*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Coolbet näitab tänaseks EMV Tartu Rahvaturniiri osalejate arvuks 21.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #167
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Coolbet näitab tänaseks EMV Tartu Rahvaturniiri osalejate arvuks 21.
      4 reentryt ka ja 3 edasi

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #168
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        4 reentryt ka ja 3 edasi
        Oligi siis lõplik 21+4 ehk 21 osalust ja 4 re-entryt?

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #169
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Oligi siis lõplik 21+4 ehk 21 osalust ja 4 re-entryt?
          Just

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #170
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***


            Foto: Martin Piik. Autor/allikas: Elena Kask / Win TV blog.

            Highroller 6-max turniiril tuli meistriks Martin Piik

            Kaks päeva kestnud 6-max turniiri meister selgus 18. jaanuari õhtul. Meistriks tuli Martin Piik.

            Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/highroll...s-martin-piik/

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Just
              Ikka väga närune tulemus.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #172
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ikka väga närune tulemus.
                Kogu rahvakas väga tagasihoidlik,ma suudan koheselt öelda 3 põhjust,miks nii. Aga äkki meeletud osalemisnumbrid polegi eesmärk

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #173
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Kogu rahvakas väga tagasihoidlik,ma suudan koheselt öelda 3 põhjust,miks nii. Aga äkki meeletud osalemisnumbrid polegi eesmärk
                  Edukus tulebki ju läbi osalejate numbri :D Aga eks prooviti midagi teistmoodi teha, vahest õnnestub - vahest mitte.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #174
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Edukus tulebki ju läbi osalejate numbri :D Aga eks prooviti midagi teistmoodi teha, vahest õnnestub - vahest mitte.
                    Aga kui varasemalt miski toimis,miks oli midagi muuta vaja?

                    Nagu ametnikud riigiaparaadis,kui miski toimib-nui neljaks vaja midagi välja mõelda näitamaks,et töö ikka käib...isegi kui mõeldakse lollusi välja.
                    Last edited by Söönlusikast; 18.01.25, 20:54.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #175
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Rahvaturniir kukub paraku läbi, jup. Järgmine rahvaturniir toimub homme Coolbetis ning peale seda kolmapäeval ja neljapäeval Chesteris ning sellega on kvalifitseerumisevoorud läbi.

                      Homsel Coolbeti rahvaturniiril võib näha osalejaid, kuid paraku nädala sees olevatel Chesterfieldi turniiridel mina suuri rahvamasse näha ei suuda.

                      Võrdlusena eelmine aasta toimusid kõik peale ühe rahvaturniiri nädalavahetuseti ja ainus rahvaturniiri avapäev, mis kukkus läbi, oli Rakvere.

                      Nüüd, kui me võtame võrdluseks ka tänase 250-eurose PKO meistriturniiri, siis seal on TÄISMAJA ehk müüdi 110 osalejat.

                      Seega esimene suur viga on väga kehv ajakava. Naisteturniir, mis on eriturniir ja mis ei too kunagi täismaja, peaks olema nädala sees (kui minna sellisele kavale) ja rahvaturniirid nädalavahetuseti.

                      Teiseks rahvaturniiridel totaalselt vale järjekord! Taaskord oleksid pidanud lokaalsed etapid olema eespool, siis netietapid (pühapäeviti) ja siis Chesteri etapid nädalavahetuseti.

                      Ühesõnaga eelmise aasta kavast ja väikesed täiendused.

                      Kolmandaks. Kiirustamine. Eelmine aasta anti EMV toimumisest teada 1. veebruar ja meistrikad hakkasid 1. märts. Kuid kogu veebruari toimus ohtralt sitakaid.

                      Ka tänavu anti EMV toimumisest üks kuu varem teada, aga kuuks valiti detsember.... See lihtsalt ei ole kuu, kus inimestel oleks aega EMV peale mõelda ja seda planeerida.

                      Neljandaks. Mis kuradima pärast on neti rahvaturniirid nädala sees? Kolmapäev Coolbet, neljapäev Optibetis. WTF?! Selle jaoks peab olema küll midagi väga viga olema, et üleüldse sellise asja peale tulla, eriti kui oli eelmise aasta õnnestumise kava olemas. Võib ju mõista, et äkki Chesterisse ei saa neil päevadel, aga online?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #176
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Rahvaturniir kukub paraku läbi, jup. Järgmine rahvaturniir toimub homme Coolbetis ning peale seda kolmapäeval ja neljapäeval Chesteris ning sellega on kvalifitseerumisevoorud läbi.

                        Homsel Coolbeti rahvaturniiril võib näha osalejaid, kuid paraku nädala sees olevatel Chesterfieldi turniiridel mina suuri rahvamasse näha ei suuda.

                        Võrdlusena eelmine aasta toimusid kõik peale ühe rahvaturniiri nädalavahetuseti ja ainus rahvaturniiri avapäev, mis kukkus läbi, oli Rakvere.

                        Nüüd, kui me võtame võrdluseks ka tänase 250-eurose PKO meistriturniiri, siis seal on TÄISMAJA ehk müüdi 110 osalejat.

                        Seega esimene suur viga on väga kehv ajakava. Naisteturniir, mis on eriturniir ja mis ei too kunagi täismaja, peaks olema nädala sees (kui minna sellisele kavale) ja rahvaturniirid nädalavahetuseti.

                        Teiseks rahvaturniiridel totaalselt vale järjekord! Taaskord oleksid pidanud lokaalsed etapid olema eespool, siis netietapid (pühapäeviti) ja siis Chesteri etapid nädalavahetuseti.

                        Ühesõnaga eelmise aasta kavast ja väikesed täiendused.

                        Kolmandaks. Kiirustamine. Eelmine aasta anti EMV toimumisest teada 1. veebruar ja meistrikad hakkasid 1. märts. Kuid kogu veebruari toimus ohtralt sitakaid.

                        Ka tänavu anti EMV toimumisest üks kuu varem teada, aga kuuks valiti detsember.... See lihtsalt ei ole kuu, kus inimestel oleks aega EMV peale mõelda ja seda planeerida.

                        Neljandaks. Mis kuradima pärast on neti rahvaturniirid nädala sees? Kolmapäev Coolbet, neljapäev Optibetis. WTF?! Selle jaoks peab olema küll midagi väga viga olema, et üleüldse sellise asja peale tulla, eriti kui oli eelmise aasta õnnestumise kava olemas. Võib ju mõista, et äkki Chesterisse ei saa neil päevadel, aga online?
                        Kolmapäev oli väga hea, sai TPSi kõrvale teise turka võtta. Muidugi ma haiguslehel ka ja saaks iga aeg...

                        Tänasesse PKOsse ei viitsinud end kuidagi kohale ajada samas, kogun mainiks hoogu.

                        Mingi % võiks ka müüa kui sa ranka soovid, aga sinnani aega ja kahtlus kas üldse viitsin.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #177
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Kolmapäev oli väga hea, sai TPSi kõrvale teise turka võtta. Muidugi ma haiguslehel ka ja saaks iga aeg...

                          Tänasesse PKOsse ei viitsinud end kuidagi kohale ajada samas, kogun mainiks hoogu.

                          Mingi % võiks ka müüa kui sa ranka soovid, aga sinnani aega ja kahtlus kas üldse viitsin.
                          Aga vaata. Võib-olla pühapäeviti on veel parem kolmevõistluse kõrvale või OlyBeti weekly sitakate kõrvale või festivali sitakate või muude turniiride kõrvale?

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #178
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Kolmapäev oli väga hea, sai TPSi kõrvale teise turka võtta. Muidugi ma haiguslehel ka ja saaks iga aeg...

                            Tänasesse PKOsse ei viitsinud end kuidagi kohale ajada samas, kogun mainiks hoogu.

                            Mingi % võiks ka müüa kui sa ranka soovid, aga sinnani aega ja kahtlus kas üldse viitsin.
                            Ja sa elad tallinnas.. kuidas ma viitsiks kohale end vedada veel. Kui üldse siis ainult mainiks ja siis oleks ka see vb mitme päevane ajaline investeering. + veel 2 minutit ,et liikmeks end tassida.

                            Muidugi oleks argument tore seltskond ja sotsiaalsus...aga piisaks ühest ülejoond türblist,et kogu see toreda seltskonna entarteinment Ev ära nullida minu jaoks
                            Last edited by Söönlusikast; 19.01.25, 07:28.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***


                              Foto: Aleksei Gontšar. Autor/allikas: Elena Kask / ETPF.

                              Knockout turniiril tuli Eesti meistriks Aleksei Gontšar

                              Eile alanud ja täna varahommikul lõppenud Progressive Knockout turniiril tuli Eesti meistriks Aleksei Gontšar.

                              Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/knockout...eksei-gontsar/

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ja sa elad tallinnas.. kuidas ma viitsiks kohale end vedada veel. Kui üldse siis ainult mainiks ja siis oleks ka see vb mitme päevane ajaline investeering. + veel 2 minutit ,et liikmeks end tassida.

                                Muidugi oleks argument tore seltskond ja sotsiaalsus...aga piisaks ühest ülejoond türblist,et kogu see toreda seltskonna entarteinment Ev ära nullida minu jaoks
                                Tiitliturniirid-tiitliturniirideks. See on vaidluskoht, kus väga raske on leida ühte head punkti, kuid rahvaturniiride kohapealt saab küll ja väga palju vinguda.

                                Just see osa, et eelmine aasta oli see väga suur õnnestumine ja seda rauda oleks pidanud edasi taguma ja minu nägemusel just selles osas, et tooma seda veel lähemale mängijale.

                                Siin ka eelmine sellest kirjutasin: https://www.pokkeriprod.com/pokkeri-...-2023-aastaga/

                                Üleüldse seal viitel ka võrdlev tabel. Eelmisel aastal rahvakal 668 osalust (2023 aastal 473), siis tänavu on 148.

                                Toimumata on veel kolm turniiri ja seega, et eelmise aasta tulemuseni küündida, peab kolme turniiriga saama 525 osalust (175 turniiri kohta). Kui 2023 tulemuseni, siis 330 osalust ehk 110 turniiri kohta.

                                Kahtlen, et me isegi 2023. aasta tulemust näeme...

                                Igatahes on maru kahju vaadata seda rahvaturniiri läbikukkumist, sest see oli eelmine aasta ikka nii geniaalne lähenemine. Seda oleks võinud edasi arendada ja võib-olla isegi muudele turniiridele laiendada - kasvõi põhiturniiri avapäev näiteks Tartus.

                                Ma ei tea. Igatahes see oli nii paljulubav ja ülimugav. Lisaks potentsiaaliga teha suur auhinnafond, millelt saab tiksumisosa eemaldada. Aga nüüd siis nii.

                                Miks mehed? ?‍♂️

                                Comment

                                Working...