***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valgelendur
    Jube Noob
    • Oct 2012
    • 121

    #16
    Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***



    +2003rb
    +1507 live

    Rahul, eesmärk oli jääda mänguliselt kasumisse, mängin up to 38lauda või 8lauda zoomi, et rakeback on kena.

    Jaanuar/2013: Eesmärk hakata töötama winrate tõusu kallal

    Tore oli ka üle 6kuu esimest korda üle ev joosta

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #17
      Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

      Algselt postitas valgelendur Vaata postitust


      +2003rb
      +1507 live

      Rahul, eesmärk oli jääda mänguliselt kasumisse, mängin up to 38lauda või 8lauda zoomi, et rakeback on kena.

      Jaanuar/2013: Eesmärk hakata töötama winrate tõusu kallal

      Tore oli ka üle 6kuu esimest korda üle ev joosta
      38 lauda???? sellise hunniku otsas jäädki rb genema imo

      Comment

      • valgelendur
        Jube Noob
        • Oct 2012
        • 121

        #18
        Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

        Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
        38 lauda???? sellise hunniku otsas jäädki rb genema imo
        ja mis selles halba on kui ma naudin väga seda? winrate tõus oleks ainult boonus, aga pole must be mulle.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #19
          Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

          Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
          Rahul, eesmärk oli jääda mänguliselt kasumisse, mängin up to 38lauda või 8lauda zoomi, et rakeback on kena.
          Sinu iidoli graph,

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #20
            Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

            Haige asi, nägin jamh seda 2+2 graphide teemas.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #21
              Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

              Palju VPPsid ja tunde?

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #22
                Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                Algselt postitas valgelendur Vaata postitust
                ja mis selles halba on kui ma naudin väga seda? winrate tõus oleks ainult boonus, aga pole must be mulle.
                ei ütlegi midagi halba aga mis setupit used või kuidas mängid sellist portsu?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #23
                  Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                  Detsember review:


                  + 24671 vppd = 1381,5$ rb

                  Kurb, aga motivatioon oli täielikult kadunud. Sporti tänu käeluu mõrale teha ei saanud.

                  Tunde kõigest 129.

                  Jaanuari eesmärgid:

                  [ ] 12.jaanuariks 120 hours played
                  [ ] Mängida väga head pokkerit
                  [ ] Olla motiveeritud
                  Last edited by Priidix; 31.12.12, 14:29.

                  Comment

                  • DaBeat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 404

                    #24
                    Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***


                    Turnadega ca -600$
                    Live cash +2,5k$
                    Live turnad ca 800$
                    Jaanuaris vähemalt 50k kätt + 150 turniiri.

                    Comment

                    • IsandJoberst
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 326

                      #25
                      Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***



                      Nl10 only, töö kõrvalt.

                      Jaanuari eesmärgid:
                      Move up
                      1k$ profit
                      100k kätt

                      Comment

                      • Chevy
                        FPP Pro
                        • Mar 2009
                        • 208

                        #26
                        Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                        Detsember :



                        Ja kogu swing juba 3 kuud kestnud :(, kuigi volüüm maru väike, mõne jaoks see 1 kuu.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Jaanuari eesmärk mängida tunduvalt rohkem kui ühelgi varasemal kuul, loodetavasti miski 3000 mängu kanti.

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #27
                          Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                          50sse jäin pidama, tuleb kõva töö teha ning jaanuaris saab ehk 100s mängida, kehva jooks tüütas ning lõpupoole sai volüüm kannatada. koos rb'ga 1,3k$
                          a

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #28
                            Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***



                            Uploaded with ImageShack.us

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #29
                              Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Kuud iseloomustas siis halb jooks siis nii all inn olukordades kui ka setupid aga ega ise ka kohati tegin ikka kohutavat mängu, mõistagi tänu tihti alt vedanud mindsetile, mis oli lõpus juba päris puru. Aga eks uuel aastal proovib uuesti. Kõigepealt siis mindsetiga tööd teha ja üldine töökorraldus vms.
                              Head vana aasta lõppu! :)

                              Comment

                              • Carl
                                FPP Pro
                                • Jul 2010
                                • 213

                                #30
                                Re: ***Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid***


                                Meeletu volüüm!!!11

                                Jaanuar:
                                [] 20k hande.
                                [] Üle EV joosta(jätkuvalt).

                                Comment

                                Working...