Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***
Ma pole kordagi mänginud. Isegi toodzer nii raske ajaliselt. Õnneks kolmevõistlus nii kaugel,et ei pea end sundima. Kunagi tuleb päev,kus ma viitsin jälle õhtu peale üle minna-praegu mugavam nii nagu on
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

Comment