kuuks välismaale cashi grindima!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #151
    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

    Oskab keegi Malta laivpokkeri kohta miskit rääkida?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #152
      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

      Küsi Anthonylt (võin ise küsida) või siis 2p2 TimStonelt (võin seda ka teha). Esimene elas Maltal, teine elab. Kui skype kasutad siis PM mulle oma skype ja küsin neilt kas võin jagada.

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #153
        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

        Paceville's on kaks kasiinot. Ise käinud Portomaso casinos ja teise nime praegu ei mäleta. 3-4 laua turniire toimus vist iga päev + ühes lauas käis cash.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #154
          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

          Mis limiit, kui suur reik ja kuidas tase esmapilgul tundus?

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #155
            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

            Turnal oli küll tase nõrk., cashi ei mänginud

            Comment

            • goldfish
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 29

              #156
              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

              Kas keegi midagi Amsterdami cash gamedest oskab rääkida? Actionit peaks iseenesest olema, aga kuidas tase madalamatel levelitel(2/2 ja 5/5)? Palju rake ja kui mängijasõbralik kasiino?

              Comment

              • goldfish
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 29

                #157
                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                Keegi mõneks kuuks kuskile soojemasse kohta mängima/elama tahaks minna? Ideaalis Barcelona, aga võib ka muid kohti pakkuda.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                  Novembris lähen.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #159
                    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Novembris lähen.
                    Kuhu minek ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #160
                      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                      Pärnusse.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #161
                        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                        ranka läheb välismaale.

                        ma lähen 12. sept Hispaaniasse: Mallorca, Ibiza, barcelona. Kokku 3 nädalat.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #162
                          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                          Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                          ranka läheb välismaale.

                          ma lähen 12. sept Hispaaniasse: Mallorca, Ibiza, barcelona. Kokku 3 nädalat.
                          Olympicu live projekti enam ei plaani või lükkad edasi lihtsalt?

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #163
                            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                            September on september. vahet pole kus ise olla. mängin live hispaanias lihtsalt. Homme lähen lätti ja laupa leetu. kavatsen ka seal palju live mängida.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                              IMO sitaks hea motivaator satikaid mängida: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...selt-Kreekasse

                              Tõsiselt on tegu kena kohakesega ja novembris ei ole seal ka eriti külm. No soe ei ole ka mitte aga paremal päeval saad lühikesed püksid jalga panna. Aasta tagasi oli väga fishine (miinuseks suitsetamine laudades). Ei oska praegu öelda, et kas on tase paremaks läinud. Me käisime seal ca. poolteist kuud pärast pokkeriruumi avamist.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #165
                                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                                Seal mingi eriti kõrge vanusepiirang polnud?

                                Comment

                                Working...