*** ? LIVEFESTIVALID - JA TURNIIRID: Livefestivalid, turniirid, üritused jms. siia ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #121
    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Näed Kaka, pane naine ka grindima:

    https://www.pokkeriprod.com/queens-o...-2024-ajakava/
    Ta ei taha nagu

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #122
      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Ta ei taha nagu
      Ütle, et sitaks fishe.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

        Kellele see "haige*" jõulunädal ei sobi, siis Olympicul on sel ajal mini-fest algamas:
        26. detsembrist kuni 30. detsembrini toimub Olympic Park Casinos mini-pokkerifestival OlyBet Christmas Cracker.


        * Haige, kuna 23. detsember on esmaspäev ja see on poolik päev, millele järgneb kolm vaba päeva (24, 25, 26). Ja esimene "tööpäev" on alles reede, mis teadagi tähendabki ,et kogu terve nädal on surnud nädal.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #124
          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kellele see "haige*" jõulunädal ei sobi, siis Olympicul on sel ajal mini-fest algamas:
          26. detsembrist kuni 30. detsembrini toimub Olympic Park Casinos mini-pokkerifestival OlyBet Christmas Cracker.


          * Haige, kuna 23. detsember on esmaspäev ja see on poolik päev, millele järgneb kolm vaba päeva (24, 25, 26). Ja esimene "tööpäev" on alles reede, mis teadagi tähendabki ,et kogu terve nädal on surnud nädal.
          Kas tööl pole võimalik puhkuseid planeerida ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Kas tööl pole võimalik puhkuseid planeerida ?
            Ei mõista küsimust.

            Muidugi on ja kõik sõltub ju lepingust, kuidas on puhkused kokku lepitud, näiteks kollektiivpuhkused või siis võtad neid jupi kaupa. Üldiselt on see tööandja ja töötaja vaheline kokkulepe ning kui leppele ei saada, siis kaitseb juba seadus ehk seaduse järgi kaks midagi kopikatega puhkusepäeva kuu kohta aastas.

            E: Osades kohtades näiteks puhkused hakkavadki see aasta 21. detsember (viimane tööpäev reede, 20 detsember) kuni 1. jaanuar (järgmine tööpäev neljapäev, 2. jaanuar) ning pole imestusväärn, et ka selle viimase nädala teevad täispuhkenädalaks.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #126
              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kellele see "haige*" jõulunädal ei sobi, siis Olympicul on sel ajal mini-fest algamas:
              26. detsembrist kuni 30. detsembrini toimub Olympic Park Casinos mini-pokkerifestival OlyBet Christmas Cracker.


              * Haige, kuna 23. detsember on esmaspäev ja see on poolik päev, millele järgneb kolm vaba päeva (24, 25, 26). Ja esimene "tööpäev" on alles reede, mis teadagi tähendabki ,et kogu terve nädal on surnud nädal.
              Kuradi... näe ei sobigi :D Oleks varem teadnud oleks töölt vabaks jätnud

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Kas tööl pole võimalik puhkuseid planeerida ?

              Minul näiteks on puhkuse päevad otsas ja ise majandan tööl kõigi puhkustega nii et 28p saaks kasutatud ja kõik ei läheks samal ajal.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                Win TV Live otseülekanne: https://www.pokkeriprod.com/win-tv-l...ud-vaata-otse/

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #128
                  Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                  2025. aasta Räpina meistrivõistlused toimuvad 10. ja 11. jaanuaril

                  2024. aasta Räpina meistrivõistlused pokkeris toimuvad 10. ja 11. jaanuaril Räpina pubis "Võhandu Keller", aadressil Võõpsu mnt 29.


                  Eelmine aasta käisin. Kõva koht. Peaks uuesti minema.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #129
                    Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                    Eesti meistrivõistlused pokkeris 2025 toimuvad 15. jaanuarist kuni 8. veebruarini

                    Eesti meistrivõistlused pokkeris 2025 toimuvad 15. jaanuaril ja vältavad kokku neli nädalat, lõppedes 8. veebruaril.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #130
                      Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Eesti meistrivõistlused pokkeris 2025 toimuvad 15. jaanuarist kuni 8. veebruarini

                      https://www.pokkeriprod.com/eesti-me...pokkeris-2025/
                      Eriti varajased

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #131
                        Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                        Nonii, milles ma eesti meistriks tulen? HUs? Omahas?

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #132
                          Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Nonii, milles ma eesti meistriks tulen? HUs? Omahas?
                          A miks mitte holdemis ? Hu-s kahtlen. Kahel pähjusel . Esimene: üldiselt emv-le ajab end paremik kohale,isegi kui see ala 10x väiksem nende ABI-st(ainuke asi millega au anda etpf-le).Hea struktuuriga hu-l spinni ja htsng elukutselised söövad enamus elusalt(mitte alati). Teine põhjus on formaadi kõrge variatsioon .

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #133
                            Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            A miks mitte holdemis ? Hu-s kahtlen. Kahel pähjusel . Esimene: üldiselt emv-le ajab end paremik kohale,isegi kui see ala 10x väiksem nende ABI-st(ainuke asi millega au anda etpf-le).Hea struktuuriga hu-l spinni ja htsng elukutselised söövad enamus elusalt(mitte alati). Teine põhjus on formaadi kõrge variatsioon .
                            Seda vingem olekski ju võita :D Mulle meeldib kui raske on.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #134
                              Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Nonii, milles ma eesti meistriks tulen? HUs? Omahas?
                              Liikmelisus ikka tehtud w? Õige EMV oleks veel selline, et mängima ei saa ilma vaksi - ja ETPFpassita. Topeltkontroll.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #135
                                Re: *** ? POKKERIFESTIVALID: Üldisemad pokkerifestivalid (netis ja lives) teemad siia ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Liikmelisus ikka tehtud w? Õige EMV oleks veel selline, et mängima ei saa ilma vaksi - ja ETPFpassita. Topeltkontroll.
                                Ma küsiks veel lisaküsimusi,liikmelisuse saamiseks. Fb/insta/mobiil/mail/töö/naine/kassi nimi/elukoht/hobid/kus reisil käid/lemmik söögikoht/prode alias jne ,mis pähe tuleb

                                Comment

                                Working...