Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***
See paras urkatuba oli. Ma ise pikutasin tunni ja mõtlesin, et tulen late regamisega, tutkit vasja. Ei leidnud isegi turkat lobbyst. Uninistall ja nahhui.
See paras urkatuba oli. Ma ise pikutasin tunni ja mõtlesin, et tulen late regamisega, tutkit vasja. Ei leidnud isegi turkat lobbyst. Uninistall ja nahhui.
Comment