Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

    Idee võib olla tore, aga realistina mõeldes, lähima aasta-paari jooksul seda veel ei juhtu.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #17
      Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

      Vara veel, ma arvan. Pokkerikommuunile obv meeldiks see idee, aga seda on vähe.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #18
        Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

        Kahtlemata hea idee ja oleks samuti vaataja, kuid huvitav mis Dorbek, Kiivramees jt sellest praeguse seisuga arvaksid?
        no need vennad on piisavalt edevad "egod" et kohal olla
        Tunnet Taimla ilmselt loobuks, kui ta juba freerollijate projektidest on loobunud.
        Kindlasti oleks kohal vana kaardivägi Leibold, Käsper jne
        Vb ka megakooner Kolk(kui steiki saab), kes mängib ainult stakedes ja enda raha ei pane kunagi 1-gi senti alla.
        Laurile jääks 5keur bi vist väheks ta tahaks ehk ca 20keurist bi
        Paljud ärimehed tahavad madalalt profiili hoida, nad ei vaja teleklounideks olemist


        Aga üldiselt tee mis sa ei tee, aga pokker on METSIK IGAV pokkeriformaat.
        Ma olen suutnud vaadat mingi 1 minut Full tilt poker challenge, kui mingi dressides vasja või vankumatu(igav) Leibold seal muuve teeb.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

          cool story again :)

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #20
            Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

            usun ka, et lauatäie rahvast saaks ikka kokku, nendest kes ise tahaksid osa võtta. ja kui lauri mängib, siis küll neid tahtjaid jagub.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

              täpselt, seda ei juhtu lähima paari aasta jooksul. Kulutused on suured ning vaevalt et see saade ratingut saaks. Saate sponsoritel poleks huvi nende saadet öösel kell 1 näidata..

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #22
                Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                Entusiaste on siis miks mitte Eesti esimene Flop TV, 1k eur bi saab funi ja jagub mängijaid. Kulutuste kohta ei oska öelda(lihtsalt osav olla siis kui suured need ikka olla saavad:)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  täpselt, seda ei juhtu lähima paari aasta jooksul. Kulutused on suured ning vaevalt et see saade ratingut saaks. Saate sponsoritel poleks huvi nende saadet öösel kell 1 näidata..
                  Kuidas erineb see idee praegustest saadetest? Miks kulutused on suuremad ja rating peaks väiksem olema kui neil turbo-saadetel mis siiani tehtud?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #24
                    Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                    Minu arust ülisuur tähtus on montaazil, kuda saadet üles võetakse.
                    See FT poker challenge on juba sellesmõttes naeruväärne, et üritatakse nn muusikaga ärevust tekitada vms...trummilöögid ja matusemuusika vms..
                    emotsioone ei näidata jne- see siis mängijate kapsaaeda
                    Ja loomulikult võiks mingi tase ka olla. Kui ikka mängija mõtleb turbos igaviku, kas KK maha visata pre või mitte, siis on mäng pigem palagan.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #25
                      Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                      Arvestades, mis homegamedel vahel toimub, siis ei tohiks lauatäis 5-10k EUR buy-iniga mängijaid probleem olla, kes on valmis 3-4 bulletit laskma. Aga ma ei tea ausalt ühtegi neist, kes tahaks TV-sse minna. See lihtsalt ei ole enamiku jaoks ei oluline ega ka soovitav mitte.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #26
                        Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                        Selle peale on tegelikult idee tasandil ammu mõeldud ning mõni aeg tagasi ka näiteks ETPFi tugigrupi koosolekul jutu jätkuks arutletud. Projekt on kahtlemata lahe, kuid Eestis vähemalt hetkel täiesti teostamatu. Esiteks ei soovi Eesti edukaimad pokkerihaid erilist tähelepanu (eriti veel mitte cashgames TV-kaamerate all) ning isegi, kui õnnestuks leida mõned edevad high-rollerid (kes ei oleks kindlasti esimese suurusjärgu pokkeritähed), ei oleks nõudlus selle ettevõtmise jaoks piisav. Mitte-pokkeriinimesi kahjuks sellised lahingud ei huvita

                        Teiseks on sellise show tegemine hirmkallis ettevõtmine - filmimine, stuudio, meeskonna palgad, tehnika jne. - ega tasuks end kitsast vaatajaskonda arvestades lihtsalt ära.

                        Küll ma ei välistaks mingit laiemat (n. Ida-Euroopa, Baltikum tundub siiski liiga väike) cashgame teleprojekti, kus osaleks võibolla ka üks-kaks eestlast. Mingi väiksem ettevõtmine tulevases FLOP TV-s on samuti mõeldav, kuigi ma usun, et ka siis eelistataks cashile mingit turniiriformaati.

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #27
                          Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                          Distantsilt paistab uus lolkopter. "Codecci ja highrollerid". V6iksite ehk kohe 100/200 eur blindidega teha. Suuremad numbrid erutavad rohkem ja kaasaelajad satuvad kiiremini kontrollimatusse eufooriasse. WTG!
                          Siiski, ennem uute turundusnippide kaiku laskmist oleks tore naha, et varasemad ettev6tmised saaksid sobilikult l6petatud.
                          Loodan igatahes delfist lugeda, kuidas 100 000 euri kokku ei tulnud ja sealt ka jareldus, et pokker pole "lihtne rahateenimine".
                          Vastasel juhul on kogu ettev6tmine jarjekordne ninanips. Kellele? Eelk6ige osalejatele endile :)

                          Kena suve!

                          [YOUTUBE]542urpAYRVA[/YOUTUBE]
                          Last edited by MagicFriend; 05.05.11, 17:05.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #28
                            Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                            Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                            Distantsilt paistab uus lolkopter. "Codecci ja highrollerid". V6iksite ehk kohe 100/200 eur blindidega teha. Suuremad numbrid erutavad rohkem ja kaasaelajad satuvad kiiremini kontrollimatusse eufooriasse. WTG!
                            Siiski, ennem uute turundusnippide kaiku laskmist oleks tore naha, et varasemad ettev6tmised saaksid sobilikult l6petatud.
                            Loodan igatahes delfist lugeda, kuidas 100 000 euri kokku ei tulnud ja sealt ka jareldus, et pokker pole "lihtne rahateenimine".
                            Vastasel juhul on kogu ettev6tmine jarjekordne ninanips. Kellele? Eelk6ige osalejatele endile :)

                            Kena suve!

                            [YOUTUBE]542urpAYRVA[/YOUTUBE]
                            Kuidas meie sajakilo projekt siia üldse puutub? Mina ei korraldaks seda cashi ja suure tõenäosusega ka ei osaleks selles, ainuke omakasu oleks, et on huvitav pokkerisaade mida vaadata kus ka tuttavaid nägusid näeb. Lihtsalt pakkusin välja idee nö. fänni seisukohast vahetada formaati, sest nagu näha siis Eestis/Baltikumis ju pokkerisaateid tehakse.

                            Btw, kas seadusliku koha pealt oleks selline cash ka hoopis teine teema võrreldes nt Unibeti saatega, kus sisseostu polnud? Peaks mingid eriload/litsentsid taotlema vms?
                            Last edited by Codecci; 05.05.11, 19:19.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #29
                              Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                              Millest see jutt tuleb et turniiriformaat populaarsem on? Uurin just netist poker afer darki ja iga hooajaga järjest rohkem cash gamei. Pigem on viimasel ajal selgunud just vastupidine, eriti kui pokerstars Big Game eetrisse tuli.
                              Privaatsuse jutt on ka veider, õhtulehes, delfis kirjutab ju paljudest mitte prodest kes mängivad kuskil midagi. Relander, Meidla, see härra kes betfairi võitis.
                              Arusaadavam põhjus asja mitte toimimiseks on imo see et pokerstars ei näe põhjust Eesti väikses turus sellist asja üritada ja teistel pole julgust/kogemust.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #30
                                Re: Idee - Eesti/Baltikumi high-stakes televised cash.

                                hmz miks ärimehed kardavad end meedias esitleda?
                                a)Kas ollakse äripartneritele võlgu ja ei taheta näidata et raha liigub
                                b)must raha mida äriga teenitakse ja ei taheta riigiorganite ja muude asjaosaliste tähelepanu?
                                c)pokker mõjub turundusena kehvasti ärimehe äridele imagole?


                                Ehk keegi oskab seda valgustada, miks nii paaniliselt üritatakse ennast varjata

                                Comment

                                Working...