Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.

    Turniiri algus kell 19:00. REGAMISEKS VÕIKS KOHALE TULLA JUBA 18:30!!

    Turniir: (algstack 2000 chipsi). FREEZEOUT! Blind levels 20 min.

    Kohal korralikud lauad, chipsid, kaardid, Tournament Manager läpparis.
    Kõige juicym action siinpool restoran Bermudat!

    Food/drink: Soodne õlu ja rummikoksid + food!!!

    Regularid: too many to mention jpt. Easy money seega. Osavõtjate arv >50

    Kohaletulek/äraminek:

    „1A on selle bussi nimi, mis sõidab viimsisse iga 15-20 minuti tagant, niiet Viimsisse saamisega probleeme küll ei tohiks kellegil olla, kes linnas elavad.
    Kella 23ks on nagunii action juba lõppemas ja saab vaikselt viimase bussiga linna tagasi sõida, mis läheb umbes 23.30 minu teada.“

    „Lisan siia veel taksonimekirja mille kaugelnurga mehed võiks ajaliselt järgi tellida. Kesklinna Viru juurde viivad nad kõik 100 eegu eest ära.
    Inter 55653333
    Odav takso 56603733
    Star 6448447“


    Last edited by adam_q; 20.04.10, 21:09.
  • SamGold
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 302

    #2
    Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

    mina olen huvitatud!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

      gert aka pikk - kohal
      hoss- kohal
      lepisto - kohal
      freakyjason - kohal

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

        Comment

        • eddi
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1200

          #5
          Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

          Mina ka muidugi kohal, aga pean 23.00-23.30 ära minema ehk kui võimalik siis teeksin pigem cäshi kui võimalik, kui ei siis turnat, mis mul muud üle jääb

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #6
            Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

            Turna ja cash lähevad samaaegselt käima

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

              jälle ei tule kahjuks :(
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #8
                Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                Algselt postitas eddi
                Mina ka muidugi kohal, aga pean 23.00-23.30 ära minema ehk kui võimalik siis teeksin pigem cäshi kui võimalik, kui ei siis turnat, mis mul muud üle jääb
                kukud turnast kohe välja ja cash algabki. häsi läheb saad veel HU-d teha, kus su kindlasti meiesuguste donkide vastu eelis. easy money

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                  Algselt postitas pikk28
                  kukud turnast kohe välja ja cash algabki. häsi läheb saad veel HU-d teha, kus su kindlasti meiesuguste donkide vastu eelis. easy money
                  kuula seda kutti

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                    Algselt postitas adam_q
                    kuula seda kutti
                    jep :D

                    Comment

                    • eddi
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1200

                      #11
                      Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                      Lol :D kui jõuab tahaks muidugi kõike teha (v.a väljakukkumine) aga peabki vaatama mis saab ajaga. No küll kohapeal vaatab :)

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #12
                        Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                        Nagu pikk28 mainis ma tulija

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #13
                          Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                          Ei ole kindel kas olen tulija

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #14
                            Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                            ai bi teer

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #15
                              Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                              Algselt postitas Madis Very
                              ai bi teer
                              Kuul :)

                              Comment

                              Working...