Re: EPT Kiiev
A tegelt inglise keel polegi kõige hullem. Lihtsalt pudistab palju ja ähmaselt ja segaselt pobiseb.Ei häälda nagu sõnu korralikult välja. Kui rahulikult ja selgelt räägiks tuleks palju paremini välja.
Camera - Kaamera :D:D:D:D
current - kurrent
reraise- riirais
A eks ta ole, järgmine kord tuleb paremini välja. Esimene esinemine läheb ikka aia taha :D
Algselt postitas hotcocacola
Camera - Kaamera :D:D:D:D
current - kurrent
reraise- riirais
A eks ta ole, järgmine kord tuleb paremini välja. Esimene esinemine läheb ikka aia taha :D
Comment