Tartus Cash Game Nüüd Esmaspäeviti ja Kolmapäeviti algusega kell 19:00 .

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #91
    Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

    :D

    Comment

    • sip3lgas
      Jube Noob
      • Mar 2010
      • 157

      #92
      Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      LOL, see on ju 4€? saaks aru kui oleks 40 vms ..
      see on siiski 60 krooni :D

      Comment

      • sip3lgas
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 157

        #93
        Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

        Einuh vaatame siin paari päeva jooksul kuidas on nende huvilistega on :D
        siiski on konkureerimine yolpaga :D

        Comment

        • 6mustang
          Räme Fish
          • Feb 2011
          • 1

          #94
          Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

          lööge see asi käima jaaa : )

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #95
            Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

            Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
            Einuh vaatame siin paari päeva jooksul kuidas on nende huvilistega on :D
            siiski on konkureerimine yolpaga :D

            mis krdi konkureermine siin minuga on?

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #96
              Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

              hahaha

              Comment

              • sip3lgas
                Jube Noob
                • Mar 2010
                • 157

                #97
                Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                mis krdi konkureermine siin minuga on?
                vabandan , teie cashiga .

                Comment

                • sip3lgas
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 157

                  #98
                  Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                  Igastahes plaan on siis käima panna uuesti 28 veebruar , Algusega kell 18:00 vana asukoht nagu ikka .
                  Teeme regulaarselt siis esmasp ja kolmap . Algusega 18:00 .

                  Ootan siis mängureid .

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #99
                    Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                    Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
                    Igastahes plaan on siis käima panna uuesti 28 veebruar , Algusega kell 18:00 vana asukoht nagu ikka .
                    Teeme regulaarselt siis esmasp ja kolmap . Algusega 18:00 .
                    Ootan siis mängureid .
                    No ei saa ütlemata jätta: Enne kirjavahemärki (punkt, koma jne.) EI KÄI tühik. Kas sul koolis ei ole sellega probleeme? Või on see teadlikult teisiti tehtud?

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #100
                      Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                      milline see vana koht on, neid "vanu"on juba päris mitu olnud

                      Comment

                      • Peedu
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 179

                        #101
                        Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                        Aga tõmbaks nt esmaspäeval asja käima?

                        Comment

                        • sip3lgas
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 157

                          #102
                          Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                          loomulikult läheb käima :)

                          Comment

                          • Peedu
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 179

                            #103
                            Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                            Niiet võin esmaspäeva ära broneerida õhtuks? :D

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #104
                              Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                              Algselt postitas Peedu Vaata postitust
                              Niiet võin esmaspäeva ära broneerida õhtuks? :D
                              jep, kirjuta märkmikusse:)

                              Comment

                              • Peedu
                                Jube Noob
                                • Aug 2009
                                • 179

                                #105
                                Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .

                                Rebisid ikka väga tohutult.

                                Comment

                                Working...