Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sip3lgas
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 157

    #1021
    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Juba pikemat aega nillin seda trehvi kohta , ja nüüd on aega tegeleda sellega rohkem ja varsti suudan anda teile rohkem informatsiooni :D

    Comment

    • Peedu
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 179

      #1022
      Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

      Anna endast parim, mängida tahaks :D

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #1023
        Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

        tagasi trehvi, weeeee

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #1024
          Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

          Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
          tagasi trehvi, weeeee
          true story? superlähedal oleks käia.
          Fortunega regularideks :D

          Comment

          • your_naked_mom
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 212

            #1025
            Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

            kas homme näiteks toimub miskit?

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #1026
              Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

              tuleks mängiks ka vahest, aga kuidas teil see värk täpsemalt on. tõsiselt ei viitsi kõiki lehti läbi sirvida. blindid, nagu olen aru saanud, on vist 1/2.... aga siin tulid mingid turkad vahele vms. et võiks veits täpsemalt kirjutada

              Comment

              • your_naked_mom
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 212

                #1027
                Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                tavaitavai, teeme actionit! siplegas, mis seis on trehviga?

                teeks ettepaneku 1/2 mänguks, min buyin 400, kohustusliku straddle või antega buttonil, nii nagu üks live game peab olema.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #1028
                  Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                  Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                  tuleks mängiks ka vahest, aga kuidas teil see värk täpsemalt on. tõsiselt ei viitsi kõiki lehti läbi sirvida. blindid, nagu olen aru saanud, on vist 1/2.... aga siin tulid mingid turkad vahele vms. et võiks veits täpsemalt kirjutada
                  kunagi oli nii et
                  mikroballad said m2ngida 1/2 Holdem v6i 1/2 DC olenevalt kuidas kokku lepiti. Min BIga 100 eeki

                  highroller oled said m2ngida 5/5 DC foorumiprode naggu MrRiver yolpa ja fortune -ga seal oli vist 6igesti m2letan 1k min BI. Holdemit seal eriti ei tunnistatud

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1029
                    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                    Algselt postitas your_naked_mom Vaata postitust
                    tavaitavai, teeme actionit! siplegas, mis seis on trehviga?

                    teeks ettepaneku 1/2 mänguks, min buyin 400, kohustusliku straddle või antega buttonil, nii nagu üks live game peab olema.
                    magus, selline mäng oleks nuts, kui oleks 200bb+ start + kohustlik live utg straddle (Y)

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #1030
                      Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      magus, selline mäng oleks nuts, kui oleks 200bb+ start + kohustlik live utg straddle (Y)
                      ja nii oligi, ja ootasime sinusuguseid fishe:)

                      Comment

                      • sip3lgas
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 157

                        #1031
                        Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                        igastahes.
                        Kes tahab mu msni siis msn on : sipelgas.pokker@hotmail.com

                        ja annan endast parima selle trehvi asjaga .

                        ja esmap homegamele tahab tulla keegi ?

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #1032
                          Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                          Täna mingit homegame ei ole nii 1/2 või 2/4 blindidega dealers choice või NL hold´emi tartus?

                          Comment

                          • sip3lgas
                            Jube Noob
                            • Mar 2010
                            • 157

                            #1033
                            Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                            esmap home game minu juures kellel huvi on ?
                            lisage msni siis ! või kirjutage siia !

                            Comment

                            • sip3lgas
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 157

                              #1034
                              Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                              Palun teema lukku ja kustutada !

                              Comment

                              Working...