Turniiripühapäev - 24.05.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Algselt postitas Johnny Jazz
    Täna on lisaks ESTPatrickule teadaolevalt tules veel ka LenC Sunday Millionil ning ka mina mõnel peagi algaval suuremal turniiril PokerStarsis. Kindlasti pole me ka ainsad siit foorumist. Kas teha tänaste "pühapäevaturniiride" jaoks uus railimisteema või kasutada seda sama topicut, arvestades, et Pätriku railimiseks läheb ka niikuinii?
    Tõin siia üle, ESTPatricku püha teemat ei julge risustama hakata. Ise tegin enne Warmupi pileti jaoks satikat ja bubbles callisin väikse raise'i crappy käega sellepärast, et oddsid olid kuldsed. Mida aga ei märganud, oli see, et vastane ei shovenud vaid tegi standard raise'i, nii et pilet kadus enda lolli tähelepanematuse tõttu :( Nii vihane pole ammu enda peale olnud - ja seda kõik tühise satika pärast. Satelliidid on üldse imeloomad, kui oled bubbles väikse stackiga, siis saab palju suurema adrenaaliinilaksu, kui näiteks final tabledes mingit suuremat turniiri. Hämmastav.

    Igatahes võtan mõne $5-$25 turna ette, ~21:30 lõpetan regamise, et sunday milli ajal saaks rahulikult keskenduda. ~3-4 turnat kannatan ilusti ära, kui peaks mõne deep runni tegema. Lisaks täna veel foorumi turniiriliiga main event, mille leiab võistluste alafoorumist.

    Raporteerin varsti uuesti. Muide - mis kell ESTPatrick tulle astub?
  • Johnny Jazz
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 336

    #2
    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Ise olen igatahes juba Sunday Warm-Upil tules ning olenevalt enesetundest (meil siinpool maakera hetkel kell juba 1:06 AM) võtan ilmselt teisigi turniire lisaks. Ehk Sunday Million jms.

    Username on 'NuKKet' ning search on lubatud. Hoian poole silmaga foorumil küll silma peal, kuid mingeid käsi ja arutelusid ilmselt küll mängu ajal väga postitama ei hakka.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

      Teen ka turnasid. 50 taalane 200G ja 10 taala rebuy põhilised, kõrvale veel mõni väiksem rebuy ja mõni 10 taalane.

      Edu kõigile!

      Teeks mingi väikse võistluse ka omavahel, et kes kõige rohkem cashib/parema ROIga täna? nt 25-50 taala vahele?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

        Ma paneks sümboolse $20, kes kõige suurema cashi maha tõmbab, kokku lugemine ja roi arvutmine liiga tüütu :)

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #5
          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

          Algselt postitas lenC
          Raporteerin varsti uuesti. Muide - mis kell ESTPatrick tulle astub?
          kell 01:00 algab wsop ME qualifier

          Comment

          • Johnny Jazz
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 336

            #6
            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

            Hehee, sidebeti vastu ei ole mul kunagi midagi. Pakkuge aga konkreetsed tingimused välja (et mis täpselt arvesse läheb jne) ning üsna suure tõenäosusega olen ka käpp.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

              Esimene võidumoment saavutatud - mina kui värske PlatinumStar sain satikalt pileti järgmise nädala SuperNova freerollile, pileti väärtus ehk $55 kandis, aga rõõm siiski :)

              Comment

              • Marks111
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 111

                #8
                Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                Teen ka sunday warm-upi
                cuccmecocc

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #9
                  Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                  Sidebeti tingimuseks võiks olla siis, et kõik osalejad panevad 20 kulli mängu ja see kes suurima cashi saab saab kogu nutsu endale. Sobib?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                    Algselt postitas Johnny Jazz
                    Hehee, sidebeti vastu ei ole mul kunagi midagi. Pakkuge aga konkreetsed tingimused välja (et mis täpselt arvesse läheb jne) ning üsna suure tõenäosusega olen ka käpp.
                    Loevad turnad, kus 100+ osalejat ja arvesse läheb suurim cash mis saad(mingit buy-ini ei lahutata ega midagi). Igatahes olen käpp, mu kasutaja on "shaundeeb"...




                    Tegelt lenCindahood :) searchile lahti.

                    Comment

                    • Johnny Jazz
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 336

                      #11
                      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                      Olen ka käpp, $20 siis. Kõik, kes soovivad sidebetiga liituda, postitagu "olen käpp" :D
                      Ahjaa - satikad ehk $W või $T ei lähe arvesse, ega ju? Ei ürita siin sellega kedagi saboteerida. Mängin isegi võib-olla mingit WSOP ME qualifierit.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                        teeme siis, et ei loe satikad

                        mina, muru, JJ siis, kui keegi tahab joinida, siis öelge, peaasi, et kuskil juba deep poleks.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                          Ma suht koomas aga mängin Sunday Millionit (loodan, et magama ei jää) ja vahetan Peokuningaga 10% juhul, kui ta mängib.

                          Edu kõigil turniiridel.

                          Comment

                          • Marks111
                            Jube Noob
                            • Nov 2008
                            • 111

                            #14
                            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                            warm upilt out kuna üks tarkpea callis mu 4-bet allini QQ vs AJs ja A lauda

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                              Ladusin oma viimased FPP-d letti ning sain pileti 15k garandile ja veerand millile. Mõlemad startsi 11 daalased turnad siis.

                              Comment

                              Working...