*** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Lühikese jutu mees. Okei oleme realistlikuma näitega,mida saaks võrrelda sinu õllegurmaanlusega,et kui ma pooled kolmekad nii väsinud õhtuks poleks(ala teeks uinaku päeval),siis seda teerulli ei peataks keegi
    Sina oled ikka väsinud. Kuid, kui mina õlut ei joo, siis mina olen kaine! Nii lihtne see ongi! ??

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #302
      Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

      Ahjaa. Ma õlle joomise jätsin maha - täna läänelordid tulid külla ja läänelordidega küll paar toopi teen, aga üldiselt puhas poiss.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #303
        Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ahjaa. Ma õlle joomise jätsin maha - täna läänelordid tulid külla ja läänelordidega küll paar toopi teen, aga üldiselt puhas poiss.
        Et nüüd paned otse pudelist viina?

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #304
          Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ahjaa. Ma õlle joomise jätsin maha - täna läänelordid tulid külla ja läänelordidega küll paar toopi teen, aga üldiselt puhas poiss.
          Ma jätan väsimuse maha

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #305
            Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Ma jätan väsimuse maha
            Ma jätan badbeatid maha!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ma jätan badbeatid maha!
              Ehk siis jätadki naise ehk selle Coolbeti badbeati põhjustaja maha?

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #307
                Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                Mul juba kolmandik väsimusest läinud,kui discist loobusin.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #308
                  Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Homme Optibetis selline turniir. Kolmevõistluse kõrvale paras toksida. Auhindu tõenäoliselt rohkem kui TOP2, sest praeguse lobbyga $2026 lisatud ei tule kokku.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #309
                    Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                    Ärge tänast turkat unustage. Lisaks on täna ka kolmevõistlus.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #310
                      Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ärge tänast turkat unustage. Lisaks on täna ka kolmevõistlus.
                      Kakal ka win tv satt coolbetis

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kakal ka win tv satt coolbetis
                        :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #312
                          Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***



                          Täna. Pidid tulema igasuug edetabelid ja asjad. Küsid küsimusi, siis peaboss Toodz ainult sõimab (jah ise vaatasin mööda), kuid vastust ei tule.

                          Turniir toimub Ninja Pokkerist ja Ninja lisainfo siin: https://www.pokkeriprod.com/ninja-po...rvitusturniir/

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #313
                            Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust


                            Täna. Pidid tulema igasuug edetabelid ja asjad. Küsid küsimusi, siis peaboss Toodz ainult sõimab (jah ise vaatasin mööda), kuid vastust ei tule.

                            Turniir toimub Ninja Pokkerist ja Ninja lisainfo siin: https://www.pokkeriprod.com/ninja-po...rvitusturniir/
                            Ei viitsi. Saa enne vastused,ninja tundub suht kooner arvestades,et uus tulija pokkeris.

                            Comment

                            • Mati1995
                              Julm Donk
                              • Aug 2024
                              • 45

                              #314
                              Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                              tõmbasin kliendi alla ja regasin läbi pangalingi kasutaja. tegin ülekande.. peale seda tuli pangast hoiatus, et panka on sisse logitud võõrast seadmest jne. suhtehmatas ikka ära.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #315
                                Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

                                Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
                                tõmbasin kliendi alla ja regasin läbi pangalingi kasutaja. tegin ülekande.. peale seda tuli pangast hoiatus, et panka on sisse logitud võõrast seadmest jne. suhtehmatas ikka ära.
                                Ninjad juba konto kallal

                                Comment

                                Working...