Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #871
    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

    alkohol on tarkade inimeste jook :D

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #872
      Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      alkohol on tarkade inimeste jook :D
      kas just seda, aga restart tuleb teha endale aegajalt.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #873
        Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

        Anyway kuulsin et k1ylga olin ka tyhja koha pealt mingit sitta hakanud ajma? oleks talle ka pmi saatnud aga ei suuda leida tema nime .. anyway vabandused ka tema ees ja selle tüdrukust laekuri ees ja siis kivisaba ees ka ja kõigi teiste ees veel kellega ma mölisesin/idioti mängisin ....

        ilmselgelt alkohl ja mina ei sbi kokku

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #874
          Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

          http://foorum.pokkeriprod.com/member.php?u=187

          Comment

          • faronel
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 228

            #875
            Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

            Minu eksitus, ma misinformeerisin natukene Leitsi. Info kuulub täpsustamisele. :)

            Comment

            • Peedu
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 179

              #876
              Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

              leits, sa ikka võitu mu vastu mäletad? :D

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #877
                Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                ma ei saa aru milles probleem on, ta ei ülbitsenud ju kellegagi väga. Lihtsalt olilõbusas tujus, mulle vb paar korda mainisid, et ma sult 1.5k võitsin, aga pole küll midagi halba öelda.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #878
                  Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  ma ei saa aru milles probleem on, ta ei ülbitsenud ju kellegagi väga. Lihtsalt olilõbusas tujus, mulle vb paar korda mainisid, et ma sult 1.5k võitsin, aga pole küll midagi halba öelda.
                  no kui sa talt easy moneyz said, siis pole muidugi midagi halba öelda ;D

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #879
                    Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                    HA HA HAA Leits kurat järgminekord kutsu mind kah jooma kui huumorit hakkad tegema

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #880
                      Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                      Algselt postitas Peedu Vaata postitust
                      leits, sa ikka võitu mu vastu mäletad? :D
                      ei .. anyway tõusin ka just magasin 16h järjest ,. sain lopuks selgeks

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #881
                        Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                        Algselt postitas onuark Vaata postitust
                        no kui sa talt easy moneyz said, siis pole muidugi midagi halba öelda ;D
                        siis ta oli kaine, pärast seda kui mulle kaotas, ei mängind enam 5-5 ja hakkas jooma

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #882
                          Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          siis ta oli kaine, pärast seda kui mulle kaotas, ei mängind enam 5-5 ja hakkas jooma
                          sorry vb tundusuin kaine.. olin tglt ikka 2 võtu päeva peaöl

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #883
                            Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                            5/5 mehi on täna? Fortune? Kuco? Mark? Kivisaba?

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #884
                              Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                              ma täna ei saa. Pereelu vajab elamist

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #885
                                Re: Regulaarne Cash game Tartu kesklinnas!!!

                                kus mäng on ?:d

                                Comment

                                Working...