Millal lahkuda?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1

    Millal lahkuda?

    Tervist kõikidele prodele ja fishidele. :)

    Tahaks siis teada millal peaksin lauast lahkuma? Olen kuulnud et räägitakse kui liiga suureks lauas stack kasvab siis kipuvad inimesed kergemaid raise ja limpe tegema..samuti mäng hakkab ka lagunema ja kiputakse hoopis kõik kaotama ja vihaseks minema. Teiselt poolt juhtub nii et kaotad ühe stacki teed rebuy kaotad selle teed uuesti rebuy. Siit siis küsimused et millal on õige parem lauast lahkuda? Millal teete seda teie?
    Tahaks teada siis mõlemal juhul et kui suure stackiga lauast lahkute? ja mitu rebuyd lauas ennem teete kui otsustate et see luad on kohe teie vastane et siit pole midagi loota ja lahkute?

    Siis tekkis veel selline huvi kui istutakse lauda 100BB siis kas on mõtet ja millal oleks mõtet teha reload? Olen palju näinud us inimesed üritavad koguaeg hoida ennast 100BB et nii kus natuke vähem kohe 100 peale tagasi aga osad lasevad alles siis kui on alla 50BB alles?

    Suured tänud juba ette ära vastuste eest. :)

    Võibolla jäi nats segaseks aga eks küsige üle
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Millal lahkuda?

    Lahkud siis, kui tunned, et ei viitsi enam mängida või olude sunnil ei saa enam mängida - näiteks pead minema poodi vennale peaparanduseks õlut tooma.

    EDIT: Kui kardad kaotusi, siis pane enne sesiooni kindel limiit. Kui kaotan üle kolme buy-ini siis juhtugu, mis tahes, lahkun laudadest selleks korraks.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Millal lahkuda?

      Ja stäkk tuleks hoida maximaalne - nii saad ka maximaalselt võita. Osad ütlevad, et ka maksimaalselt kaotada aga mitte keegi ei lähe lauda kaotama. Kui lähed lauda kaotama, siis ma leian, et ei olegi ju mõttet üldse pokkerit mängida.

      Comment

      • leho57
        Grinder
        • Nov 2008
        • 664

        #4
        Re: Millal lahkuda?

        Mul oli kunagi sama küsimus ja siis tehti mulle kiirelt selgeks, et istud lauda, võidab 3x BI ning kui ka juhtub, et kaotab kõik, siis kaotasid ju tegelikult 1BI
        kuidagi stressivabam on mängida kui stack on sinna 200+BB. samas kui sa ikka ühes lauas oled omale juba üle 3 BI saanud siis on ilmselgelt tegemist hea lauaga ja mina sealt ära ei läheks. pead lihtsalt hoolikamalt vaatama, et keegi sind lõksu ei meelitaks. ning kaotada pole kogu seda suurt stacki ka lihtne - pead ikka mitu all-ini suhkamisse saama.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: Millal lahkuda?

          Olen tähele pannud, et 300BB+ stackiga hakkad fishidelt rohkem respekti saama, mu stiiliga see väga ei sobi, niiet tavaliselt tõmban siis uttu kuskile mujale lauda

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Millal lahkuda?

            Algselt postitas tdx
            Olen tähele pannud, et 300BB+ stackiga hakkad fishidelt rohkem respekti saama, mu stiiliga see väga ei sobi, niiet tavaliselt tõmban siis uttu kuskile mujale lauda
            Eile mängisin väga pikalt 3+BI stackiga ja just jälgisin olukorda, kuidas vastu mängitakse. Midagi ei muutunud kokkuvõttes, algul tundus, et teine suurstack callis rohkem, aga tegelikult mitte. Fishid olid nagu ikka, ei märgatavat muutust. Pokerstarsis siis.

            Comment

            • raidov
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 436

              #7
              Re: Millal lahkuda?

              suurema stackiga endal ka hea mängida teiste suurte stackidega mängijate vastu, saad võita ka rohkem, paremad implied oddsid ... sellepärast tasubki positsioonis vb teise suure stacki vastu natuke loosemalt mängida?

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #8
                Re: Millal lahkuda?

                Algselt postitas raidov
                saad võita ka rohkem
                Saad kaotada ka rohkem.

                Aga mul on imelik asi. Ütleme, et olen mänginud mingi tund aega ja võitnud mingi 100$ ja päevaga juba täitsa rahul. Et pmts päevanorm täidetud. Aga kuna tund on nii vähe, siis võiks veel mängida, aga mingil hetkel hakkab tulema mingi v**djas tunne- nagu hirm, et kaotad kõik selle papi ära. :-\ Asi ei ole bankrollis, vaid just selles päeva profitis. Oskab keegi midagi öelda sellise asja kohta? On kellelgi veel midagi sellist olnud?

                Mul tuli mõte, et seaks äkki päevaprofiti sihid kõrgemale?! Ei tea kas aitaks? ???

                Või ehk leiaks book called "Mindset"ist abi?! :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: Millal lahkuda?

                  täpselt nagu mina! ainus asi, et mul pandud profitiks 30 doltis NL10-s,kui see tehtud ja veidi üle, siis nagu muutun tight assiks ja kõhe tunne tuleb sisse. rolli pärast ka nagu ei muretse, vaid just kardan kaotada päeva profitit. äkki peaks hoopis käte arvu järgi mängima... et 1500 kätt sess ja siis klõps kinni. Kas keegi veel peale igat suurt potti HEMi refreshib, et sessionist näha palju profit tõusis - langes? :)

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #10
                    Re: Millal lahkuda?

                    Kas sellise päevaeesmärgi seadmine on üldse hea mõte? Palju lihtsam oleks mõelda stiilis, et see on lihtsalt mingi x käte arv ühest suurest kogusest. Ja kas see on plussis või miinuses pole oluline. Kaardid ja teised mängijad ju ei arvesta sellega, et ahaa, sellel mehel on veel sellel päeval 10 kätt mängida, nüüd teeme nii. Õigem oleks mõelda pikas perspektiivis ja mitte stressata mingi suvalist lõiku, vaid keskenduda lihtsalt õigele mängule. Thats it!

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #11
                      Re: Millal lahkuda?

                      Ma ei tea. Ma tegin endale see kuu sellise eesmärgi, et avg päeva profit oleks 50$ ja kokku teeks kuus 1500$ + boonus. Ma ei tea kas see on hea või halb mõte. :P

                      Samas ma seda kindlat käte arvu mängimist päevas üldse ei poolda. Mängima peab just nii nagu sa ise tunned, kuidas soovi on. Kui on kehv tuju või midagi, siis ei ole vaja ikka laua taha ronida. Ja mingit päeva käsi ei hakka ka ikka täis punnitama.

                      Eks mu viga on selles ka, et passin liiga tihti lobbyst sessioni profitit. :-\ ;D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: Millal lahkuda?

                        Algselt postitas BuildUp


                        Samas ma seda kindlat käte arvu mängimist päevas üldse ei poolda. Mängima peab just nii nagu sa ise tunned, kuidas soovi on. Kui on kehv tuju või midagi, siis ei ole vaja ikka laua taha ronida. Ja mingit päeva käsi ei hakka ka ikka täis punnitama.

                        good point!

                        Comment

                        • McFoldberg
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 731

                          #13
                          Re: Millal lahkuda?

                          Algselt postitas virx747
                          Kas sellise päevaeesmärgi seadmine on üldse hea mõte? Palju lihtsam oleks mõelda stiilis, et see on lihtsalt mingi x käte arv ühest suurest kogusest. Ja kas see on plussis või miinuses pole oluline. Kaardid ja teised mängijad ju ei arvesta sellega, et ahaa, sellel mehel on veel sellel päeval 10 kätt mängida, nüüd teeme nii. Õigem oleks mõelda pikas perspektiivis ja mitte stressata mingi suvalist lõiku, vaid keskenduda lihtsalt õigele mängule. Thats it!

                          100% õige

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #14
                            Re: Millal lahkuda?

                            Algselt postitas McFoldberg

                            100% õige
                            50% õige, 50% vale.

                            Jutus on mingil määral iva, aga üldjuhul ma seda asja päris nii ei vaataks, sest ma ei ela tulevikus, vaid olevikus. Kui mõelda nii nagu virx seletas, siis jääb palju asju tegemata IMO. Selleks, et edasi areneda on vaja teha kõvasti tööd, aga kui ma mõtlen ainult nii, et pole oluline, mis praegu on, vaid see, et ma üldiselt arenen - on veidi vale. Kohe oleks vaja endale eesmärgid seada ning püüelda nende poole. Nii paranevad ka tulemused iseenesest. Mida rohkem sa püüad, seda rohkem sa arened.

                            Ja seda päevaeesmärki ma ei mõtle ka nii range korra all. Ma tean, et on päevi kus ma +50 asemel saan hoopis -100$ ja on päevi kus ma +50 asemel saan +250$. Mu eesmärk oleks 30 päevaga saada 1500$.

                            JA ÜLDSE - Jutt ei olnud ju lühikesest ega pikast perspektiivist, vaid sellest, MIKS MUL TEKIB SELLINE LOLL SCARED MONEY FEELING?! ???

                            Comments. :)

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #15
                              Re: Millal lahkuda?

                              sest äkki su üleüldine eelarve ei lubagi tegelikult pokkerit mängida nind näpistasid selle deposiidi mingi söögiraha ja elamiskulude kõrvalt ja tead, et kui sellest ilma jääd siis on suht peetis ja uut deposiiti pole kusagilt võtta :D

                              ka see on case mitme mehe puhul.. mis paneb neid väga rumalaid otsuseid tegema kui nad juba -2BI'd on.
                              lihtaslt pakkusin välja.

                              Comment

                              Working...