Kõige fishisem pokkerituba

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #16
    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Eneti nl25&50 on ikka noo päris fishised, aga rake tappev.
    Ma üritasin seal mängida kunagi, aga seal enamus fishe ostavad ennast 20bb-ga sisse ja enamik, kes mängivad 100bb-ga on regid või teavad mängust midagigi. Lõpptulemus on see, et lauas on 5-6 shortstacki ja meeletu flippamine meeletu rakega käib. Ei soovitaks.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #17
      Re: Kõige fishisem pokkerituba

      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
      Eneti nl25&50 on ikka noo päris fishised, aga rake tappev.
      Mul oleks küsimus, miks läheb fish kuhugi enetisse, mis on vähelevinud? Mis ta leiab seal? Ma ei vaidle absoluutselt vastu, et seal on fishine (ei kinnita ka, pole ise mänginud), aga miks valib fish sita toa? Miks mitte minna kuhugi, kus on hea soft, hea klienditugi, kiired cashoudid jms

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #18
        Re: Kõige fishisem pokkerituba

        Miljon x huvitab fishi mingi klienditugi, kiired cashoudid ja hea soft.
        Pigem on nii, et regide seas on vähe levinud mingid urkad ja selleks ka enamjaolt semi-retarded idioodid mängivadki seal.
        Mingid short-term kiired boonused ka vbl, fish lükkab googlesse, et "awesome poker bonuses", võtab esimese urka ette, saab oma 10$ boonuse depot tehes ja ongi õnnelik.
        Last edited by qbj0hn; 28.12.12, 02:09.

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #19
          Re: Kõige fishisem pokkerituba

          PKR-is peaks protsentuaalselt väga palju fishe olema?

          Comment

          • Wolferk
            Jube Noob
            • Jun 2012
            • 176

            #20
            Re: Kõige fishisem pokkerituba

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Tead Wolferk, ma avaldan sulle raha võitmise saladuse. ära mängi hasartmänge. Sellist asja nagu easy money ei ole olemas. Kasuta enda aega väärtuslikumalt
            Miks seda spoilerit siin näitad? See ei lähe ju sinu jutuga kokku.See tõestab ainult seda,et mõnede inimeste jaoks on easy money olemas.PokerStars on mängijate taseme poolest üks kõrgemaid.Siiski on seal hulk mängijaid(nn."profimängijad"),kes teenivad aastas miljoneid Dollareid.Ei kujuta ette,kuidas on see küll võimalik??!! Muidugi nad mängivad kõige kõrgemate limiitidega lauadades ja sajas lauas korraga ning ilmselt 10 tundi päevas,kuidas siis muidu.Ilmselt on kõrgemate panustega lauadades rohkem fishe kah.Fishide käest see easy money tulebki.Aga Live`s(EPT,PCA jne),kus on hiiglaslikud rahalised auhinnad,mängivad Interneti fishid ja nitid peaaegu kõik halvasti(fishisti).Kui olete TV3 või TV6 pealt Euroopa Pokkeriturneed vaadanud,siis peaksid ju teadma,kui halvasti(fishisti) suurem osa nn."profimängijad" neid turniire mängivad.Vaata ja Imesta!!! Sellest küll aru ei saa,miks neid profimängijateks kutsutakse,kui paljud neist on räiged fishid ja ei nad ei tahagi hästi mängida???

            Millega ise oma aega sisustad? Mida väärtuslikku teed ja mida väärtuslikku soovitad minul teha? Ja kas sa liigitad pokkeri tõesti hasartmängude alla?

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #21
              Re: Kõige fishisem pokkerituba

              this is mind blowing

              Comment

              • estkriz
                Jube Noob
                • Dec 2012
                • 123

                #22
                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                Ma arvan kah, et kõik starsi pro-d on endale ruletis suure br-i grindind ja siis kõrgetesse limiitidesse fishe püüdma läinud! Õige tähelepanek Wolf.

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #23
                  Re: Kõige fishisem pokkerituba

                  LOL :D live-online pro-de mäng ei ole fishine sest nad on prod nad teevad vähe vigu aga tavaliselt on nende igal käigul mingi mõte, mida algajad tihti läbi ei näri.

                  Comment

                  • paradigmlost
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 421

                    #24
                    Re: Kõige fishisem pokkerituba

                    jah kui level, siis väga peen! Aga närvi ei tohiks Wolfrek küll kedagi ajada imo, paljudel algajatel on taolised mõttelennud:D

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #25
                      Re: Kõige fishisem pokkerituba

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #26
                        Re: Kõige fishisem pokkerituba

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Miljon x huvitab fishi mingi klienditugi, kiired cashoudid ja hea soft.
                        Pigem on nii, et regide seas on vähe levinud mingid urkad ja selleks ka enamjaolt semi-retarded idioodid mängivadki seal.
                        Mingid short-term kiired boonused ka vbl, fish lükkab googlesse, et "awesome poker bonuses", võtab esimese urka ette, saab oma 10$ boonuse depot tehes ja ongi õnnelik.
                        Need kes ei biidi pokkerit on retarded ja idioodid ? Wrong thinking imo.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #27
                          Re: Kõige fishisem pokkerituba

                          Ei mõelnud nii ja ei ole, ei viitsi seletada.
                          Parema meelega oleksin jah teisel pool ekraani selle inimese positsioonis kes saab lubada endale raha põletada kui higistaksin siin pool ekraani.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #28
                            Re: Kõige fishisem pokkerituba

                            Stars kõige parem valik, saad lauad väga fishiseks valida kui vaid ise tahad. Muudel saitidel on soft ja pidevad delayd nii suureks tildiallikaks, et seal mängimine ei ole seda vaeva väärt.

                            Comment

                            • Wolferk
                              Jube Noob
                              • Jun 2012
                              • 176

                              #29
                              Re: Kõige fishisem pokkerituba

                              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                              Stars kõige parem valik, saad lauad väga fishiseks valida kui vaid ise tahad. Muudel saitidel on soft ja pidevad delayd nii suureks tildiallikaks, et seal mängimine ei ole seda vaeva väärt.
                              LOL,PokerStars on üks kõrgeima tasemega pokkerituba üldse.Muidugi mängib seal ka fishe(nagu igas pokkeritoas),aga neid on protsentuaalselt väga vähe.Ja probleem on selles,et fishised lauad on alati täis ja neis on pikad järjekorrad.TrioBet on selles osas palju parem,et kujundus ja ülevaade laudadest on palju arusaadavam.Ja mis kõige tähtsam,laudadesse ei saa ennast järjekorda panna.Kui koht fishises lauas vabaneb,saab lauda mängija,kes jõuab esimesena "Sit table" nuppu vajutada.Ma ei tea,kas mõnes teises pokkeritoas sama meetod kasutusel on.Valdaval osal pokkeritubadest on kasutusel see nõme järjekorra meetod.Nii on väga raske mõne fishiga vastamisi minna,kuna selleks ajaks,kui laua järjekord sinuni jõuab,on fish lauast tavaliselt juba ammu läinud.Triobeti probleem on aga selles,et see on väike pokkerituba ja rämedaid fishe tavaliselt ei ole.

                              Keegi teab mõnda fishist pokkerituba(protsentuaalselt palju rämedaid fishe),kus rahalaudades ei saa ennast järjekorda panna,vaid lauda saab see,kes jõuab lauas esimesena vaba koha võtta?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #30
                                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                                2013 ei pane enam keegi järjekorda (erandiga kui tõesti ei jõua ja siis obv läheb listi, või kui keegi annab vihje, et x lauas on mega fish), tuleb kiirem olla lihtsalt lauda istudes ja vaevalt, et sa siuksel tasemel mängid kus on probleem, et fishe pole.

                                Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                                ,kus rahalaudades ei saa ennast järjekorda panna,vaid lauda saab see,kes jõuab lauas esimesena vaba koha võtta?
                                Järjekorda saab ju igal saidil panna imo, mis tähtsust sellel üldse on.
                                Uued lauad tekivad ju koguaeg juurde, selleks ajaks kui järjekorras on sinu kord on fish juba tühjaks tehtud, sest keegi ei istu heast lauast ära lihtsalt.
                                Last edited by qbj0hn; 14.01.13, 01:13.

                                Comment

                                Working...