Re: Railimis-projekt '09 - PRIIT WSOP-ILE!!!!!!!!!!! (by LenC)
EI, lihtsalt ei ole viitsinud kunagi planeerida järgmist 7h mängimisele. pole päris minu teema, olen rohkem shortstäkk ajaplaneerija
Algselt postitas Tarq666
Comment