Kuu läbi, hakkame siis graafikuid panema!

Peale kahte kuud pausi esimene enamvähem normaalse volüümiga kuu. Tuleb rahul olla.
Septembris võiks mõned turnad rohkem teha ja wcoopilt midagi hittida.

Peale kahte kuud pausi esimene enamvähem normaalse volüümiga kuu. Tuleb rahul olla.
Septembris võiks mõned turnad rohkem teha ja wcoopilt midagi hittida.




)
)

Comment