Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #751
    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

    obv
    /cashis võiks crazy pineapplet teha ! :D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #752
      Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

      kohal!

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #753
        Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

        Palju see tavaline BI on nüüd, 100.- Rebuy 1h ? Mõtlen tuleku üle, keegi on mustamäe kandist minemas ?

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #754
          Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

          Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
          Palju see tavaline BI on nüüd, 100.- Rebuy 1h ? Mõtlen tuleku üle, keegi on mustamäe kandist minemas ?
          pole rebuy enam ammu...

          300 buy in ja freezout ja algstack on 2000

          Comment

          • kuura
            Räme Fish
            • Mar 2010
            • 9

            #755
            Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

            teine koht siis, olen rahul, läksin välja 2 paari vs kajamehe riverist saadud reaga, iz nice.
            Last edited by kuura; 25.03.10, 22:32.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #756
              Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

              Kesse tsikk oli? Ma olen teda õhtukooli ees suitsutegemas näinud, on ta sealt v?
              Kas ta on vaba v vallaline? Keegi teab teda?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #757
                Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                nimi peaks tal olema Jana.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #758
                  Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Kesse tsikk oli? Ma olen teda õhtukooli ees suitsutegemas näinud, on ta sealt v?
                  Kas ta on vaba v vallaline? Keegi teab teda?
                  I just lol´d big.

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #759
                    Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    I just lol´d big.
                    otsekohane vend, pole mõtet ju keerutama hakata

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #760
                      Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Ma olen teda õhtukooli ees suitsutegemas näinud, on ta sealt v?
                      Ei imestaks

                      Comment

                      • STFU

                        #761
                        Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                        .
                        Last edited by Külaline; 22.09.10, 00:38.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #762
                          Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                          Lase üle ja las maksab selle kindlustusele kinni põgenemise eest.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • pilme10
                            FPP Pro
                            • Jun 2009
                            • 224

                            #763
                            Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                            kaua turka tavaliselt kestab ?

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #764
                              Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                              Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
                              kaua turka tavaliselt kestab ?
                              ~Südaööni.

                              Comment

                              • individual88
                                Julm Donk
                                • Feb 2009
                                • 44

                                #765
                                Re: Turniir Viimsis igal neljapäeval kell 19:00 (Hotell Athena baar)

                                Neljap peaks päris normaalselt inimesi tulema, reede vaba!

                                Comment

                                Working...