*** AMETLIK: Triobet Live Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #46
    Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

    Lätis 18+.
    Väljamakse peaks olema kohapeal ning kohalikus rahas, lattides

    Comment

    • AndresBurget
      Bombay Esindaja
      • Jun 2009
      • 535

      #47
      Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

      jah, Lätis mängida võid, Eestis mitte k.a. satikatel mis siin on.

      Mis puutub TB Live online struktuuri siis alati on ideed ja head mõtted otse meile (andres.burget [at] triobet.com) teretulnud! Kui on vähegi hea idee mis ka käiku läheb siis meil on kombeks selle eest ka väike boonus anda :) Turniiri strukutuurid sealhulgas!

      Mis aga puutub TB Livesse siis erinevalt tavalisest on TrioBet Live kavas täna, 09.12 kell 19:00 ja veidi suuremate boonustega kui tavaliselt.
      P.S. Veidi infot järgmise aasta kohta ka - satelliidid hakkavad maksma €10 kuid me garanteerime 10 piletit TB Live turniirile :)

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #48
        Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

        mis need suuremad boonused täna on :P?
        ise osa ei võta, kuna läheb pikalt ja homme tööpäev + vaja superweekendi ME-ks valmis olla ja võit ära vormistada....vaatasin kiiruga - eestlasi homme tules alla kahe käe näppude......

        aga jah, loodetavasti on tänane neljapäeval toimuv TB live erand ja edaspidi ikka reedeti.....

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #49
          Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

          kas sw saab veel triobetis pileti osta?

          Comment

          • Toomasl
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 258

            #50
            Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

            hetkel 198 reganut ehk 2 vaba kohta

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #51
              Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

              hetkel 198 reganut ehk 2 vaba kohta
              brr tegin triosse deposiidi ja juba oli 200 t2is...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                TrioBet Live käinud 18 minutit ja peokunn sai duubli. AA vs AQ, flop AQX. blaindid 25/50, tal 20k.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                  Peokunn kukkus 16.2K peale, sest olevat mänginud AK sitasti. Täpsustan lähiminutitel täpse käe jooksu, keskmise stäki, blaindide suursued ja palju rahvast alles.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                    Ees Priit Oja (ei ole 100% kindel) tõstis, peokunn SB-lt AKs callis. flop madal, peokunn check-callis turn ka madal, mis läks check-check. Riveri paardus (xxx99) ja peokunn donkas. Vastane raises ja peokunn foldis. Stäkk 17.5, järgmised blinaid 150/300. Osealejate/järgi jäänute arvu veel ei tea.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #55
                      Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                      kogud poste või?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                        Ei hakkan juurutama süsteemi, kus foorumipoisid hakkavad reportima turna/cashi tulemustest.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                          tundub huvitav. edu tegemistes igatahes!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                            Sain infot, et Maarja-Liis Ilus ka turnal, sitsib 4k stäkiga kui väike kooliplika.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #59
                              Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ei hakkan juurutama süsteemi, kus foorumipoisid hakkavad reportima turna/cashi tulemustest.

                              Thumb's up!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                                Peokunn hoos.

                                Lonksab õlli ning nägu peerutäis avaba KQ-g keskelt, BB callib. Flop Q 9 6 . BB donkab, peokunn callib. Turn 5 , mille peale BB uuesti betib, peokunn tuimalt shoveb. Vastane ägina saatel foldib.

                                Pole jõudnud veel uut lonksugi võtta kui completeb SB-lt J4 ristidega. Flop A4X kaks ristit ning check-raiseb. Vastane shoveb AQ-ga, peokunn callib hea tõmbega. Turn 4, river blank ja rahakott talle.

                                Stäkk vähemalt 35k+ ja alla 80 ludri alles.

                                Comment

                                Working...