Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Ma ei tea kuidas teiega on, aga siiani ei ole mulle kui elukutselisele pokkerimängijale huvi pakkunud need Eesti/Baltikumi pokkerishowd - Unibeti Kõik Mängus, FullTilti Baltic Challenge, vb on mõni veel olnud. Need on lihtsalt nii turbod ja kogenenumale mängijale sealt midagi väga huvitavat vähemalt mängu koha pealt minu arvates vaadata pole. Miks ei võiks selle asemel näiteks korraldada high-stakes cashgame High Stakes Pokeri, PokerStars Big Game või PartyPoker Big Game stiilis? Nt. €25/€50 blindid, min sisseost €5,000 või €10,000. Eesti suhtes ma ei tea kas veaks välja nii suure mängu, proffide poole pealt vast Janari, Mauri ja Tunneti jaoks poleks probleem, võib-olla kodumaised toad (Olympic, Unibet) paneks ka oma prodest kellegi mängu mingisuguse stakemise diiliga + olemas veel hobimängijad, kelle peamine sissetulek ei tule pokkerist ja sellise suurusega mäng tõenäoliselt ära ei hirmutaks, iseasi kas nad tahaks avalikult TV-s mängida. Kui Baltikum + Soome, siis oleks igast Domceed ja Juha Helppid jne olemas ja võimalik ka actionit müüa, isegi mängiks vast kui õnnestuks nt pool actionist ära müüa.

    Ma arvan, et see oleks igal juhul neile kes pokkeriga juba lähemalt tuttavad palju huvitavam formaat kui senised ja ei näe ka põhjust miks see pokkerivõõrale inimesele vähem vastuvõetavam peaks olema. Ja kui pokkerituba kes selle korraldab raatsiks, siis saaks ju amatööre ka sisse sokutada, ideaalis PokerStars kasutakski oma Big Game formaati, ainult $100,000 asemel oleks €5,000 nt online kvalifitseerujale aka Loose Cannonile ja kui võidab midagi saab kõik võidud endale, kui kaotab siis tagasi ei pea maksma. Iseasi muidugi kuivõrd ära see tasuks, sest Eesti turg nii väike, aga Baltikumi peale ehk juba oleks midagi.

    Ja kas neile kes saatesse vabatahtlikult mängima tulevad peaks midagi maksma - ei oska öelda. HSP minu arust maksab mõnisada dollarit tunnis, aga see on hoopis teine lugu. Aga ma arvan, et prod oleks niigi sellise eksklusiivse ja rakevaba mänguga rahul ja alati võib ju mingit SuperNovat või boonusdollareid vms pakkuda kui päris niisama need asjad ei käi.

    Thoughts?
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    HSP maksab palju rohkem kui mõnisada dollar/h.


    aga imo sellise mängu orgunnimine läheks lihtsalt liiga kalliks(/ei oleks piisavalt pop TV saade)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      HSP maksab palju rohkem kui mõnisada dollar/h.


      aga imo sellise mängu orgunnimine läheks lihtsalt liiga kalliks(/ei oleks piisavalt pop TV saade)
      Ma ei tea kas sa said must õigesti aru, aga mõtlesin, et HSP maksab igale mängijale kes seal mängib mõnisada dollarit tunnis selle eest.

      Ja läheks liiga kalliks - miks? Ei pea Loose Cannoni värki tegema ja mängijatele raha ka pakkuma vast, need olid lihtsalt mõned ettepanekud, võtame nt FullTilt Baltic Challenge, turbo turniiri formaadi asemel võtab iga vend oma raha kaasa ja mängitakse mõnusat deepstack cashi ja ongi juba parem saade olemas minu arust.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

        baltikumis lihtsalt ei ole nii rikkaid fishe kes tahaks TVs 25/50 mängida.
        ja kui ei ole fishe siis ei tule ka prod kohale.


        HSP wiki:
        In season one, Daniel Negreanu confirmed in a post on his website's forums that all players were paid $1,250 per hour for taking part and that 13 episodes were edited down from 24 hours of actual play.

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

          arvan et vaatajaid oleks igatahes rohkem kui baltic challange donkamentidel
          nt mina ei vaata ühtegi baltikumi pokkerishowd praegu, aga cashi vaataks küll huviga

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

            mina näiteks ei vaata ühtegi poker-related TV-showd.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

              Njah idee hea aga, et siuke asi käima lükata, siis mai teagi mis selleks teha tuleb.
              Vb on kasu siin aint tutvustest. Ntx Armin Karu-ga ei ole keegi lähisugulane :D:D

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              mina näiteks ei vaata ühtegi poker-related TV-showd.
              Mille? isegi HSP-d pole jälginud :( ?

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #8
                Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                klõpsutasin täna ftp baltic huinjaa läbi 2 minutiga, väga lamp. sinu idee on super ja vaataks kindlasti igat osa.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #9
                  Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust



                  Mille? isegi HSP-d pole jälginud :( ?
                  ei ole.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                    Codecci idee on umbes 8x parem kui need Baltic challenge värgid.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                      word

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #12
                        Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                        Tõsi mis tõsi. Kui üldse pokkerishow, siis korralik cash game, neid suvalisi turboturnasid ei viitsi absoluutselt vaadata.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                          paljud highstakes cashitajad on meil madala profiiliga ja ei soovi enda nägu/nime avalikustada....seega ei usu et sellest midagi välja tuleks. Jutt käib eesti highrolleritest :)

                          plaan iseenesest väga hea, ka mina olen sellele mõelnud. Seda oleks väga huvitav vaadata

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                            Cashgame FTW!

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                              Kahtlemata hea idee ja oleks samuti vaataja, kuid huvitav mis Dorbek, Kiivramees jt sellest praeguse seisuga arvaksid?

                              Comment

                              Working...