EPT Kiiev

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #691
    Re: EPT Kiiev

    Algselt postitas hotcocacola


    ma ei tea kas see video on olnud siin juba....aga kui jah, siis panen uuesti :P

    ;D


    ja nagu ta lõpus ytles:"im pretty strong bubble player, all or nothing !!!!!" :)
    A tegelt inglise keel polegi kõige hullem. Lihtsalt pudistab palju ja ähmaselt ja segaselt pobiseb.Ei häälda nagu sõnu korralikult välja. Kui rahulikult ja selgelt räägiks tuleks palju paremini välja.
    Camera - Kaamera :D:D:D:D
    current - kurrent
    reraise- riirais

    A eks ta ole, järgmine kord tuleb paremini välja. Esimene esinemine läheb ikka aia taha :D

    Comment

    Working...