Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009
Hakkab põnevaks kiskuma ;D
EDIT: Või siis mitte.. TRA kui pask see oli ffs. Neile, kes ei juhtunud nägema: http://www.pokerhand.org/?4275932
Kõige valusam tunne üldse - jääda FT ning normaalsetest rahadest välja. Õnneks mul ei ole tavaks netis ropendada.
Hakkab põnevaks kiskuma ;D
EDIT: Või siis mitte.. TRA kui pask see oli ffs. Neile, kes ei juhtunud nägema: http://www.pokerhand.org/?4275932
Kõige valusam tunne üldse - jääda FT ning normaalsetest rahadest välja. Õnneks mul ei ole tavaks netis ropendada.
Comment