Millal lahkuda?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Millal lahkuda?

    Algselt postitas BuildUp
    Saad kaotada ka rohkem.
    Kes tuleb pokkerilauda kaotama? Mitte keegi, kõik tulevad mängima, et oleks fun ja äkki võidab. Seega mina loen selle lause vääraks - praktikas õige, teoorias vale.

    Algselt postitas BuildUp
    Aga mul on imelik asi. Ütleme, et olen mänginud mingi tund aega ja võitnud mingi 100$ ja päevaga juba täitsa rahul. Et pmts päevanorm täidetud. Aga kuna tund on nii vähe, siis võiks veel mängida, aga mingil hetkel hakkab tulema mingi v**djas tunne- nagu hirm, et kaotad kõik selle papi ära. :-\ Asi ei ole bankrollis, vaid just selles päeva profitis. Oskab keegi midagi öelda sellise asja kohta? On kellelgi veel midagi sellist olnud?

    Mul tuli mõte, et seaks äkki päevaprofiti sihid kõrgemale?! Ei tea kas aitaks? ???

    Või ehk leiaks book called "Mindset"ist abi?! :)
    Mul endal sama probleem, kui on ikka VÄGA hea päev. 100NL mängides hakkas hirm tulema, kui võitsin päevas 10+ buy-ini, nüüd hakkab hirmuke tulema 5 buy-ini juuures (+$3k). Aga selliseid päevi on väga-väga vähe ning pika peale see hirmu piir ja tunnetus suureneb. Ja ei ole otsest hirmu, et ma enam ei julgeks mängida vaid lihtsalt ei tahaks kaotada oma head päeva ära. Siin tuleb aru anda, et ei oma tähtsust aeg, sest pokker on elupikkune sessioon.

    Algselt postitas virx747
    Kas sellise päevaeesmärgi seadmine on üldse hea mõte? Palju lihtsam oleks mõelda stiilis, et see on lihtsalt mingi x käte arv ühest suurest kogusest. Ja kas see on plussis või miinuses pole oluline. Kaardid ja teised mängijad ju ei arvesta sellega, et ahaa, sellel mehel on veel sellel päeval 10 kätt mängida, nüüd teeme nii. Õigem oleks mõelda pikas perspektiivis ja mitte stressata mingi suvalist lõiku, vaid keskenduda lihtsalt õigele mängule. Thats it!
    Arvan, et võidu eesmärk on halb aga kaotuse puhul võiks panna limiidi peale. Kui olete kaotanud 3 buy-ini, siis mõelda, et äkki oleks parem lauast lahkuda? Endal kaotuste puhul enam mitte mingisugust hirmu ei teki, 5 buy-ini kaotada ei mõjuta mind enam, 10 buy-inile kaotus kindlasti paneks enda peale vihastama.

    Seega mängides ärge pange omale limiitide võidu ja käte arvuga. Seostage mängimise limiite kaotuste ja mindsetiga, kui täna tunnete, et ei tee head mängu peale 100-ndat kätt, siis tehke paus ja proovige hiljem uuesti. Kui teinekord olete 4000 kätt mänginud, saanud täis oma võidunormi aga tunnete, et teete head mängu, siis mängige kindlat edasi.

    Comment

    • mihke666
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 228

      #17
      Re: Millal lahkuda?

      Algselt postitas BuildUp
      Saad kaotada ka rohkem.

      Aga mul on imelik asi. Ütleme, et olen mänginud mingi tund aega ja võitnud mingi 100$ ja päevaga juba täitsa rahul. Et pmts päevanorm täidetud. Aga kuna tund on nii vähe, siis võiks veel mängida, aga mingil hetkel hakkab tulema mingi v**djas tunne- nagu hirm, et kaotad kõik selle papi ära. :-\ Asi ei ole bankrollis, vaid just selles päeva profitis. Oskab keegi midagi öelda sellise asja kohta? On kellelgi veel midagi sellist olnud?

      Mul tuli mõte, et seaks äkki päevaprofiti sihid kõrgemale?! Ei tea kas aitaks? ???

      Või ehk leiaks book called "Mindset"ist abi?! :)
      imo ei peakski olema päeva profiti sihti, siht peaks olema võita võimalikul palju + teha võimalikult head mängu, mitte mõelda teenitud kasumile

      Comment

      • leits

        #18
        Re: Millal lahkuda?

        nooo kui ikka kisub swingiseks tuleb nahui tõmmata ja loota et tagasi tulles karma paraneb

        Comment

        • taavi19
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 321

          #19
          Re: Millal lahkuda?

          @Kris signatuur
          Offtopic aga advertising pole minuteada siin foorumis lubatud.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #20
            Re: Millal lahkuda?

            Siis kui tilti lähed, tuleks kohe nah*i tõmmata. Ma ise seda veel ei valda. Ja tra ma olen faking tiltis. >:( >:( >:(

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #21
              Re: Millal lahkuda?

              Algselt postitas Kris
              Soovitan seada mingi kindel eesmärk. Näiteks lähed 5$'ga lauda ja kui 7$ kokku saad tõmbad minema ning hiljem uuesti $5'ga tagasi.
              Ja nõuanne pole ka just parim, vähemalt minu silmis. Diip stack mängu tuleb õppida ja seda olukorda tuleb kindlasti ära kasutada. Sellist min hitnrun'i ei tohiks elusees teha.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Millal lahkuda?

                Algselt postitas taavi19
                @Kris signatuur
                Offtopic aga advertising pole minuteada siin foorumis lubatud.
                Offtopic - sai juba bänni ning ärge ta nõuannet kuulake.

                Comment

                • UdusOlevSiil

                  #23
                  Re: Millal lahkuda?

                  Algselt postitas ranka
                  Offtopic - sai juba bänni ning ärge ta nõuannet kuulake.
                  Ei taha kedagi solvata, aga ma ei imestaks kui see tarkus on tal saadud, selle sama lehekülje strateegia turnast, mida reklaamiti. See summa mis seal antakse on selline suht koht shortstäkkimise summa ning osade shortiede suurim hobi on hit and run.

                  Comment

                  Working...