Re: 650$ satikas WSOPle
Tahax öelda, et kujutan ette, aga tegelt vist siiski ei kujuta.
Aga mingi üx kümnendik aim on siiski, mis tunne Sul olla võib hetkel ;D
Algselt postitas ESTPatrick
Aga mingi üx kümnendik aim on siiski, mis tunne Sul olla võib hetkel ;D
Comment