Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]
mhm.. kas ja kuidas nimesiltidega teeme? (mul omal esimese kokkutuleku silt siiani alles, selle panen kaela küll:-), need head sildid ka, nimi koos foorumi avatariga (Y)) mul nimede peale kehv mälu ja tahaks ikka ja jälle kuskilt spoilerist lugeda kellega parasjagu flipan vms..
seekord naist kaasa ei võta, eelmine kord oli lose-lose situatsioon, naisel oli igav kuna pokkerist midagi ei jaganud ja mul oli igav kuna ei saanud rahulikult meestega istuda ja juua ja pokkerist rääkida.
ja see trussarite teema.. krt panen mingid väga ära kantud eest helkuriga, tagant shokolaadi triibuga trussarid jalga, siis ikka suht kindel, et keegi nendes minema ei jaluta:-)
mhm.. kas ja kuidas nimesiltidega teeme? (mul omal esimese kokkutuleku silt siiani alles, selle panen kaela küll:-), need head sildid ka, nimi koos foorumi avatariga (Y)) mul nimede peale kehv mälu ja tahaks ikka ja jälle kuskilt spoilerist lugeda kellega parasjagu flipan vms..
seekord naist kaasa ei võta, eelmine kord oli lose-lose situatsioon, naisel oli igav kuna pokkerist midagi ei jaganud ja mul oli igav kuna ei saanud rahulikult meestega istuda ja juua ja pokkerist rääkida.
ja see trussarite teema.. krt panen mingid väga ära kantud eest helkuriga, tagant shokolaadi triibuga trussarid jalga, siis ikka suht kindel, et keegi nendes minema ei jaluta:-)

TC
Comment