Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    €-märk kirjutatakse pärast hinnanumbrit. Nt 9 € ja 15 s või 9,15 €
    source


    kui meil olid kroonid, siis kirjutati ka ju 10 kr mitte kr 10.
    Seda ma ju ütlesingi. Kas kirjutad €10 (seda muidugi ei teadnud, et eestis €10 ei ole korrektne kasutada) või 10 € aga mitte 10€.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #152
      Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

      see on loogiline, et arv kirjutatakse lühendist/tähisest lahku. ainukesed erandid Eesti keeles on protsent, kraad ja promill (%, °, ‰)

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #153
        Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

        Kuulge filoloogid, ärge targutage siin :D Tulge parem pokkerit mängima ja tehke rebuysid :D

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #154
          Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

          palju seal ruumi on?

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #155
            Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

            Sitaks. Kui vaja võin 4 lauda üles panna. Praegu teeme taga privaatruumis, seal mõnus hubane. Hetkel 2 lauda käigus, vajadusel saan juurde lisada.

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #156
              Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

              Kes kuulsustest kohal on?

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #157
                Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                "risti7" - üks raamatu autoritest ja siis veel EPT Priit (see kes esimesena eestlastest EPT-l cashis)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #158
                  Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                  Oot, mis kanitell on, kas cashi ka lastakse veel või? Esimesel postil on jah kõik ilusti kirjas aga eelnevates on ära jäänud vms?!

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #159
                    Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    "risti7" - üks raamatu autoritest ja siis veel EPT Priit (see kes esimesena eestlastest EPT-l cashis)
                    uih kui fishine. Tule või Tartu? :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Sitaks. Kui vaja võin 4 lauda üles panna. Praegu teeme taga privaatruumis, seal mõnus hubane. Hetkel 2 lauda käigus, vajadusel saan juurde lisada.
                      Palju maksimum osalejaid mahuks? 50-60 pealise turniiri saab ära teha?

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #161
                        Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Palju maksimum osalejaid mahuks? 50-60 pealise turniiri saab ära teha?
                        Saab. Seal 2 suurt saali. Ühele pannakse aknad ja uksed ette, isoleeritakse muust ära, et pokkerimängijad ei segaks spordihuvilisi ja vastupidi. Annab korraldada megaturniiri, ruumi on 900 rm.
                        Praegu käib action tagaruumis, kus on saun ja telekas, chill ühe sõnaga. Kuni 100 inimese turka saaks teha lõdvalt.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #162
                          Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                          Täna kell 19.00 vajuge kohale. Ühed hakkavad turkat taguma, teistele avan cashi laua. Blindid ja buyini mõtleme kohapeal välja. Vastavalt osalejate soovile. Turka on €20 Freezeout.

                          Comment

                          • KraindOnMaind
                            FPP Pro
                            • Jun 2009
                            • 228

                            #163
                            Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                            Trehvi jaoks võiks oma teema teha, praegu on pealkiri veits eksitav (E ja K algusega 19)

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #164
                              Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                              18+ või 21+?

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #165
                                Re: Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

                                Kui mind isiklikult tunned siis 18+ :D Tegelt on nii, et kes on normaalne jope, see saab sisse. Mingeid ilkuvaid trolle ja lambiantse pole sinna vaja. Kui ise paska ei korralda, siis on kõik OK.
                                Teen Trehvi kohta eraldi teema siis.

                                Comment

                                Working...