Tervist kõikidele prodele ja fishidele. :)
Tahaks siis teada millal peaksin lauast lahkuma? Olen kuulnud et räägitakse kui liiga suureks lauas stack kasvab siis kipuvad inimesed kergemaid raise ja limpe tegema..samuti mäng hakkab ka lagunema ja kiputakse hoopis kõik kaotama ja vihaseks minema. Teiselt poolt juhtub nii et kaotad ühe stacki teed rebuy kaotad selle teed uuesti rebuy. Siit siis küsimused et millal on õige parem lauast lahkuda? Millal teete seda teie?
Tahaks teada siis mõlemal juhul et kui suure stackiga lauast lahkute? ja mitu rebuyd lauas ennem teete kui otsustate et see luad on kohe teie vastane et siit pole midagi loota ja lahkute?
Siis tekkis veel selline huvi kui istutakse lauda 100BB siis kas on mõtet ja millal oleks mõtet teha reload? Olen palju näinud us inimesed üritavad koguaeg hoida ennast 100BB et nii kus natuke vähem kohe 100 peale tagasi aga osad lasevad alles siis kui on alla 50BB alles?
Suured tänud juba ette ära vastuste eest. :)
Võibolla jäi nats segaseks aga eks küsige üle
Tahaks siis teada millal peaksin lauast lahkuma? Olen kuulnud et räägitakse kui liiga suureks lauas stack kasvab siis kipuvad inimesed kergemaid raise ja limpe tegema..samuti mäng hakkab ka lagunema ja kiputakse hoopis kõik kaotama ja vihaseks minema. Teiselt poolt juhtub nii et kaotad ühe stacki teed rebuy kaotad selle teed uuesti rebuy. Siit siis küsimused et millal on õige parem lauast lahkuda? Millal teete seda teie?
Tahaks teada siis mõlemal juhul et kui suure stackiga lauast lahkute? ja mitu rebuyd lauas ennem teete kui otsustate et see luad on kohe teie vastane et siit pole midagi loota ja lahkute?
Siis tekkis veel selline huvi kui istutakse lauda 100BB siis kas on mõtet ja millal oleks mõtet teha reload? Olen palju näinud us inimesed üritavad koguaeg hoida ennast 100BB et nii kus natuke vähem kohe 100 peale tagasi aga osad lasevad alles siis kui on alla 50BB alles?
Suured tänud juba ette ära vastuste eest. :)
Võibolla jäi nats segaseks aga eks küsige üle
Comment