*** AMETLIK: Triobet Live Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #31
    Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

    kas seal live sateliidil on migni max osalejate arv ka või võib lihtsalt neljapäeva õhtul kohale minna enne etteregistreerimata

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #32
      Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
      Mis kell reedel parki peaks minema, et normaalsel ajal ennast ära regada (pilet osta) Trio Livele ?
      tõenäoliselt kolmapäeva õhtuks on enamus pileteid välja müüdud juba !
      Reedel sa saad vaid ennast waitinglisti (tõenäoliselt)

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #33
        Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

        eelmine kord sai vahetult enne algust pileti osta, sest oli lisalaudu pandud ja mõned suuremad jalkafännid ilmselt eelistasid eesti-itaalia mängu.

        üle-eelmisel korral sai reede lõuna paiku pileti, õhtuks oli waiting list.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #34
          Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

          aga soovitan kindlasti ära osta või vähemalt võta pajumaaga ühendust ja bronni pilet. Viimasel päeval saad ju bronnist lahti öelda :), kuid vähemalt tead, et ticket on olemas

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #35
            Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

            nimi kirjas

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #36
              Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

              Kaua selline turniir tavaliselt umbes kestab?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #37
                Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                3-5ni.

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #38
                  Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  aga soovitan kindlasti ära osta või vähemalt võta pajumaaga ühendust ja bronni pilet. Viimasel päeval saad ju bronnist lahti öelda :), kuid vähemalt tead, et ticket on olemas
                  tänud info eest :) , see reede jääb siiski vahele, sest muud olulisemad toimingud tulid vahele. Seega novembrisse jääb minu 1 trio live.

                  Comment

                  • Paju99
                    Olybeti Esindaja
                    • Sep 2010
                    • 84

                    #39
                    Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                    Tere,

                    Täpsustan siin hotcocat, et kohta broneerida saavad vaid need, kellel reaalselt ei ole võimalik piletit ette välja osta - soomlased, Tartu, Pärnu, Paldiski, Rakvere rahvas, kes meil ikka eriturniiridel aktiivselt kohal käivad. Ja palun kirjutage poker@oc.eu üldmeilile - siis tegeleb esimene, kes meist (Mina, Valeri, Risto) kirja näeb. Märkige ära ka see, kust linnast tulemas olete, siis ei teki lisaküsimusi.

                    P.S. Kohtade broneerimistele palun mõelda varakult - avastades, et viimased vabad kohad vaid järel ja siis kiiresti rabeledes ei pruugi eesmärki saavutada.

                    Tervitades,
                    Priit Pajumaa

                    Comment

                    • sip3lgas
                      Jube Noob
                      • Mar 2010
                      • 157

                      #40
                      Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                      kuidas selle riia turniiriga on ? kas mingi hotellikoht on pokkeri poolt või mis värk on ?

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #41
                        Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                        Algselt postitas sip3lgas Vaata postitust
                        kuidas selle riia turniiriga on ? kas mingi hotellikoht on pokkeri poolt või mis värk on ?
                        Ei ole, aga viimati ise ööbisin mingis suht urkas hostelist vanalinnas, aga asukoht on hea. Öö vist oli 6 latti, 10ne minuti tee kasiinost.

                        Comment

                        • vilkar
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1290

                          #42
                          Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                          TYRI PAIDE JÄRVA JAANI PTSI ...see tuba on rigged nahui

                          2 korda staikalt 6 koht ja 5 saava pileti ja karta on et cooleriga välja...

                          seekord siis KK vs 23s ja karta oli et riversiise imeti mast ära .... NAHUI NADA ......

                          well done triobet well done...

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #43
                            Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                            triobet live satelliitide struktuur on liiga turbo imo. ma ka tavaliselt seal 6-7. Odavam on mitte mängida ja otse sisse osta. aga minu vastu sul vedas ka.

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #44
                              Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                              triobet live satelliitide struktuur on liiga turbo imo. ma ka tavaliselt seal 6-7. Odavam on mitte mängida ja otse sisse osta. aga minu vastu sul vedas ka.
                              tean ja flopasid nutsi aga baardus board...

                              lõpus sain ikka korralikult üle ära.... standart

                              Comment

                              • romario
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 230

                                #45
                                Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                                Mul oleks seoses Triobet Live`ga kaks küsimust, kuna Eesti hasartmänguseaduse järgi olen tatikas ning kodumaal peetavatel turniidel osa võtta ei lubata, siis mõtlesin, et võiks Riias natuke mängida.

                                Seega, kas tean/mäletan õigesti, et Läti pinnal saavad kasiinosse 18+? ning kas sel üritusel toimub väljamakse struktuur Triobeti neti kontole või saab teistmoodi kätte?

                                Comment

                                Working...