Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #31
    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Privaatsuse jutt on ka veider, õhtulehes, delfis kirjutab ju paljudest mitte prodest kes mängivad kuskil midagi. Relander, Meidla, see härra kes betfairi võitis.
    Turniripokker ja cash on kaks eri asja, arva ära miks õhtuleht või delfi ei kirjuta cashgame pankadest, mis nende meeste vahel Olympicus mängitakse

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #32
      Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      hmz miks ärimehed kardavad end meedias esitleda?
      a)Kas ollakse äripartneritele võlgu ja ei taheta näidata et raha liigub
      b)must raha mida äriga teenitakse ja ei taheta riigiorganite ja muude asjaosaliste tähelepanu?
      c)pokker mõjub turundusena kehvasti ärimehe äridele imagole?
      Kõik variandid võivad olla õiged aga sinu pakutud kolmest variandist on "c" btw. vägagi oluline. Enamik inimesi, sh. näiteks lugupeetud ärimehe kliente ja partnereid võrdsustab pokkerit (teadmatusest) suvalise hasartmänguga ja neile ei pruugi kaugeltki meeldida, kuidas keegi "nende rahaga" kuskil avalikult "gambleb". Kui näed investorina näiteks börsifirma juhti, kelle ettevõtte aktsiatesse sa oled just kõvasti raha investeerinud, kuskil Pargis 100-euriste panustega kangi tõmbamas, siis kas see ei tekitaks sinus pisut vastakaid tundeid?

      Pokkerihaidel on sellest muiudgi suva, kuid nemad ei taha jälle sattuda olukorda, kus peavad tõestama oma rahade päritolu. Kui Siberi rahaboss välja arvata, siis hoiab keskmine eestlane, kellel tõesti ka raha on, madalat profiili. Seda põhjusega - väike ühiskond, ebaterve huvi teiste tegemiste vastu, kadedus...

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #33
        Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        hmz miks ärimehed kardavad end meedias esitleda?
        a)Kas ollakse äripartneritele võlgu ja ei taheta näidata et raha liigub
        b)must raha mida äriga teenitakse ja ei taheta riigiorganite ja muude asjaosaliste tähelepanu?
        c)pokker mõjub turundusena kehvasti ärimehe äridele imagole?


        Ehk keegi oskab seda valgustada, miks nii paaniliselt üritatakse ennast varjata
        Äkki see, et üldiselt enamikul sellistel inimestel pole vajadust end kellelegi tõestada sellega, et nad saavad endale taolist mängu lubada? Ja paljudele inimestele ei meeldi, kui nad peavad pokkerit viisakas seltskonnas, peaaegu alkovabalt mängima, samal ajal kui igasugused tondud ümber toimetavad ja valgus näkku lastakse?

        Ja ma ei näe kusagil paanilist varjamist. Lihtsalt ei ole ka vägisi meediasse trügimist, mis on minu arust täiesti normaalne.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #34
          Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

          Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
          Turniripokker ja cash on kaks eri asja, arva ära miks õhtuleht või delfi ei kirjuta cashgame pankadest, mis nende meeste vahel Olympicus mängitakse
          Sest need ei ole avalikud?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ma ei tea kuidas teiega on, aga siiani ei ole mulle kui elukutselisele pokkerimängijale huvi pakkunud need Eesti/Baltikumi pokkerishowd - Unibeti Kõik Mängus, FullTilti Baltic Challenge, vb on mõni veel olnud. Need on lihtsalt nii turbod ja kogenenumale mängijale sealt midagi väga huvitavat vähemalt mängu koha pealt minu arvates vaadata pole. Miks ei võiks selle asemel näiteks korraldada high-stakes cashgame High Stakes Pokeri, PokerStars Big Game või PartyPoker Big Game stiilis? Nt. €25/€50 blindid, min sisseost €5,000 või €10,000. Eesti suhtes ma ei tea kas veaks välja nii suure mängu, proffide poole pealt vast Janari, Mauri ja Tunneti jaoks poleks probleem, võib-olla kodumaised toad (Olympic, Unibet) paneks ka oma prodest kellegi mängu mingisuguse stakemise diiliga + olemas veel hobimängijad, kelle peamine sissetulek ei tule pokkerist ja sellise suurusega mäng tõenäoliselt ära ei hirmutaks, iseasi kas nad tahaks avalikult TV-s mängida. Kui Baltikum + Soome, siis oleks igast Domceed ja Juha Helppid jne olemas ja võimalik ka actionit müüa, isegi mängiks vast kui õnnestuks nt pool actionist ära müüa.

            Ma arvan, et see oleks igal juhul neile kes pokkeriga juba lähemalt tuttavad palju huvitavam formaat kui senised ja ei näe ka põhjust miks see pokkerivõõrale inimesele vähem vastuvõetavam peaks olema. Ja kui pokkerituba kes selle korraldab raatsiks, siis saaks ju amatööre ka sisse sokutada, ideaalis PokerStars kasutakski oma Big Game formaati, ainult $100,000 asemel oleks €5,000 nt online kvalifitseerujale aka Loose Cannonile ja kui võidab midagi saab kõik võidud endale, kui kaotab siis tagasi ei pea maksma. Iseasi muidugi kuivõrd ära see tasuks, sest Eesti turg nii väike, aga Baltikumi peale ehk juba oleks midagi.

            Ja kas neile kes saatesse vabatahtlikult mängima tulevad peaks midagi maksma - ei oska öelda. HSP minu arust maksab mõnisada dollarit tunnis, aga see on hoopis teine lugu. Aga ma arvan, et prod oleks niigi sellise eksklusiivse ja rakevaba mänguga rahul ja alati võib ju mingit SuperNovat või boonusdollareid vms pakkuda kui päris niisama need asjad ei käi.

            Thoughts?
            Kui sulle tehakse pakkumine sellisesse telesaatesse, kus on näiteks 9 inimese laud, nendest kuus on kutstud pro-d ja kolm läbi freerollide võitnud kasutajad ehk tõenäoliselt dongid. Raha (kindlat tunnitasu ehk palka) sa ei saaks: kas sina läheks saatesse? Siin peituks ka vastus su küsimusele, et kas tuleks midagi maksta.

            Teiseks €25/€50 blaindid ehk €5000 oma risk nõuab väga suurt tunnitasu, et see risk maandada ja kui isegi saad €200-€300 tunnis siis see ei maanda eriti su riske ning vaevalt, et keegi üle selle maksaks.

            Idee +100

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #36
              Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
              Selle peale on tegelikult idee tasandil ammu mõeldud ning mõni aeg tagasi ka näiteks ETPFi tugigrupi koosolekul jutu jätkuks arutletud. Projekt on kahtlemata lahe, kuid Eestis vähemalt hetkel täiesti teostamatu. Esiteks ei soovi Eesti edukaimad pokkerihaid erilist tähelepanu (eriti veel mitte cashgames TV-kaamerate all) ning isegi, kui õnnestuks leida mõned edevad high-rollerid (kes ei oleks kindlasti esimese suurusjärgu pokkeritähed), ei oleks nõudlus selle ettevõtmise jaoks piisav. Mitte-pokkeriinimesi kahjuks sellised lahingud ei huvita

              Teiseks on sellise show tegemine hirmkallis ettevõtmine - filmimine, stuudio, meeskonna palgad, tehnika jne. - ega tasuks end kitsast vaatajaskonda arvestades lihtsalt ära.

              Küll ma ei välistaks mingit laiemat (n. Ida-Euroopa, Baltikum tundub siiski liiga väike) cashgame teleprojekti, kus osaleks võibolla ka üks-kaks eestlast. Mingi väiksem ettevõtmine tulevases FLOP TV-s on samuti mõeldav, kuigi ma usun, et ka siis eelistataks cashile mingit turniiriformaati.
              THIS ja imo /THREAD

              Comment

              • boxer37
                Räme Fish
                • Feb 2010
                • 9

                #37
                Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                ma vaatan vahel www.gutshot.com/webcast inglaste casino live.(algab kuskil 5-6 paiku õhtul)ei tea miks meil kohalikest turnadest kasvõi selliseid ülekandeid ei teha.see veebiasi ei tohiks küll miljone maksta.hiljutine uuendus seal siis see et näidatakse ka taskukaarte.nii et mõtteaine.see ju ikka parem kui ainult lugeda mis keegi tegi.
                Last edited by boxer37; 07.05.11, 06:46.

                Comment

                • omadjoped
                  Julm Donk
                  • Apr 2009
                  • 25

                  #38
                  Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                  Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                  Selle peale on tegelikult idee tasandil ammu mõeldud ning mõni aeg tagasi ka näiteks ETPFi tugigrupi koosolekul jutu jätkuks arutletud. Projekt on kahtlemata lahe, kuid Eestis vähemalt hetkel täiesti teostamatu. Esiteks ei soovi Eesti edukaimad pokkerihaid erilist tähelepanu (eriti veel mitte cashgames TV-kaamerate all) ning isegi, kui õnnestuks leida mõned edevad high-rollerid (kes ei oleks kindlasti esimese suurusjärgu pokkeritähed), ei oleks nõudlus selle ettevõtmise jaoks piisav. Mitte-pokkeriinimesi kahjuks sellised lahingud ei huvita

                  Teiseks on sellise show tegemine hirmkallis ettevõtmine - filmimine, stuudio, meeskonna palgad, tehnika jne. - ega tasuks end kitsast vaatajaskonda arvestades lihtsalt ära.

                  Küll ma ei välistaks mingit laiemat (n. Ida-Euroopa, Baltikum tundub siiski liiga väike) cashgame teleprojekti, kus osaleks võibolla ka üks-kaks eestlast. Mingi väiksem ettevõtmine tulevases FLOP TV-s on samuti mõeldav, kuigi ma usun, et ka siis eelistataks cashile mingit turniiriformaati.
                  Ma iga kell vaataks pigem edevate high rollerite vahelist taplust, kui siinsete esimese suurusjärgu pokkeritähtede vahelist deep stack turniiri. Isiklik arvamus, et ka mitte-pokkeriinimest huvitab kodumaine vaalaveristamine rahalauas oluliselt rohkem, kui suvaline eestlastevaba Euroopa Pokkeriturnee finaallaud - "Milline filigraanne liigutus äss-kuningaga! Meisterlik push QKo-ga 3bb deep!"

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #39
                    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                    televised cashgame on igakell kordades funnim kui televised tourny, i agreeee

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                      Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                      Selle peale on tegelikult idee tasandil ammu mõeldud ning mõni aeg tagasi ka näiteks ETPFi tugigrupi koosolekul jutu jätkuks arutletud. Projekt on kahtlemata lahe, kuid Eestis vähemalt hetkel täiesti teostamatu. Esiteks ei soovi Eesti edukaimad pokkerihaid erilist tähelepanu (eriti veel mitte cashgames TV-kaamerate all) ning isegi, kui õnnestuks leida mõned edevad high-rollerid (kes ei oleks kindlasti esimese suurusjärgu pokkeritähed), ei oleks nõudlus selle ettevõtmise jaoks piisav. Mitte-pokkeriinimesi kahjuks sellised lahingud ei huvita

                      Teiseks on sellise show tegemine hirmkallis ettevõtmine - filmimine, stuudio, meeskonna palgad, tehnika jne. - ega tasuks end kitsast vaatajaskonda arvestades lihtsalt ära.

                      Küll ma ei välistaks mingit laiemat (n. Ida-Euroopa, Baltikum tundub siiski liiga väike) cashgame teleprojekti, kus osaleks võibolla ka üks-kaks eestlast. Mingi väiksem ettevõtmine tulevases FLOP TV-s on samuti mõeldav, kuigi ma usun, et ka siis eelistataks cashile mingit turniiriformaati.
                      Oled sa selles ikka nii kindel, edukamad haid ei taha tähelepanu? Mulle on just teistpidine mulje või keda sa edukamateks pead?

                      Teiseks mängija (see, kes osaleb ise saates) poole pealt on see väga arendav ettevõtmine. Sa saad pärast kodus popkorni süües vaadata mängu, näha teiste kaarte ja nii saad teada, et kas su readid pidasid paika? Kas sa ikka arvasid, et tolle mängija strateegia oli just selline nagu sa teda pidasid.

                      Kui saade ei kestaks üks hooaeg areneks mäng edasi, sest lisaks tavapärastele lauareadidele saab iga usinam osaleja analüüsida vastase mängu. Jah see on kõigest pisike killuke, mida teles näidatakse (ei tea kas osalejad näevad rohkem) aga kui ise oled mängus sees siis nendest pisikestest kildudest piisab.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                        to ranka:

                        selliste NL5k eesti rexide hulk on nii väike ning arvan, et HEAL JUHUL on 50:50, kas haid tahavad tähelepanu, või ei (pigem ei taha).

                        Aga tõenäoliselt jääb kogu see asi enamjaolt hirmkalli ettevõtmise taha. Seda on kinnitanud mulle Klamber, Paju ja Maheaatom. See ei käi päris nii, et Klamber võtab oma Canoniga stuudiomöla lindile ning Mahe käib lauaall ringi kirjutades ülesse mängijate kaarte
                        Last edited by hotcocacola; 15.06.11, 23:50.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          to ranka:

                          selliste NL5k eesti rexide hulk on nii väike ning arvan, et HEAL JUHUL on 50:50, kas haid tahavad tähelepanu, või ei (pigem ei taha)
                          Lives siis ka on 100BI reegel w? Üks laud, mäng aeglane ja siis piisab pm. juba $50k rollist. Kui eelist seal lauas ei ole siis roll suht ebaoluline anyway kui kavatased sadu aastaid mängida.

                          IMO neid regulare on üpriski palju, kellel on roll $50k+. Siinkohal ma ei pea silmas mängijaid, kes käivad parki 5knl lauas iga nädal kaotamas vaid ikka võitvaid mängiaid. ment52 ei ole kaugeltki 5knl regular, pigem 200NL regular aga Eestis üks paremaid mängijaid.

                          mendi tõin näiteks, et ei pea olema h-stakes regular, et sellisesse lauda/saatesse istuda.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Lives siis ka on 100BI reegel w? Üks laud, mäng aeglane ja siis piisab pm. juba $50k rollist. Kui eelist seal lauas ei ole siis roll suht ebaoluline anyway kui kavatased sadu aastaid mängida.

                            IMO neid regulare on üpriski palju, kellel on roll $50k+. Siinkohal ma ei pea silmas mängijaid, kes käivad parki 5knl lauas iga nädal kaotamas vaid ikka võitvaid mängiaid. ment52 ei ole kaugeltki 5knl regular, pigem 200NL regular aga Eestis üks paremaid mängijaid.

                            mendi tõin näiteks, et ei pea olema h-stakes regular, et sellisesse lauda/saatesse istuda.
                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Oled sa selles ikka nii kindel, edukamad haid ei taha tähelepanu? Mulle on just teistpidine mulje või keda sa edukamateks pead?

                            Teiseks mängija (see, kes osaleb ise saates) poole pealt on see väga arendav ettevõtmine. Sa saad pärast kodus popkorni süües vaadata mängu, näha teiste kaarte ja nii saad teada, et kas su readid pidasid paika? Kas sa ikka arvasid, et tolle mängija strateegia oli just selline nagu sa teda pidasid.

                            Kui saade ei kestaks üks hooaeg areneks mäng edasi, sest lisaks tavapärastele lauareadidele saab iga usinam osaleja analüüsida vastase mängu. Jah see on kõigest pisike killuke, mida teles näidatakse (ei tea kas osalejad näevad rohkem) aga kui ise oled mängus sees siis nendest pisikestest kildudest piisab.

                            Väike konflikt.
                            Aga muidu kõik tõsi.
                            Vb arvan valesti, aga kui sinna lauda istub mingi neti cashirex, kelle roll on 70-80k$ ja kes ostab ennast sisse 5k$-ga, nitib (vb elukutseliselt nit või hoopis scared money), siis saate jaoks on see nii haigelt -ev. Pm sama kui Ledener HSP-s... (jutt ei käi Mendist).

                            Aga jah, oleks väga tore vaadata eestlaste vahelist bloodbathi kuskil NL5000s, blindid seega 25-50€. Min buyin 5000€ ja maxbi 500bbd ehk 250 000€ + saatejuhiks Mart Mardisalu, Alari Kivisaar ja Marek Kolk (LOL).


                            +
                            Kuna Eesti highstakes rexide hulk pole kõige suurem, siis väga üle 1 lineuppi ei saa lauda panna. Vb äärmisel juhul 2. Sellegi poolest poleks huvitav vaadata mitu hooaega ainult sama lineuppi/different kohaloosiga.
                            (Võrdlen seda HSP, PADiga)
                            Last edited by hotcocacola; 16.06.11, 00:22.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #44
                              Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                              Hmmz minu arust on see formaat igav-grindimine pokkerikaugele inimesele-pointless.
                              Ma tahaks pigem näha actionit vaalade hulgas ja sedamoodi actionist, et see bi oleks ennde bankrollist oluline osa-see tekitaks ka hirmu ja kätevärinat:)
                              Mõttetu on näha rikardi või tõnut nt 5knl, kui nende bankroll on 500milli
                              Seega rohkelt pimedaid all-inne ja muud actionit tooksid huvi

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #45
                                Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                Hmmz minu arust on see formaat igav-grindimine pokkerikaugele inimesele-pointless.
                                Ma tahaks pigem näha actionit vaalade hulgas ja sedamoodi actionist, et see bi oleks ennde bankrollist oluline osa-see tekitaks ka hirmu ja kätevärinat:)
                                Mõttetu on näha rikardi või tõnut nt 5knl, kui nende bankroll on 500milli
                                Seega rohkelt pimedaid all-inne ja muud actionit tooksid huvi
                                to priva: seljuhul pange tartu olympsi cashilaud stuudiosse :D.

                                Samas, need kes raiuvad pimedalt allinne, tekitavad vaalase actioni on tavaliselt just "unlimited bankrolliga zillionärid"- hea näide jälle HSP viimasest hooajast, kui kohale toodi hotellimagnaadid jne.

                                Imo saaks isegi 3-6 blindidega kuni 1000bb mängust väga hea telematerjali, kuid vaid juhul kui seal oleks 1-2 VÄGA VÄGA head saatejuhti ja materjal mida näidatakse on suurepäraselt kokku lõigatud, ei näidata mingit mõtetut kräppi.
                                Last edited by hotcocacola; 16.06.11, 00:47.

                                Comment

                                Working...