PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #16
    Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

    vähm off topicut ja trollimist. Rohkem regamist ja ilusaid naisi!

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #17
      Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

      makstud

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #18
        Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

        Raha teele pandud.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #19
          Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

          Hetke seisuga olen tulija. Raha saadan kunagi oktoobris

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Inb4 pesuvahetus.
            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            et kellel suurim bankroll on...
            Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
            kristjanlaas uurib klaasitagant keda ei tasu bluffida.
            Alates keskööst muutun kurjaks inimeseks ja kõik sellised totaalsed trollimise postid "TÕSISTES" TEEMADES saavad minult 7 päeva puhkust. Heal OT huumoril ja täielikult "mitte-midagi-ütleval-aga-pean-postitama" kommentaaridel on suur vahe sees.
            Last edited by ranka; 29.09.11, 21:42. Põhjus: eemaldasin cypheri kommi, see OK

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #21
              Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

              Teised olid ju enne. Laas ja fabulous (75% peale firzeni posti on ju puhas trollimine).

              E: Üritus on muidugi über tõsina kaa.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                Tulen 100%, maksan mõne aja pärast.

                OT: Plaan on enne möllu nädal aega trussasid mitte vahetada ja koha pealt uued leida.

                OT2: Vuntse ka kasvatame?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #23
                  Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                  Pljää ,kahju, et mu jaoks nii sital ajal--------:S

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #24
                    Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                    Makstud.
                    Tulen ilma Trussikuteta. Siis pole midagi kaotada.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #25
                      Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                      olen käpp.

                      kas naise võib ka kaasa võtta? ta pokkerit ei mängiks (sry svenza, kivinägu ka mitte). makstaks ta eest selle 10 euri
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #26
                        Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                        Naine tuleb niisama paljaid mehi vaatama??? Tits please, or GTFO :D

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                          rofl ok :D
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #28
                            Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                            arvatavasti olen kohal.

                            to muruntau: no kasvatame tavaliselt kõik jutumehed aga keegi asja ära ei tee

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #29
                              Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                              Jama, et tervis nigel on. Juua ei või, sauna hui võin teha :D.
                              Järgmine kord midagi taolist toimub olen vast raudpolt kohal, eelmine kord oli päris kino.

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #30
                                Re: PokkeriProde Saunamöll Trehvis [21. oktoober, kell 19:00]

                                Bronnin ka koha ära , rahad shippin hiljemalt 4. okt :)

                                OT: kasvataks ka vuntsid aga tööl oleks liiga gay olla nendega vahepeal :D
                                OT1: mõni julgem mees võib endale ju allapoole mingi soengu teha :D
                                OT2: Svenza kivinägu mängu tahaks küll näha aga suht unreal, et see toimub aga edu korraldamisel !!!

                                Näeme Tartus :D

                                Comment

                                Working...