EPT Kiiev

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #646
    Re: EPT Kiiev

    ei, õige. oled kärbes.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #647
      Re: EPT Kiiev

      Algselt postitas vonkartoffel
      mis estpatrickul seal käes oli kui AJ võitis J high boardil?
      A9, easy call oli

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #648
        Re: EPT Kiiev

        Algselt postitas ESTPatrick
        mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

        viimane käsi.

        utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

        ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

        Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

        teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.
        haigelt oksendama oleks võtnud seal kohas foldimine

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #649
          Re: EPT Kiiev

          Algselt postitas ESTPatrick
          mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

          viimane käsi.

          utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

          ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

          Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

          teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.
          No way ei foldi sellises kohas saadud oddside pärast (AK'l oli seal 50,606% equityt).

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #650
            Re: EPT Kiiev

            Algselt postitas timukasr
            No way ei foldi sellises kohas saadud oddside pärast (AK'l oli seal 50,606% equityt).
            range vastu veits vähem aga call ikka imo

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #651
              Re: EPT Kiiev

              Range ongi overpair imo, no vb kui arvata AA, KK ka tema range, siis jah.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #652
                Re: EPT Kiiev

                Algselt postitas Marek K.
                Andero Keronen:
                Kas seal mängitakse raha peale?
                Kas stäkki pärast laiali ei jaotata nagu meil Põltsamaal?
                Ilmselge feik kasutaja, kes leveldab.

                Comment

                • wedoit
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 458

                  #653
                  Re: EPT Kiiev

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

                  viimane käsi.

                  utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

                  ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

                  Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

                  teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.
                  ma selles turniiri faasis pigem prooviks vähem riske võtta, hoiaks poti väiksena (kuigi kaotan equity't), aga samas ei paneks enda turniirielu joonele. as played tuleb callida obv, aga ma väidan, et viga tehti enne seda olukorda juba või paar eelmise käega (ma ei tea mis seal toimus enne).

                  st kuidas ma ise lähene pokkerile - kui ma turniiri ei võida, siis ma tegin kuskil vea. kus ma vea tegin? et pokker ei ole õnnes/kobistamises, kõik on enda teha. kui tekib nn "sundolukord", siis alati on võimalusi või eeltegevusi, et sinna mitte välja jõuda. ja siis ma analüüsin mängu nii kaua, kuni ma enda tehtud vea üles leian ja tulevikus seda enam ei tee. ei ole väiteid, et ma olin short. miks ma olin siis short, miks ma stacki üles ei saanud? ei ole väidet, et... jne. mul on enne ka olnud väga tuliseid vaidlusi selle koha pealt, samal teemal. ei tahaks uuesti nendega alustada.

                  mis puutub rahasse, siis turniirimängija eesmärk on raha võita. investoritel on tähtis kasum mitte oleksid. (ma ise investor ei olnud) ja üldiselt ma ei usu, et sa oled nii heal järjel, et 100K mööda külge maha jookseks. selle summa teenimiseks pead sa ikka mitu nädalat tööd tegema. pigem varblane peos, kui misiganes kusiganes. ja isegi kui sul oleks top5 stack olnud, siis oleks tulnud järjest AA, KK, QQ sul ja iga kord crackitakse ära, teeb sama välja.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #654
                    Re: EPT Kiiev

                    Ma calliks preflopis 3beti asemel, sest taga pidid olema agresiivsed mängijad ja ehk keegi tagant lükkab otsa. Squeeze peale muidugi läheks allin, kui UTG foldib ja peale selle su all-ini peaksid mängijad natuke kergemini callima, kuna sa enne juba tegid seda :) Sellises olukorras võtaks vastu suvalt flipi, sest nüüd oleks juba surnud raha päris palju potis.

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #655
                      Re: EPT Kiiev

                      Algselt postitas wedoit

                      st kuidas ma ise lähene pokkerile - kui ma turniiri ei võida, siis ma tegin kuskil vea.
                      Tundub nagu väga vale lähenemine, pokker on siiski lühikeses perspektiivis (mida on 1 turna) siiski väga suures osas õnnemäng.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #656
                        Re: EPT Kiiev

                        Vigu on ALATI hea otsida ja analüüsida. Ei väida, et see vale on. Aga 1 turniiri võib variatsioon väga suuresti ära otsustada jah.

                        Comment

                        • groams
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 683

                          #657
                          Re: EPT Kiiev

                          Mängu analüüsimine ofc hea, aga lihtsalt oli mul mõttes see, et turniiril mitte esimeseks tulemine ei tähenda alati vigade tegemist, nt kui esimese käega AA pre all iniga ära crackitakse siis ei ole siin mingit viga ja tuleb edasi liikuda, kuigi see konkreetne turna jäi võitmata.

                          Comment

                          • wedoit
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 458

                            #658
                            Re: EPT Kiiev

                            jah, nagu ma ütlesin, siis ma ei tahaks sellesse vaidlusesse laskuda, sest igaüks mõtleb omamoodi asjade peale.

                            lihtsalt ma väidan, et major live tournament ja online regular tournament on nagu siga ja kägu. laivis tuleb mitmes PF olukorras sujuvalt QQ isegi mucki lasta ilma pikemalt mõtlemata, mõtle kasvõi Phil Hellmuthi peale idee on see, et field on nõrk enivei ja alati leiab parema olukorra kus nupud sisse lasta.

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #659
                              Re: EPT Kiiev

                              With all due respect, ma küll ei suhtuks nii, et EPT-l on field nõrk ja esimest nii suurt turnat mängiv ESTPatrick peaks neid igakell hands down beatima. Ja see on mängija enda otsustada ikka, kas teda erutab 15K EURini foldimine või taking a shot at 300K. Minu meelest on ka aggro olemiseks palju põhjusi. Kui 15K EURi jääb võitmata, siis köhid korra, jätad mõne asja ostmata ja elad rahulikult edasi. Kui õnnestub EPT kinni panna või finaallauda jõuda, siis on elu lõpuni mäletada, cash sinna otsa.

                              ESTPatrick - Kui saaksid kodus rahulikult käe üle analüüsida, kas mängiksid viimase käe teisiti? Ma ise ajan sellises kohas draw peal olles kohe nupud keskele, selle asemel, et committing bet teha. Fold equityt peaks rohkem olema ja ega me seda calli seal ei taha ka ju overpaarilt.

                              Well played, oli põnev railida. Järgmine kord peaks stake soetama kui lähed.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #660
                                Re: EPT Kiiev

                                ainuke asi mida ehk mõtleksin sekundiks teisiti teha on flopis kohe allinn bet teha,kõik muu on minujaoks vastuvõtmatu. ei saanud ka järgi callida kuna olin sellist asja just teinud 2x, seega seda teati.

                                Comment

                                Working...