Re: *** ? NETIFESTIVALID - JA TURNIIRID: Netifestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***
Sina oled ikka väsinud. Kuid, kui mina õlut ei joo, siis mina olen kaine! Nii lihtne see ongi! ??
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust


Comment