EPT Kiiev

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #631
    Re: EPT Kiiev

    Algselt postitas Marek K.
    Andero Keronen:
    Kas seal mängitakse raha peale?
    Kas stäkki pärast laiali ei jaotata nagu meil Põltsamaal?
    IRW MEGAROGHVVELL

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #632
      Re: EPT Kiiev

      mis estpatrickul seal käes oli kui AJ võitis J high boardil?

      Comment

      • wedoit
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 458

        #633
        Re: EPT Kiiev

        http://www.cardplayer.com/poker-tour...5/live-updates

        Comment

        • wedoit
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 458

          #634
          Re: EPT Kiiev



          HEADGEAR OF THE LEVEL
          Priit Turner's "Bjorn in Estonia" headband.



          * Puolen miljoonan stakkiin ;D (kahen kilon siika)

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #635
            Re: EPT Kiiev

            valus reklaamipoiss oled Priit. Andsip peaks sulle miski papi viskama eesti tutvustamise eest ;D

            Comment

            • wedoit
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 458

              #636
              Re: EPT Kiiev

              Kohalikud fännid ka tekkinud: http://www.gossip.ee/articles/1159

              Priit, Elu24 ootab! :D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #637
                Re: EPT Kiiev

                Polnud rahadessegi vaja jõuda, et feimi tulex

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #638
                  Re: EPT Kiiev

                  See sall ja peapael tagavad ülemaailmse kuulsuse. Ilma naljata lihtsalt, selline vend jääb pildi pealt meelde lihtsalt. Paar EPT või WSOPi turnat veel ja kõik oskavad öelda, et oh see on ju "cash game pro from estonia, who doesnt like tournaments. Autograph please". im

                  Comment

                  • wedoit
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2008
                    • 458

                    #639
                    Re: EPT Kiiev

                    Priit, postita blogi kui saad. Ma tahaks su käsi maha teha, eriti seda viimast kätt. M30 pealt bubble'is busto minna coinflipiga on gross imo.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #640
                      Re: EPT Kiiev

                      Coinflip mis annab suht final table, kui ära tuleb?

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #641
                        Re: EPT Kiiev

                        hea rum, gg, küll järgmine kord tuleb

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #642
                          Re: EPT Kiiev

                          gg mees, järgmine kord tuleb ära kah.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #643
                            Re: EPT Kiiev

                            anyhow, kui ei taha tulla, ei taha, teinekord tuleb

                            gg

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #644
                              Re: EPT Kiiev

                              Algselt postitas Marek K.
                              Andero Keronen:
                              Kas seal mängitakse raha peale?
                              Kas stäkki pärast laiali ei jaotata nagu meil Põltsamaal?
                              Lauri001:
                              Ma mõtlesin, et põltsamaal mängitakse ketsupi peale.
                              Meil Tartus mängitakse õlle peale.I koht 3 õlut, II koht 2 õlut ja III koht 1 õlu.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #645
                                Re: EPT Kiiev

                                Algselt postitas wedoit
                                Priit, postita blogi kui saad. Ma tahaks su käsi maha teha, eriti seda viimast kätt. M30 pealt bubble'is busto minna coinflipiga on gross imo.
                                mind ei huvita mincash, võites oleks jälle top5 stäkk olnud ja foldida ka enam ei saanud kui vastane sisse lükkas flopil, mul oli vaja callimiseks miski 24% ewquityt, oli pigem 40-50.

                                viimane käsi.

                                utg avab, kes oli minuga palju hullanud, panen otsa 9 to 27k, saan calli. mõtles enne nats. flop kõik ristid, panen 45,1k. tüüp vaatab kaarte ja otsib ristit ja mõtleb omajagu ja läheb allinn, siin on pot juba 60k PF + minu 45k + vastase 45k + vastase 95k mis mul veel callida

                                ehk mul 150k pot keskel ja 95k callida et võita 340-350k pot, easy call minumeelest, eriti kui lähed turniiril deep kohta püüdma, mincashi oleks saanud ka ma 3ndale päevale mitte ilmudes.

                                Olgem ausad, kas te ootasitegi et ma lähen min cashi peale?

                                teine põhjus selle moovi õigustamiseks on laua positsioon ja koosseis, kuna oli äärmiselt tugev ja agro laud, siis ma ei näinud ühtegi teist võimalust kui flipates oma stäki olulist suurendamist ja miski 15bb peale ka ma langeda ei taha, siis on liiga riskantne juba.

                                Comment

                                Working...