PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #31
    Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

    mhm.. kas ja kuidas nimesiltidega teeme? (mul omal esimese kokkutuleku silt siiani alles, selle panen kaela küll:-), need head sildid ka, nimi koos foorumi avatariga (Y)) mul nimede peale kehv mälu ja tahaks ikka ja jälle kuskilt spoilerist lugeda kellega parasjagu flipan vms..

    seekord naist kaasa ei võta, eelmine kord oli lose-lose situatsioon, naisel oli igav kuna pokkerist midagi ei jaganud ja mul oli igav kuna ei saanud rahulikult meestega istuda ja juua ja pokkerist rääkida.

    ja see trussarite teema.. krt panen mingid väga ära kantud eest helkuriga, tagant shokolaadi triibuga trussarid jalga, siis ikka suht kindel, et keegi nendes minema ei jaluta:-)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #32
      Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

      Üks lihtne variant siltide asemel mingeid kleepse kasutada, kuhu saab markeriga nime peale kirjutada.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #33
        Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Üks lihtne variant siltide asemel mingeid kleepse kasutada, kuhu saab markeriga nime peale kirjutada.
        Õnneks korter sõpradega 21-22 oktoober renditud nii et kohal.

        Comment

        • Afeen1989
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 76

          #34
          Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

          Vähemalt nüüd 1 fish ka pundis. Makstud!

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #35
            Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

            arvatavasti tulen ka, maksan oktoobris.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

              Algselt postitas runnar Vaata postitust
              makstud
              Kinnitatud ja nimekirja lisatud.

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Raha teele pandud.
              Kinnitatud ja nimekirja lisatud.

              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
              Makstud.
              Tulen ilma Trussikuteta. Siis pole midagi kaotada.
              Kinnitatud ja nimekirja lisatud.

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              olen käpp.

              kas naise võib ka kaasa võtta? ta pokkerit ei mängiks (sry svenza, kivinägu ka mitte). makstaks ta eest selle 10 euri
              Ma ei tea, kas Svenza mõtles tõsiselt (ju annab ise märku) aga minul selle vastu midagi ei ole.

              Algselt postitas vilkar Vaata postitust
              Bronnin ka koha ära , rahad shippin hiljemalt 4. okt :)

              OT: kasvataks ka vuntsid aga tööl oleks liiga gay olla nendega vahepeal :D
              OT1: mõni julgem mees võib endale ju allapoole mingi soengu teha :D
              OT2: Svenza kivinägu mängu tahaks küll näha aga suht unreal, et see toimub aga edu korraldamisel !!!

              Näeme Tartus :D
              Elu on näidanud, et need broneeringud ei aita/päästa mitte kedagi. Ei hakka lisatööd tegema.

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              mhm.. kas ja kuidas nimesiltidega teeme? (mul omal esimese kokkutuleku silt siiani alles, selle panen kaela küll:-), need head sildid ka, nimi koos foorumi avatariga (Y)) mul nimede peale kehv mälu ja tahaks ikka ja jälle kuskilt spoilerist lugeda kellega parasjagu flipan vms..

              seekord naist kaasa ei võta, eelmine kord oli lose-lose situatsioon, naisel oli igav kuna pokkerist midagi ei jaganud ja mul oli igav kuna ei saanud rahulikult meestega istuda ja juua ja pokkerist rääkida.

              ja see trussarite teema.. krt panen mingid väga ära kantud eest helkuriga, tagant shokolaadi triibuga trussarid jalga, siis ikka suht kindel, et keegi nendes minema ei jaluta:-)
              Kas on neid vaja? Minul selle vastu midagi ei ole.

              Algselt postitas Afeen1989 Vaata postitust
              Vähemalt nüüd 1 fish ka pundis. Makstud!
              Raha ei olnud veel arvel. Kui saatsid muust pangast kui SEB siis jõuab alles esmaspäeval.

              Comment

              • Juhhei
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 154

                #37
                Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                75% tõenäosusega kohal. Viimane aeg foorumlased esimest korda ära näha.
                mõtlen ise ka sama asja

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #38
                  Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kinnitatud ja nimekirja lisatud.






                  Ma ei tea, kas Svenza mõtles tõsiselt (ju annab ise märku) aga minul selle vastu midagi ei ole.


                  AInult nõrgamõistuslik inimene võtab vorstipeole oma naise kaasa :D Minu pärast võtku kaasa ja maksku ära. Kui ma "kivinäoks" naisi ei saa, hakkab tema strippi tegema :D:D:D:D

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #39
                    Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                    Makstud.

                    Ärge slowrollige maksmisega, mida varem ära maksate seda tõenäolisemalt parem-suurem üritus tuleb - rahvas vaatab, et juba niipalju reganuid, järelikult väärt üritus; hakkab võib-olla kerge paanika tekkima, et peab ikka kähku ära regama muidu ei mahugi jms

                    Ja kui tõesti peaks FORCE MAJORE (tervitaks peepu) tekkima, siis küll te oma 30 eurtsi tagasi saate või kellelegi teisele koha maha müüdud.

                    Comment

                    • goldfish
                      Julm Donk
                      • Mar 2010
                      • 29

                      #40
                      Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                      Makstud.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #41
                        Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                        makstud

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                          Kanded kontrollin õhtuti. Sest tõesti ei viitsi päevajooksul 5x panka logida.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                            arvatavasti tulen tulija, aga bronnin suht viimasel hetkel, kuna vb tuleb midagi vahele :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #44
                              Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                              Soomes, jääb vahele kahjuks :(

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #45
                                Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                                Mis kell Trehvist välja aetakse, peaks mingi afterparty koha ka vaatama siis, vastasel juhul tuleb jälle hotellide adminne bribema hakata või hommikust aurat oodata. :/

                                Comment

                                Working...