*** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #16
    Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

    andu_andu on tegija!

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #17
      Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      andu_andu kõrval suht mannetu, aga muidu võib rahule jääda

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #18
        Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

        Vist rekordvolume, millega olen ülirahul, kahjuks ei kujuta ette, et suudaks veel rohkem. Aga oleks hädasti vaja. Eks treenin mindsetti edasi.
        Vahepeal oli räigelt üle EV, lõpuks jooksid jooned enamvähem kokku.
        Seprtembri eesmärgid: ületada august.

        Last edited by alaska; 02.09.12, 10:16. Põhjus: Parandasin graafiku ära

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #19
          Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          august siis jäi nii


          sept 100h mängu 50k kätt
          ehk sept biidib

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #20
            Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

            õige pisut okset tuleb üles kui andu $/hr vaadata pikemalt. sick vana.

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #21
              Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              õige pisut okset tuleb üles kui andu $/hr vaadata pikemalt. sick vana.
              pole paha jah umb 500eur/h teenida :D

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #22
                Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #23
                  Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  kuidas härral SNE tegemisega on, ilusti graafikus?

                  Comment

                  • Ermii
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 402

                    #24
                    Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                    Ei noh pole midagi teha kui pea ei võta ja õppida ei viitsi :D

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #25
                      Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                      ment52 - Kas sul muidu non-showdown joon koguaeg nii ilus?

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #26
                        Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        Nice andu.. Palju SNE'ni jäänud?
                        üle poole on veel teha

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #27
                          Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                          Septembri eesmärk - less tilt

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #28
                            Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                            Augusti eesmärgid:

                            [x] 200h+
                            [-] Sportz
                            [x/-] Learn from the pros
                            [x/-] kvaliteetpokerzz
                            255h

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #29
                              Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                              Lol sicko oled... Burnout ei karda?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #30
                                Re: *** Augusti graafikud - Septembri eesmärgid ***

                                Augusti eesmärgid:
                                - kasum <-- FAIL!
                                - voluum <-- FAIL!
                                nagu ikka.. lihtsalt hjommikuti töö juures grindida ei suuda.. ikka vajun ära auku.. obv NL25 ei suuda ma foldi nuppu üles leida.. täiesti haigeid callimisi või shovesid suutsin teha.. ja siis leidsin ühe NL50 laua kus oli sinivaal mängimas.. aga kaart vedas alt ja sealt ka litaki poolteist BI miinust.. ja nii ta läks..

                                graafik BB'des ei ole hull.. ainult 1 BI miinust.. tegelt on pilt koledam...

                                Tööd tehes vahepeal viskasin Carbonis punktid mingite väikeste SNGdega rahaks ja siis vehkisin HUSNGsid teha, vahepeal oli BR 140 kandis, siis jälle tagasi nulli lähedal lõpuks jäi 40 kanti.. ST HUSNG'd mulle ei sobi, tavalised turbod on paremad.. reghidega väga palju ei tasu madistada.. teen neist ikka rohkem vigu..
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                mänguga: -$134
                                rakeback: +$39
                                HUSNG: +$42
                                kokku: -$53

                                Septembri eesmärgid:
                                - kasum
                                - HUSNG'dest $50 kaupa välja kanda kui seal hitin üle $60 peale BRi

                                Comment

                                Working...