjekordselt.Viimased kaks nädalat pole laudadesse istunud.Jaanuar vast hakkan uuesti mängima.NL,PLO 5-100.Lisaks umbes 200T $.
      Last edited by viki; 31.12.12, 00:02.

      Comment

      • tiigrikutsu
        Grinder
        • Oct 2011
        • 522

        #4
        Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

        Mõtlesid, et hakkad Anduks ja teed 500se sng? :D

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #5
          Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

          qbj0hn 8h tööd ja 30 päeva kuus pokkerit 7,4h õhtuti siis ca 19 - 02ni ja 9ks tööle ja nii iga päev esmaspäevast reedeni. Hmmmm....või nv 14h ja siis saab esmaspäev puhata õhtul?
          Segaseks jääb kas sa süüa ja magada jne ikka jõuad???

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
            qbj0hn 8h tööd ja 30 päeva kuus pokkerit 7,4h õhtuti siis ca 19 - 02ni ja 9ks tööle ja nii iga päev esmaspäevast reedeni. Hmmmm....või nv 14h ja siis saab esmaspäev puhata õhtul?
            Segaseks jääb kas sa süüa ja magada jne ikka jõuad???
            Nvsl olen puhanud ikka, ehk siis mänginud.
            Aga üldiselt jah, kui töö lõppeb 4-5 ära (8-9 lähen) siis peale seda veits puhkan ja lasen suht ööseni välja.
            See kuu magasin ainult 2x 8h+ öösel, 1x peale 24ndat ja teist x peale mingit võttu.
            Last edited by qbj0hn; 31.12.12, 00:57. Põhjus: too much info

            Comment

            • Remokk
              Jube Noob
              • Nov 2011
              • 171

              #7
              Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

              zum-zum-zum töötab mesimumm..

              Comment

              • maunzz
                Räme Fish
                • Feb 2011
                • 20

                #8
                Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***


                Cash: 1825$
                Turnad: 1760$
                RB: ~500$
                Kokku: 4085$

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #9
                  Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***


                  Sai siis comeback tehtud NL25`te peale 1,5 aastast pausi. Sulaselgelt ei biidi ning sellist jooksu ka ei mäletagi. Oli vist 2 aastat tagasi detsember selline, et sai mingi 25BI alla kuu alguses ning siis terve kuu grindisin, et nulli saada. Plaan oli pastilaa käest coachimine võtta, isegi videod on tehtud aga lihtsalt ei olnud kuu teises pooles enam eriti aega ning cooolerid ning bad beatid ka ei andnud motti juurde.

                  Detsembri eesmärgid: 20k+ käsi ning plusspoolel olla NL25
                  Peaaegu 36h mängu, rake makstud 300 taala, niiet light pluss vist isegi.

                  Jaanuari eesmärgid: 25k käsi, coach pastilaalt (kui ta mind enam jutule võtab) ning ikka plusspoolel olla.
                  Last edited by Konso; 31.12.12, 00:27.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #10
                    Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                    nl25
                    27 500kätt
                    ev 240usd.
                    profit -70usd. (ma fish ei oska ju pilti siia panna).

                    Pold aega, pold viitsimist, pold kaardi jooksu.
                    Mis on hea külg sellele kui ei mängi koguaeg ,siis sai uuritud ja otsitud leake ja spotte kust midagi juurde krabada.

                    Jaanuaris võiks lõpuks mingi 100k kätt korra ära teha kuus.


                    head vana lõppu ja uut paremat kõigile !!! =).

                    Comment

                    • Kaitz20
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 289

                      #11
                      Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                      Detsember: PLO50 6-max/NL50 short HU +700$

                      Jaanuar: paar TCOOP turniiri. Kui jõuab, siis mängida 20h PLO, kui veab, siis võita 10bi

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #12
                        Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                        Läks natukene nihu.



                        MTTd : +500€ kanti
                        RB : 30k fpp +150$ stellareid

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #13
                          Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                          Neto-kasum: $1405.98
                          RB & Boonused: $778.09
                          Kokku: $2184.07

                          Eraeluliste ürituste tõttu eriti aega mängida polnud ning $300 shot ka feilis veidi, aga muidu saab rahule jääda.
                          Jaanuaris tuleb koolis sess peale ning eriti mängida ei saa, aga volüümi ning kasumi poolest loodan detsembrit ületada.

                          ChipEV


                          Limiidid

                          Comment

                          • Foux
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 486

                            #14
                            Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                            Baah. Volüüm täitsa olematu. Ei saanud isegi GoldStari jaoks VPP kokku see kuu

                            Pingutasin natuke üle nov.'is seatud eesmärgiga ainult pos. tuju ja selge peaga mängimise suhtes. See-eest winrate tuli tore 15bb/100

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Detsember:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              GG, võib rahule jääda. Kuu esimene pool oli äärmiselt heitlik, aga ekstra-volüüm aitas swingist lõpuks jagu saada.
                              +59k vpp.
                              121h, volüümi suhtes rekordkuu.

                              Jaanuaris:

                              [ ] A-game

                              Comment

                              Working...