Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #991
    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    Miks kõik sellised pubis/klubis/kodus vms kohas mängimise teemad lõppevad ALATI mingi jõmmide, kakluse, kõvatamise ja muu sellisega?

    Selle pärast neid mänge mängitaksegi litsentseeritud asutustes või siis SÕPRADEGA saunas õlle kõrvale.. Kõik muud variandid lõppevad varem või hiljem mingi konfliktiga.

    Comment

    • thetankist
      Julm Donk
      • Jan 2010
      • 28

      #992
      Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

      Keegi korraldajatest võiks mainida kas toimub v ei toimu ?

      Comment

      • MrRiver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 735

        #993
        Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

        Pidavat vist toimuma, mõned vajuvad igatahes kohale.

        Comment

        • Stennu123
          Räme Fish
          • Sep 2010
          • 24

          #994
          Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

          ise lendan sõpradega mingi kell 6 platsi vms teeme holdemi 1/2

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #995
            Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

            Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
            ise lendan sõpradega mingi kell 6 platsi vms teeme holdemi 1/2
            u mean DC?

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #996
              Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

              lifebann sellele IPle imo

              Comment

              • armand0
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 358

                #997
                Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                Algselt postitas agromuda
                ja veel korra kotid taha!!!
                kuule piider tõmba minema siit.

                Comment

                • Peedu
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 179

                  #998
                  Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                  Samuti tulemas 1/2 DC.

                  Comment

                  • thetankist
                    Julm Donk
                    • Jan 2010
                    • 28

                    #999
                    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                    kedagi ei näinud seal .

                    Comment

                    • Peedu
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 179

                      #1000
                      Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                      Mina ja Sass olime, aga asjal pidi mingiajane paus sees olema.

                      Comment

                      • Stennu123
                        Räme Fish
                        • Sep 2010
                        • 24

                        #1001
                        Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                        Nojah me käisime ka kohal a kedagi polnud siis lasime nahhui ja miks sa Sass targutad nii hullult siin ,mingi ränk isa oled v?

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #1002
                          Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                          Ilmselt toimub asi ikka edasi aga praegu siis väike järele mõtlemise aeg rahvale.
                          Selline asi ei ole küll mingist otsast normaalne.

                          Kas tõesti peab hakkama mingeid pabereid ka allkirjastama seal et mäng toimub omal vastutusel ja kui kaotad siis on kehv run voi ei ole piisavalt kursis pokeriga or liialt alkoholi.

                          Igaljuhul jh praegu siis väike järelemõtlemise aeg.
                          Ootame ideid kuidas hoiduda sellistest juhtumitest ning hoitke teema ikka elavana.

                          Comment

                          • sweetheart
                            Räme Fish
                            • Jun 2010
                            • 3

                            #1003
                            Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                            Esmalt tahaksin öelda, et minu arust on see väga tore koht kus paar korda nädalas toredate inimestega mängimas käia. Peale seda juhtumit aga kahtlen ma sügavalt kas seda enam tahan. Pole eriti tore seista vastamisi raha nõudvate märatsevate meestega, kes tooliga nina ees vehivad.Paraku olen ka eelnevalt selliseid konflikte pokkeri lauas näinud. Peamiselt ongi nende põhjustajateks olnud nö võõrad inimesed, kelle meie heast tahtest mängu lubame/võtame. Tean et selliseid konflikte juhtubki alatasa. Ja tean ka seda et nende vältimiseks tehakse üha enam nö kinniseid klubisi, ehk siis kui soovid mängimas käia siis on sul vaja nt kahte soovitajat või et kui tahad mängima tulla, siis sinu eest vastutab inimene, kes su sinna kaasa kutsus(ehk siis kui lõhud midagi, siis tema vastutab ja vajadusel ka maksab)

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #1004
                              Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                              Algselt postitas Stennu123 Vaata postitust
                              Nojah me käisime ka kohal a kedagi polnud siis lasime nahhui ja miks sa Sass targutad nii hullult siin ,mingi ränk isa oled v?
                              ei ema olen... ja mida ma targutasin :D tasa j2rgmine kord teeme veel piljardit sten rahumeelselt ikka :D pole vaja vaielda

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #1005
                                Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                                5/5 regud kaovad kah ilmselt ära tähest ja kolivad ümber kinnistesse ruumidesse.

                                Comment

                                Working...