*** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #31
    Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    tundub mõttetu eesmärk graafiku järgi - uus tuba ja parem rb siin ei aita küll midagi. muus osas gl!
    Uus tuba võib isegi aidata.

    PS Zoom koos HUD-iga:



    statid:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    OO Speed Poker ilma HUD-ita:



    statid:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Hetkel muidugi jälle busto. Esimene päeval peale haigust ei tohi kunagi üle mõnesaja käe mängida. Septembri eesmärk võiks olla üldse mitte mängimine. Siiski nii kõva mees ei ole ja seega on eesmärk tavapärane, mitte kaotada ja ehk natuke isegi võita, et kuu teine pool ei mööduks "kartulidieedil".

    Statid lisasin lootes, et kellelgi on häid soovitusi eelkõige PS-i osas. Täitsa ilma mängimata ei saa aga kaotada lihtsalt ei tohi!

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #32
      Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

      hmm, ole siis ettevaatlik potsataja ja püsi oma madalates limiitides. oleks tegelikult päris lahe kui suudaksid mingi NL5 stabiilset plussi näidata (stabiilset = katus ei sõida ära ja ei hakka mõttetult "kaotusi tagasi teenima" kuskilt kõrgemates limiitides kui halb kaardijooks tuleb vms).

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #33
        Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        hmm, ole siis ettevaatlik potsataja ja püsi oma madalates limiitides. oleks tegelikult päris lahe kui suudaksid mingi NL5 stabiilset plussi näidata (stabiilset = katus ei sõida ära ja ei hakka mõttetult "kaotusi tagasi teenima" kuskilt kõrgemates limiitides kui halb kaardijooks tuleb vms).
        Võibolla ulatad abistava käe ja coachid? Miks kunagi sinu graafikuid siin teemades ei näe - kindlasti nii mõndagi foorumlast huvitaks kuidas a-game-spetsialistil läheb ; )

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Vist rekordvolume, millega olen ülirahul, kahjuks ei kujuta ette, et suudaks veel rohkem. Aga oleks hädasti vaja. Eks treenin mindsetti edasi.
          Vahepeal oli räigelt üle EV, lõpuks jooksid jooned enamvähem kokku. Dollarijoonega on muidugi mingi jama graafikul, sharkscope kala, aga maybe one day?
          Seprtembri eesmärgid: ületada august.

          Ma ei saa ******* aru. 250k võitsid w? :)

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #35
            Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

            Hakka coachingut müüma 2+2s 500$ tund

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #36
              Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma ei saa ******* aru. 250k võitsid w? :)
              u 4K$ võitsin, üleval reapeal on näha, sharkscope paneb kala, mul on 5 otsingut päevas, sellepärast ei saanud rohkem proovida kah, et äkki viskab korraliku graafiku.

              Edit: parandasin ära.
              Last edited by alaska; 02.09.12, 10:17.

              Comment

              • K2okfor_Mey
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2012
                • 429

                #37
                Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                Damet andu_andu ja ment 52 cash coachi :D, kivisaba- est86 -kahuna sng coachi ning henri 72 mtt coachi and i never look for work in Finland :D

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #38
                  Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                  augusti poole pealt liikusin üle cashile ja võtsin starsist raha välja. enamuse panin merge.
                  hyperid
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  cash (enamuses merge 6-max, paarsada kätt ka nl10fr starsis ja nl16; mõnisada ka nl25 merges)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  +15$ turnalt :)
                  numbreid ka
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  septembri eesmärgid: koju normaalne nett saada, 20k kätt, liikuda nl25. total 5bb/100
                  ei tea kas jõuan, septembris suht kiire
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • jarlop
                    FPP Pro
                    • Sep 2009
                    • 241

                    #39
                    Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #40
                      Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                      Kuna hakkasin alles Augusti viimasel nädalal mängima, siis midagi erilist ette näidata pole ja graph on ka mannetu, kokku jäi mingi +150 daala.


                      Septembri eesmärgid :

                      Profit [ ]
                      Shot 2,5stess 180manidesse [ ]
                      Miinimum 4 trenni per week [ ]
                      Alkoholivaba [ ]

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #41
                        Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***


                        7 päeva mängitud augustis, aega pole üldse olnud, võtsin uue üüripinna ja päevatööd olen ka teinud jõudsalt, isegi palgalisa lubati septembris arutama hakata

                        Augusti eesmärk:
                        [ x ] Bokker uuesti ette võtta

                        Septembri ülesanded

                        [ ] 30k kätt
                        [ ] 5 BB/ 100
                        [ ] Bonus lahti mängida

                        Bonus:
                        [ ] EV joon kinni püüda

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #42
                          Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Olude sunnil siis nl100, mõnisada kätt 200s ka lõpus. Kuid rb+muud jutud tuli ca +6100€ nii et peab rahul olema.

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #43
                            Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                            Kuidagi palju on teid järksu aga ei väga mõnus vaadata kohe,

                            wp

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #44
                              Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***


                              Ei jäänd rahule, sitt jooks + vähe käsi.
                              +375$ rb/ boonus.
                              +151 mäng
                              Kokku :525$

                              Septembrikuus kõik on uus! tahaks 2k$ koos kõikide süsteemidega :)))

                              Comment

                              Working...