Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.
No kui sa hakkad siin ise midagi kokku klopsima siis küll, aga kui NAGUNII korraldatakse nagu FullTilt Baltic Challenge ja Unibeti saade, siis miks ei võiks turboturna formaadi asemel seda formaati kasutada? Kuidas suureneksid kulud see cash vs turboturnaformaat? Nagu ma aru saan, siis nende pokkeritubade eesmärk kes saateid teevad on võimalikult palju vaatajaid saada mitte selgitada turniiri võitja ja reklaami saab ju samamoodi, juhul kui see formaat tooks rohkem vaatajaid on ju samade kuludega võidetud vaatajaid juurde.
Algselt postitas hotcocacola
Vaata postitust
Comment