Turniiripühapäev - 24.05.2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Johnny Jazz
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 336

    #106
    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

    Hakkab põnevaks kiskuma ;D

    EDIT: Või siis mitte.. TRA kui pask see oli ffs. Neile, kes ei juhtunud nägema: http://www.pokerhand.org/?4275932
    Kõige valusam tunne üldse - jääda FT ning normaalsetest rahadest välja. Õnneks mul ei ole tavaks netis ropendada.

    Comment

    • Johnny Jazz
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 336

      #107
      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

      Lmao, $109 NLHE turbo, $35,000 guaranteed - AKo, here we go again :)


      Praegu (1:12 PM) pole küll õige aeg magama minna. Ehk leian veel midagi mängimiseks. Vastasel juhul hakkan blogi kirjutama :)

      EDIT: Go LenC - ilmselgelt tahab tulla!!

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #108
        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

        unreal, blindil oli käsi. Tänks, kes kaasa elasid. Johnny runnib ka muidugi kuldselt oasehguesagtafg.

        Comment

        • surka
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 336

          #109
          Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

          Algselt postitas Johnny Jazz
          Lmao, $109 NLHE turbo, $35,000 guaranteed - AKo, here we go again :)


          Praegu (1:12 PM) pole küll õige aeg magama minna. Ehk leian veel midagi mängimiseks. Vastasel juhul hakkan blogi kirjutama :)

          EDIT: Go LenC - ilmselgelt tahab tulla!!
          Anna Kurnikova - looks good never wins

          Comment

          • Tarmo
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 316

            #110
            Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

            Algselt postitas surka
            Anna Kurnikova - looks good never wins
            Minu FT 200k turna sai eile otsa AK vastu oma ilusate punaste daamidega QQ turn A ja finito nii et on erandeid :)

            Comment

            • zuckerman286
              Julm Donk
              • Nov 2008
              • 83

              #111
              Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

              mina läksin 200k ajal lihtsalt magama kl 03, kui järgi oli ca 1080 (rahades) ja stack oli umbes 1,5x keskmine. lihtsalt ei viitsinud grindida, nii mõtetult vilets tase. kui üles ärkasin 5h tundi hiljem, siis selgus, et kukkusin vist u 367ndana :)

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #112
                Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                tõsiselt räägid või?
                vihkad tõsiselt raha?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #113
                  Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                  Algselt postitas zuckerman286
                  lihtsalt ei viitsinud grindida, nii mõtetult vilets tase.
                  aasta lause

                  Comment

                  • zuckerman286
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 83

                    #114
                    Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                    tõsiselt, tõsiselt. pokker pole minu jaoks põhiline sissetulek ja mu aeg maksab lihtsalt rohkem

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #115
                      Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                      Algselt postitas zuckerman286
                      tõsiselt, tõsiselt. pokker pole minu jaoks põhiline sissetulek ja mu aeg maksab lihtsalt rohkem
                      Sa tegid sellele 200garanteele 3 satikat ja see 70$ oli sul peaagu rekord võidusumma ja sa läksid lihtsalt poolepealt magama? :o Dayjob toob vist kõvasti sisse. ;D

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #116
                        Re: Turniiripühapäev - 24.05.2009

                        mul sama teema, vahest kui nl 1000 mängin ja all in lükkan vastane hakkab midagi seal timebankiga mõtlema, PUTSI mul seda aega oodata on lükkan laua lihtsalt kinni pohhui ma ütlen

                        Comment

                        Working...