Re: [NL200-400 SH] fyte
"run it twice" on mul nüüd hakanud poker tracker 4s tulemusi valesti näitama. mingid enda seadistuse vead või teistel kah vahel teeb nii?
"run it twice" on mul nüüd hakanud poker tracker 4s tulemusi valesti näitama. mingid enda seadistuse vead või teistel kah vahel teeb nii?

A
Q
4
4
K
3

Comment