Re: Uus cash game siis Sipelga poolt , privaat klubis kastani tänaval .
Igastahes plaan on siis käima panna uuesti 28 veebruar , Algusega kell 18:00 vana asukoht nagu ikka .
Teeme regulaarselt siis esmasp ja kolmap . Algusega 18:00 .
Igastahes plaan on siis käima panna uuesti 28 veebruar , Algusega kell 18:00 vana asukoht nagu ikka .
Teeme regulaarselt siis esmasp ja kolmap . Algusega 18:00 .
Ootan siis mängureid .
No ei saa ütlemata jätta: Enne kirjavahemärki (punkt, koma jne.) EI KÄI tühik. Kas sul koolis ei ole sellega probleeme? Või on see teadlikult teisiti tehtud?
Comment