Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #106
    Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

    Algselt postitas Peedu Vaata postitust
    Rebisid ikka väga tohutult.
    ise olen päris rahul jh

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #107
      Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

      Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
      No ei saa ütlemata jätta: Enne kirjavahemärki (punkt, koma jne.) EI KÄI tühik. Kas sul koolis ei ole sellega probleeme? Või on see teadlikult teisiti tehtud?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • sip3lgas
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 157

        #108
        Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

        vabandan aga algus aeg lükkub kella 19:00 peale esmaspäeval .

        Comment

        • Peedu
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 179

          #109
          Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

          On ikka rahvast ka muidu oodata?

          Comment

          • faronel
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 228

            #110
            Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

            Toimub täna?

            Comment

            • sip3lgas
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 157

              #111
              Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

              loomulikult :D ma juba siin ootan inimesi :D

              Comment

              • faronel
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 228

                #112
                Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                Kas keegi muu kohal on ka?

                Mis blindid on? Kas see rake süsteem on ka seal, millest oli varem juttu? jne...

                Comment

                • sip3lgas
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 157

                  #113
                  Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                  rake süsteemi pole 2 inimest on kohal hetkel niiet lennake platsi !

                  Comment

                  • sip3lgas
                    Jube Noob
                    • Mar 2010
                    • 157

                    #114
                    Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                    kohapeal võimalik teha sng-sid jne .

                    Comment

                    • Peedu
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 179

                      #115
                      Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                      Oli fun :D

                      Comment

                      • sip3lgas
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 157

                        #116
                        Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                        oli :) rigged set upid ruulisid :)

                        Comment

                        • raivos
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Feb 2011
                          • 36

                          #117
                          Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                          täna pole midagi?

                          Comment

                          • sip3lgas
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 157

                            #118
                            Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                            Kolmapäeval on jälle :D
                            regulaarne Esmasp kell 19:00 ja Kolmapäev kell 19:00

                            Comment

                            • Rahapada
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1178

                              #119
                              Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                              tahanka mängida, kus see koht on?

                              nvm leidsin kaardi esimeselt lehelt ikka samas kohas?

                              Comment

                              • MrRiver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 735

                                #120
                                Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                                Mitu inimest oli? Mis mängud?

                                Comment

                                Working...