*** AMETLIK: Triobet Live Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EdgarP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2009
    • 368

    #16
    Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

    Eile siis 45 inimest, kellest 10 vähemalt moodustasid eestlased. Ise olin FT bubble, aga FTs oli õnneks 3 kaasmaalast.Riia on ilus linn ja peaks seal tihedamini käima :)
    ahjaa....astun siis sisse ja keda ma näen - Andu Andu platsis, lol

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #17
      Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

      eesti võitis - Martin M. 1st place!

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #18
        Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

        Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
        Eile siis 45 inimest, kellest 10 vähemalt moodustasid eestlased. Ise olin FT bubble, aga FTs oli õnneks 3 kaasmaalast.Riia on ilus linn ja peaks seal tihedamini käima :)
        ahjaa....astun siis sisse ja keda ma näen - Andu Andu platsis, lol
        Andu mereväes ei peaks olema?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
          Andu mereväes ei peaks olema?
          Sai reservi.

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #20
            Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
            Andu mereväes ei peaks olema?
            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Sai reservi.
            Nii vara juba?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

              Väike meeldetuletus

              17. September, kell 20:00:
              TrioBet Live Latvia €5.5+R satelliit-turniir TrioBeti pokkeritoas. Satelliidilt saavad viis esimest €72 pileti TrioBet Live turniirile, mis toimub 23. oktoober, kell 20:00 Riia, Olympic Vodoo kasiinos.

              24. Setpember, kell 20:00
              Täpselt sama jama, mis eelmise satikaga aga pileti saab võita Tallinna, TrioBet Livele, mis toimub 1. oktoober kell 19:00

              EDIT: panin algul vastupidi

              Comment

              • goldfish
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 29

                #22
                Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                23. september siiski see turniir, kuhu 17. sept satilt pääsmeid saab, mitte oktoober.

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #23
                  Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                  Kas ma olen õigesti aru saanud, et Lätis Voodoo kasiinos on külalistele joogid piiramatus koguses tasuta? Alkohol vist piiratud koguses? Iga külastaja võib letist küsida koguaeg mingit mahla vms tasuta? Keegi võiks omapoolse kommentaari anda, on nagu meelde jäänud kuskilt, et räägiti, et vähemalt Lätis on tasuta joogid...

                  Comment

                  • mihkel7
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 259

                    #24
                    Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                    Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                    Kas ma olen õigesti aru saanud, et Lätis Voodoo kasiinos on külalistele joogid piiramatus koguses tasuta? Alkohol vist piiratud koguses? Iga külastaja võib letist küsida koguaeg mingit mahla vms tasuta? Keegi võiks omapoolse kommentaari anda, on nagu meelde jäänud kuskilt, et räägiti, et vähemalt Lätis on tasuta joogid...
                    Kui mängid siis tasuta. Turna mängijatele vist väga palju ei taheta tuua alkot tasuta aga kui cashi lased siis jookseb kll rumm ojadena.. Mittealkohoolsete jookide kohta ei oska kommenteerida, pole lätis proovinud veel..

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #25
                      Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                      Põhimõtteliselt siis kui tõmbad seal kange, biidib masinaid või oled rulllauas või mis iganes siis kehtib ka see reegel või ainult pokkeri koha pealt?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #26
                        Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                        ükskõik mida. käisin just eelmine nädal sõbrannadega joomas seal. istud masina taga ja lased tuua rumm-koolat pidevalt.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • mihkel7
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 259

                          #27
                          Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                          muidugi, masina ja rulli vennad saavad ammugi hüvesid, kui isegi vaestele cashi mängijatele jagatakse.

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #28
                            Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                            ty vastuste eest. :)

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #29
                              Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                              Kes soovib täna minna Pärnust Riiga Triobet Livele, siis meil on autos 1 koht vaba, kui on soovijaid siis saatke PM.

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #30
                                Re: *** Ametlik TrioBet Live 2010 Teema ***

                                Mis kell reedel parki peaks minema, et normaalsel ajal ennast ära regada (pilet osta) Trio Livele ?

                                Comment

                                Working...