Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!
Miks kõik sellised pubis/klubis/kodus vms kohas mängimise teemad lõppevad ALATI mingi jõmmide, kakluse, kõvatamise ja muu sellisega?
Selle pärast neid mänge mängitaksegi litsentseeritud asutustes või siis SÕPRADEGA saunas õlle kõrvale.. Kõik muud variandid lõppevad varem või hiljem mingi konfliktiga.
Miks kõik sellised pubis/klubis/kodus vms kohas mängimise teemad lõppevad ALATI mingi jõmmide, kakluse, kõvatamise ja muu sellisega?
Selle pärast neid mänge mängitaksegi litsentseeritud asutustes või siis SÕPRADEGA saunas õlle kõrvale.. Kõik muud variandid lõppevad varem või hiljem mingi konfliktiga.
Comment