Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #181
    Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

    Algselt postitas Tarq666
    Su postidest ja videodest on näha Su head olukorrakeskset readmis oskust. Kas oled suurtest turnadest eemale hoidnud vaid sellepärast, et turnadel tuleb liiga palju gambleida?
    EI, lihtsalt ei ole viitsinud kunagi planeerida järgmist 7h mängimisele. pole päris minu teema, olen rohkem shortstäkk ajaplaneerija

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #182
      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

      Algselt postitas ESTPatrick
      EI, lihtsalt ei ole viitsinud kunagi planeerida järgmist 7h mängimisele. pole päris minu teema, olen rohkem shortstäkk ajaplaneerija
      võtan ka ise ette suuri turnasid, ainult siis kui on aega, et jõuda ka kaugele. Varem mängisin 180 men s`n`g-si aga seal oli ka vaja vähemalt 4-5h valmis seada, seepärast hakkasingi mängima HUSNG-i - mängud pole pikad ja tilti minnes või segavate faktorite korral saab mängu peaaegu koheselt lõpetada.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #183
        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

        täna teen nii Sunday Milli kui ka WSOP satikat siis, sain sunday millile ka satikalt pileti ja seekord olin jälle staar bubble mängija niiet see osa mängust on arenenud, nüüd tuleks bubbelini vaid jõuda

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #184
          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

          ;D ;D ;D teen sunday milli ja obv mu vasakul käel on Priit, kui unreal saab olla

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #185
            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

            Algselt postitas ESTPatrick
            ;D ;D ;D teen sunday milli ja obv mu vasakul käel on Priit, kui unreal saab olla
            lol chipdumping :D

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #186
              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

              sunday millil rahas, stäkk 46k, avg 70k.

              WSOP suht ikaldunud kaardijooksuga 3795, avg 6319. blindid 100/200 seega kui tuleks 1 heater oleks asi hea

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #187
                Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                Algselt postitas ESTPatrick
                sunday millil rahas, stäkk 46k, avg 70k.

                WSOP suht ikaldunud kaardijooksuga 3795, avg 6319. blindid 100/200 seega kui tuleks 1 heater oleks asi hea
                Päris hea pane sunday mill siis kinni. vaatasin et oled 60k peale saanud ennast

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  sunday millil rahas, stäkk 46k, avg 70k.

                  WSOP suht ikaldunud kaardijooksuga 3795, avg 6319. blindid 100/200 seega kui tuleks 1 heater oleks asi hea
                  Mul sunday millil 146k stäkk.-

                  197k nüüd

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #189
                    Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                    WSOP ikaldus, viimane tund-2 olin täielikult carddead, leidsin 22 ja panin 3bet allinn, JJ ei suutnud foldida ega 2 hittida boardi

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #190
                      Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                      Algselt postitas ranka
                      Mul sunday millil 146k stäkk.-

                      197k nüüd
                      wow, sul ikka sigailus stäkk, 233k ja 38. ma kaotasin pool stäkki A5-ga kui pidin committed 3bet calli tegema ja ei suutnud 3-oudist hittida.

                      30k alles, paar flippi tuleks ära oleks mängus tagasi

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #191
                        Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                        Sorry, et seda risustan aga otsige ka Starsist: lenCindahood.

                        Tema kommentaar: "saan ühe inetu tembuga hakkama"

                        EDIT:
                        Daily Thirty Grand ($10+1, $56k auhinnafond)
                        13 mängijat alles, lenC'i stäkk: 2.1m [4 koht] (keskmine:1.3m, väiksemal 200k ja suuremal 2.7m)
                        Auhinnad:
                        1 - 7k
                        2 - 5k
                        3 - 3k
                        4 - 2.7k
                        5 - 2.2k
                        6 - 1.6k
                        7 - 1.1k
                        8 - 673
                        9 - 392
                        10-12 - 280
                        13-15 - 200


                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                          lenC finaalis, chipliiider!

                          Comment

                          • peokuningas
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 444

                            #193
                            Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                            Nii väike kokkuvõte:
                            Sunday Million:
                            estpatrick - 89K, blindid 2,5K/5K ante 500, koht 370/539
                            ranka - 310K, koht 28/539

                            Daily 30K$:
                            lenc - stack 3,2M, blindid 30K/60K ante 7,5K, hetkel 2/9


                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #194
                              Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                              Dealer: grimace69 has a pair of Queens
                              Dealer: ESTPatrick has two pair, Queens and Eights
                              Dealer: Game #28319866760: ESTPatrick wins pot (184802) with two pair, Queens and Eights
                              grimace69: luckbox
                              ESTPatrick: oo mighty river i love you this time


                              sain tagasi mägnu nagu näha

                              Comment

                              • peokuningas
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 444

                                #195
                                Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                Dealer: grimace69 has a pair of Queens
                                Dealer: ESTPatrick has two pair, Queens and Eights
                                Dealer: Game #28319866760: ESTPatrick wins pot (184802) with two pair, Queens and Eights
                                grimace69: luckbox
                                ESTPatrick: oo mighty river i love you this time


                                sain tagasi mägnu nagu näha
                                tubli töö

                                Comment

                                Working...