Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #31
    Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

    palju rahvast oli ja kuidas turna läks ja kas pikk28 lõi rekordi ja sai 1000se poti 5-high'ga?

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #32
      Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

      Pikk28 pani siis turka kinni. Suckoutis ja tiris sette. Ise jäin viiendaks. Näpitsad ei pidanud pika Q2o vastu BvB. Jões obv pikale Q. HU hakkas pihta Pika u 1:3 kaotusseisus, aga JJ vs 66 suckout 6-te seti PF allinn näol andis liidriohjad pikale ja viimane käsi lõppes flush vs suurem flush Pikale. Turna oli tore, aga prizepool jäi väikseks, kuna rebuysid ja add-on'ne tehti väga vähe. Gratz ka pikale.

      Cashi ise ei mänginud, aga andmine käis seal kõva :D, millest andis aimu kõva lärm ja Kivisaba huilged ;D. Järgmise korrani

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #33
        Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

        Algselt postitas adam_q
        palju rahvast oli ja kuidas turna läks ja kas pikk28 lõi rekordi ja sai 1000se poti 5-high'ga?
        20 meest oli kohal

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #34
          Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

          väga hea. tundub, et iganädalaseks saab nimetatud üritus siis.

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #35
            Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

            suckoudid ja ikka juhtub.... ma siin sõpradega tegime ka turnat 5kesi 1 päev ja sain 2 koha , aga mis krdi ime asju mu vastu ära tõmmati ikka....

            paar näidet:

            AA vs AQ ei pidanud > flopp tuli kohe 3 ärtut ja AQ oli ärtu äss tyybil .... turn Q ja rier mingi muu jama aga noo turnis tõmmati kott pähe juba...

            Q7 vs A3 (olin bb'l ja limpiti sisse , checkisin ja hitisin flopil 2 paari ) flop QA7 3 way pot tuli kohe raise ühelt vennalt , teine loobus ja lükkasin vana allinn sest ta oli short suht. turn siis 8 ja river 8 ja üllar :D.

            HU viimane käsi oli ka meeldiv 33 vs Q6o ja runner runner flushiga tirite ära mulle....

            Järgmine nädal ka plaanis teile teha turnat? tuleks ka lõpuks kohale :P

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #36
              Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

              jep järgmine nädal jälle. uuest aastast saab ka ehk statsionaarsed lauad ning kaugel pole aeg, kui igapäevane cashgame viimsis tavaks saab 8)

              Saingi julma dongi staatusest välja lihtsalt Viimsi üritusega seotud poste tehes ;D

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #37
                Re: Turniir + cash Viimsis 03.12 (Hotell Athena baar)

                Haha pikk, oskasid mänguga kohaneda, premium+ käega said ära (enamus kordadest mu käest ;D) ja hakkasidki siis nõrgamate kätega mängima ja näed panid kinni :D

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #38
                  Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                  oi mis cash ikka oli rsk
                  kinkisin mingi 600 cashis ära :D
                  suuremad potid olid minu AT vs 77 vs KK A floppi ja ship it 300 eeku
                  siis minu KJ vs niti KQ flopil KJx 300 eeku vist jälle turn A river T ja tool pikali by me :D
                  siis oli kõige haigem pot mingi 1k lauas poti mast paar ja T ja ma panin õhuga chk raise natu üle 400 sisse hoss ägises ja callis maha QQ mitte ei taibanud kuidas :S :S

                  siis lepistoga flippasime 800 eeku peale vähemalt mingi AK vs QQ river A obv ja ship it

                  ja üks bluff veel mingi 200 eeku mult aga tervet stacki ei pannud hakkama
                  4 betid pf töötasid haigelt hästi

                  oleks hoss natu weaktightim siis oleks ka plussi jäänud aga krt mida calli :S

                  järgmine kord üritan olla vaiksem :D

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #39
                    Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                    fookin viimsi highrollerid. peab vist 2 eraldi lauda tegema - 1/2 blindidega ja 5/10, muidu väiksemad mehed ei saagi pelada.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #40
                      Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                      nagu juba kivisaba rääkis, oli actionit palju. Turnas lendasin välja 10.nda jagamisega :S AK vs lepisto JJ pre AI. Aga cashis jäin siis 800 plussi, arvam, et suurem osa oli kivisaba ja kajamehe raha. hahaha. Aga leht jooksis ka hästi, pole midagi öelda. Järgmine kord loodan vähem juua :)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #41
                        Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                        suckoute tegin 2tk ainult :D
                        cash oli viimase peal, kahju et ma ainult väga suur metamees ei ole. kivisaba, lepisto ja hoss ikka lasid mõnuga.
                        hiljem tõstsime blindide väärtusi, et pot suuremaks läheks preflop. 2 4 blindidega tegime viimase tunni.
                        cashi lõpetasime kell 1.

                        Comment

                        • boombaby
                          Räme Fish
                          • Nov 2009
                          • 18

                          #42
                          Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                          Seekord siis 2. koht .... cashi pole kumbki kord paraku mängida saanud, ehk järgmine neljapäev õnnestub!

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #43
                            Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                            jah, kui turnal liiga hea oled, siis cashi ei saa pelada kahjuks:)

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #44
                              Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                              nonii, andke aga teada kes tulevad. seni:

                              1) gert aka pikk
                              2) hoss
                              3) lepisto
                              4) freakyjason
                              5) kajamees
                              6) adam (perestuff samal ajal :-[)
                              7) boombaby + haapsalu crewst keegi
                              8) vilkar
                              9) eddi + 5
                              10) bzurlz
                              11) naxer
                              12) madisvery
                              13) kivisaba
                              14) nikitheone

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #45
                                Re: Turniir + cash Viimsis 10.12 kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                                mõtlen veel

                                Comment

                                Working...