Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #136
    Re: 650$ satikas WSOPle

    Algselt postitas ESTPatrick
    pean tunnistama, et kaotus häirib natukene
    Tahax öelda, et kujutan ette, aga tegelt vist siiski ei kujuta.

    Aga mingi üx kümnendik aim on siiski, mis tunne Sul olla võib hetkel ;D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #137
      Re: 650$ satikas WSOPle

      PCA on mul juba sisse arvstatud, ainult imelik sündmus võib seda vältima sundida

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #138
        Re: 650$ satikas WSOPle

        Algselt postitas RudiTurbo
        Tahax öelda, et kujutan ette, aga tegelt vist siiski ei kujuta.

        Aga mingi üx kümnendik aim on siiski, mis tunne Sul olla võib hetkel ;D
        kusjuures kergelt suht savi olukord on (muidugi eks see tunne võib alles hiljem tulla), ma arvan et mul on isegi rohkem savi kui keskmisel kaasaelajal, kuna minule on see raha ja see reis väiksema emotsionaalse väärtusega kui keskmisele pokkeri sõbrale.

        eriti kuna mulle Las Vegas viimasel ajal üldse ei tõmba ja võib vist öelda et ei meeldi lausa.

        aga minna tahaks ikkagi kui nii odavalt saab, eriti see 100k VPP motiveerib mind üldse neid satikaid mängima

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #139
          Re: 650$ satikas WSOPle

          tegin polli ka

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #140
            Re: 650$ satikas WSOPle

            aga kui saan siis esimese variandina proovin muidugi saada diili, et ma saaks selle PCA vastu vahetada koos selle 100k punniga, kui ei saa punne siis valiks vist WSOP obv. enne tuleks muidugi bubble biitima hakata

            Comment

            • mihkel7
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 259

              #141
              Re: 650$ satikas WSOPle

              so sick bubble...
              ptsi, et ära ei võinud tulla siis

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #142
                Re: 650$ satikas WSOPle

                Väga huvitav oli lugeda teemat, aga lõpp läks väga sandisti :-\

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #143
                  Re: 650$ satikas WSOPle

                  Kahju, kuid kui siht silme ees, siis küll tuleb peatselt ära ka. Aega veel on.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #144
                    Re: 650$ satikas WSOPle

                    aia millest ma ilma j2in ... panid ka vahepeal nii.. tra ma tean et sul on set ...... :D?

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #145
                      Re: 650$ satikas WSOPle

                      üks huvitavamaid lugemisi, kahju, et sedasi lõppes aga olen kindel, et saad selle paketi. (y)

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #146
                        Re: 650$ satikas WSOPle

                        Algselt postitas Tarq666
                        üks huvitavamaid lugemisi, kahju, et sedasi lõppes aga olen kindel, et saad selle paketi. (y)
                        3-4 korda üritan veel proovida

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #147
                          Re: 650$ satikas WSOPle

                          Algselt postitas ranka
                          Obv, et häirib. Donkandid fucking suckivad!

                          Parem võta $650 välja, viska sellest $17 Triosse, teeme reedel TB Live Läti satikat ja lähme lätti! :) Ülejäänud raha paneb seemneks ja läheb jaanuaris PCA-le chillima. WSOP pidigi pededele olema (hapud viinamarjad :P)
                          lätti pEAKS minema jah

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #148
                            Re: 650$ satikas WSOPle

                            pole hullu, mästa...

                            väike puhkus ja uuesti sadulasse...järgmine kord teed ära....railbirdid usuvad Sinusse, kallis sõber...


                            L.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #149
                              Re: 650$ satikas WSOPle

                              Algselt postitas Lutzky
                              pole hullu, mästa...

                              väike puhkus ja uuesti sadulasse...järgmine kord teed ära....railbirdid usuvad Sinusse, kallis sõber...


                              L.
                              kohe kui saan lõputöö lõplikult kaelast ära hakkan odavaid satikaid multitablima, kui enne ei olnudki väga isu WSOP-le minna, siis nüüd on juba sportlikviha selle asja vastu tekkinud ja bubbeli mängu õppimine saab eesmärgiks läbi mahuka harjutamise. Parem suren enne, kui bubbelis, saab eesmärgiks ehk big stäkk tuleb olla enne bubbelit

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #150
                                Re: 650$ satikas WSOPle

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                kohe kui saan lõputöö lõplikult kaelast ära hakkan odavaid satikaid multitablima, kui enne ei olnudki väga isu WSOP-le minna, siis nüüd on juba sportlikviha selle asja vastu tekkinud ja bubbeli mängu õppimine saab eesmärgiks läbi mahuka harjutamise. Parem suren enne, kui bubbelis, saab eesmärgiks ehk big stäkk tuleb olla enne bubbelit
                                loodame, et masso-kantsu ei hakka blokkima seda lõputööd...

                                pane priit2-e poster seinale (allkirjaks: foldimine on nõrkadele), toob äkki õnne

                                Comment

                                Working...